Mizon

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: The Box and Beauty, 3490 Ft

Könnyű állagú formula, amely azonnal hűsít. Mélyen hidratálja az érzékeny bőrt.

Ár: 3490 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Jule

2020. május 20.

Pillekönnyű gélkrém, vizes hatású. Jól hidratál, nem ragad, teszi a dolgát. Teljesen átlagos a maga kategóriájában, ami nekem hátrány, hogy ugyan kellemes az illata, de nekem arckrémhez képest nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

bibogi23

2019. augusztus 12.

Nyáron nappali arckrémnek tökéletes! Nagyon könnyű gél állagú, gyorsan felszívódik nem hagy réteget, rétegzős rutinba beépítve kellően hidratál! Az ára is szuper szerintem! Télre vszinű kevés lesz, de most nyáron ebbe a melegbe szuper! Az illata is finom nem zavaró!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Emma Woodhouse

2019. július 20.

Nagyon pozitívan csalódtam benne. Amikor megrendeltem, nem igazán jártam utána az összetevőinek, illetve mások véleményeinek, azért utólag eléggé féltem, hogy melléfogtam. De nagyon jól bevált. Azon kevés krémek egyike, amik nem zsírosítják a bőrömet. Nyárra tökéletes. Télre valószínűleg kevés lenne. Elég érzékeny vagyok az alkoholra, de ez a krém nem irritált. Egy pontot levonok, mert valóban nagyon illatos (bár szerintem napközben nem lehet érezni), és sokan érzékenyek az illatanyagokra. Kombinált-zsíros bőrűeknek kiváló termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

aranypáva

2017. október 7.

Nem értem az előző hozzászólokat, nekem teljesen más élményeim vannak a krémmel kapcsolatban.
A krém tubusát egyszerű volt kinyitni és használni is.
A bőröm puhább, hidratáltabb lesz tőle és még feszesít is! Könnyen beszívódott, plusz pont, hogy a szemkörnyéken sem irritált.
Ár-érték arányban is nagyon jó, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

A krém tubusát egyszerű volt kinyitni és használni is.
Ár-érték arányban is nagyon jó, én csak ajánlani tudom.

Nittuska

2016. augusztus 26.

Mintát kaptam belőle, de amint kinyitottam már éreztem az illatát, na mondom ezt biztosan nem kenem a fejemre. Itt meg néztem az összetevőket hát ööö
"könnyű állagú formula " hát nem csodálom ennyi szilikontól atya ég :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

"könnyű állagú formula " hát nem csodálom ennyi szilikontól atya ég :D

ficuskinky30

2016. július 29.

Sajnos nagyon befürödtem ezzel a termékkel, de teljesen az én hibám: nem néztem meg alaposan az összetevőit, és amit rettentően utálok, az alkohol és az illatanyag, eléggé elöl van az összetevőlistán. Az illatot nagyon lehet érezni, szerintem roppant zavaró, és szerintem az alkohol a szárító hatása miatt a hidratáló hatást teljesen hazavágja, így a hatása is pont semmilyen. Nem is tudom, mit csináljak vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Trehalose, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Alanine a I h