Best of Beauty 2019

Mizon

Ár:   $50   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2016. január 6.

Ár:   $50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas, tengeri kollagén koncentrációja az öregedő bőrt megfiatalítja. Gyorsan felszívódó formulája azonnali lifting hatást eredményez.

umpalumpa

2017. december 26.

Tudom, hogy a tudomány szerint a kollagén túl nagy ahhoz, hogy felszívódhasson és érvényesülhessen a bőrápolásban, de van még ebben hidratáló anyag is és baromi olcsón kínálták, kellett is egy könnyű szérum, hát megvettem.
Akkor használom, ha vékonyabb valamit szeretnék a képemre, ha épp zsírosabb időszakban van, vagy jön egy erősebb felmelegedés (decemberben 10 fok). Illetve hígítok vele egyebeket, pl. Buffet a The Ordianry-tól, mert csak.
Nem csodaszer, de engem tél kivételével eléggé kielégít nedvesítő szérumként. megy rá ált. második réteg, főleg orcákra, t-vonalban szokás szerint ritkán. Beszívódás után nem ragad, a pórusaim viszonylag sokáig feszesnek tűnnek, kevésbé zsírosodik az orrom és homlokom. Amennyiért vettem lehet még vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Emiii

2017. december 10.

Esténként használtam, utána kollagénes arckrémet alkalmazva. Ártani nem ártott, de nem éreztem, hogy bármi is feltöltődött volna bennem. Könnyen beivódott, jól előkészítette a terepet az arckrémnek, de kb. ennyi. Fél évig volt elég a 30 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

_zsulu_

2017. december 1.

Nagyon szerettem volna ha beválik, mert jó az ára és nagyon szépek az összetevői, de sajnos nekem ez nagyon nem... :( Kb. egy hónapja használom, az elején még elment egynek, de nem hidratált már akkor sem eléggé és nem láttam a jó kis feltöltő hatását sem,amit megszoktam a szérumoktól. A mostani hidegben viszont semmit nem ér, sőt, inkább ront a helyzeten ami a hidratálást illeti. Kentem már szárazon, nedves bőrre, sokat, keveset, sehogy nem jó, percekkel a felvitel után már húzódik a bőröm. Nyilván a lifting hatást sem észlelem, sem a ráncfeltöltést. Sajnálom, de le kell húznom, csak a szép összetevők miatt kap kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Hunnor25

2017. március 25.

Nagyon jo kis temek. Onmagaban meg nem hasznaltam,viszont osszel/telen/kora tavasszal szoktam dermarollerezni,es azzal egyutt kiegeszitve nagyon szep hatast tudtam vele elerni. Anno meg az aknek,hegek kezelesere kezdtem el rollerezni,es hat a rollerhez jaro (nem sok mindent ert) kollagen efogyott. Akkor olvastam errol a termekrol,es hat gondoltam megrendelem.Szep egyeletes bor az eredmenye .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

TitaniaBell

2016. december 22.

Májusban vettem meg, és még megvan az üvegben kb. a harmada, pedig majdnem minden nap használom (heti 5-6 napot biztosan). Nem egy olcsó dolog, de ha majd' egy évig kitart, erre én azt mondom, hogy rendben van.
Eléggé kifényesíti az arcomat (lehet, hogy ez normális a szérumoknál, nekem ez az első, nincs összehasonlítási alapom) ezt először a nyári melegre fogtam, de ősszel és télen is maradt ugyanez. Ezért rászoktam arra, hogy éjszakára használom. Egy-két csepp elég belőle. A szemem alá is kenem, és a szemhéjamra is, soha nem okozott irritációt.
35 évesen semmi ráncom nincs, csak akkor jelenik meg néhány halványabb a szemem körül, ha nem iszom elég vizet a nap folyamán (a legjobb ráncmegelőző, nem lehet eléggé hangsúlyozni!) Nagyon fontos a megelőzés, ezért igyekszem jól megválogatott termékeket használni. Ezt a szérumot egyelőre nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni, de előtte valószínűleg kipróbálok egy másikat is ugyanebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

rea3

2016. október 7.

Engem egyáltalán nem győzött meg. Hidratálásban is nagyon gyenge, az apró ráncok csökkentéséről már nem is beszélve, egyáltalán nem foglalkozik velük. Ráadásul huzamosabb ideig nem is használhatom, mert van benne valami, ami nálam apró pattikat okoz, elképzelni sem tudom melyik összetevő lehet az, mert ritka szép incije van, de mégis. Egyébként valóban kellemes használni, azonnal beszívódik, nagyon kevés kell belőle, szóval lassan fogy, csak sajnos egyáltalán nem hatékony és az említett irritáció miatt jár a 2 csillag, pedig nagyon szerettem volna szeretni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.

VanitySmurf

2016. április 4.

Még nincsenek ráncaim, de így a 20as éveim végén gondoltam, hogy beépítek az arcápolási rutinomba egy olyan szérumot, ami segít abban, hogy a bőröm feszes és ráncmentes maradjon, ameddig csak lehet. A választás erre a termékre esett, és nem bántam meg. Igazából nem nagyon tudom összehasonlítani más hasonló problémára specializálódott szérumokkal, de amit ígér, azt nálam beváltotta. Az állaga majdnem olyan, mint a vízé, csak egy picit sűrűbb. Nagyon gazdaságos, nekem három csepp elég az egész arcomra. Szinte pillanatok alatt beszippantja a bőröm. Olyan mintha egy picit hidratálna is, de nekem önmagában nem elég. Utána mindig használok hidratáló krémet is. Az összetevői elég szépek, és ami külön jó, hogy illatanyag mentes. 18 napja használom reggel és este és azt tapasztaltam, hogy reggel frissebb az arcom, mintha több élet lenne benne. A legjelentősebb változást a szemeim körül fedeztem fel. Az apróbb vonalak eltűntek. Lehetséges, hogy a már kialakult ráncok eltüntetésében nem sokat segít, de szerintem megelőzésre nagyon jó. Ha elfogy, valószínűleg újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

vfejes

2016. január 10.

Nehány nap használat után selymes, makulátlan babapopsi bőrt csinált. Persze, jó a krém is, amivel használom, no, de ehhez kevés. Meg voltam pusztulva, hogy most bevásárolok Koreából, mert még hűen él bennem a kozmetikusnál tapasztalt szemtapasz és egyéb nyalánkság hatása. Persze a tapasz megszűnt, de itt van nekünk erre Korea. Nagyon megérte az árát.

Update 2016. január 10. Boosterként is használom, illetve a szemem köre is. Nagyon finom, nyugtató, feltöltő hatása van, ilyenkor télen nagyon jól esik. Igaz, nálunk ilyenkor is magas a páratartalom, hagyja érvényesülni. Az biztos h ő állandó lakó lesz nálam. Nagyon kevés is elég belőle, egy örökkévalóságig fog tartani, ennek örülök. Nem tudom mennyi niacinamide tartalma van, de mintha a szeplők és a pigmentfoltom jobb állapotban lenne. Persze kenem már a foltot mindennel, lehet együttes hatás is, de most úgy látom ez is benne van rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.