Mizon

Ár:   $6   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Megújult receptúrával!

Mélyhidratáló-krém, amely segít a bőr természetes nedvességét visszanyerni és fenntartani. Használat közben feszesíti és simítja a bőrt, megelőzi a mélyebb ráncokat. Hatóanyagai között megtalálható a bambusz és a nyírfa-kivonat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrön is használható.

Nem tartalmaz mesterséges illat-anyagokat, parabéneket, színezékeket.

Ár: 3400 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
ditke838

2017. július 4.

A csiganyálas párjával használom, a csigásat nappalra, őt pedig estére szoktam arcápolási rutinzáróként feltenni. Jól hidratálja a bőröm, nem nehezíti el, be is szívódik és nem a párnámon köt ki. AZ ő INCI-jében is kár az a szilikon, egyébként szuper alapkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Jexi

2017. június 29.

Legjobb hidratáló nyárra, szuper gyorsan beszívódik, remekül hidratál.
Mondjuk nekem télre nagyon kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Legjobb hidratáló nyárra, szuper gyorsan beszívódik, remekül hidratál.
Mondjuk nekem télre nagyon kevés lenne.

manitia

2017. június 29.

Én már lassan 2 éve használom és már akkor is ilyen volt a csomagolása. Ez a legjobb arckrém, amit valaha próbáltam. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, könnyen beszívódik, nincs benne semmi trutyi és gyönyörű tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Craftastic

2017. június 28.

Nagyon szeretem ezt a szuper kis krémet, már többször újravettem. Reggel használom smink alá, nagyszerűen működik együtt a fényvédővel és aztán az alapozóval. Nyárra tökéletes választás, télre picit kevés, de zsírosbőrűeknek beválhat. Azt szeretem benne, hogy olyan kis egyszerű, nincs illata, nem hagy ragacsos réteget, könnyen beszívódik, szépek az összetevői és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Chrissy

2017. június 27.

Ez egy nagyon kellemes, egyszerű kis krém, amely szuperül hidratál. De ennyi, se nem több, de nem kevesebb, legalábbis számomra. Egyszer kaptam egyet belőle egy vásárlásomhoz ajándékba (itt a KM-en egy kedves eladótól), aztán rendeltem belőle még egyet. Árban és összetevőkben is szimpatikus. A nyakamra és a dekoltázsomra használom, megvallom őszintén oda sajnálom a drágább kencéimet, meg nincs is igazán szükségem oda semmi extrára, csak egy kis hidratálóra így nyáron, ebben a melegben néha még ez is sok. Kicsit ragacsos maradok utána, vékonyan viszem fel és vizes kézzel, így szuper. Arcra is kenem néhanapján, ha már túl fáradt vagyok egy esti rétegezős rutint végrehajtani, akkor ezzel mázolom magam végig gyorsan.
Állagra lágy krém, fehér színű, enyhe semleges illattal. Annyira megszoktam már a használatát, hogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

mano

2017. június 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet, eddigi legjobb hidratálóm! Gyorsan beszívódik, nem hagy zavaró réteget a bőrömön, és amióta ezt használom, egyszer sem láttam száraz, hámló foltokat a bőrömön. Színtelen, szagtalan zselé, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Csucsi08

2017. június 26.

Én 2015 év vége óta használom ezt a fajta krémet, de nem tudom, pontosan mikor változott meg az összetétele.
Ugyan ez már más összetevőjű, de őszintén szólva nem tapasztaltam az arcomon negatív visszhangot.
Ebből a krémből mindig van nekem otthon, imádom az állagát. Ha találnék jobbat, lehet, hogy lecserélném, de egyelőre ez még nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Bog

2017. június 2.

Bizony tényleg megváltozott a krém összetétel, és ezt az új INCI-t sehol nem lehet megtalálni! Pedig ha tudtam volna, biztos nem rendelem meg! A glicerin a 3. helyre került, amit én nagyon utálok, mert kiszárítja a bőrömet! Egyszer kipróbáltam, elég is volt! Ha nem lenne benne ennyi glicerin, akkor egész jó kis kence lenne, de számomra így használhatatlan! 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

dizabella01

2017. május 16.

Hatását tekintve egy könnyű hidratáló krém, gyorsan beszívódik, nem matt, de nem is marad tőle zsíros az arcom. Télre nem elég a hidratálása, viszont melegebb időben tökéletes lehet. Illatmentes, könnyű gél-szerű állaga van. gyorsan fogy. Napi használat mellett alig tartott két hónapot. A csomagolása nagyon szép, igényes! Engem különösképp nem hatott meg, átlagos, nem hinném hogy újraveszem, csak abban az esetben, ha nem találok nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Triethylhexanoin, Glyceryl Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Sap Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Tartósítószerek: Tropolone, Potassium Sorbate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!