Mizon

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: estokani, Módosítva: 2016. január 4.

Extra hidratáló hatású BB krém. R/LF-5 teljessen természetes összetevőkkel.

Magas vízálló védelmi funkcióval, jó fedőképességgel.

balazskrisztii

2017. június 8.

Első BB krémem, így nincs viszonyítási alapom. Picit nehezen tudom elkenni, általában másik hidratálóval viszem föl az arcomra, sokkal egyenletesebb a végeredmény. Nyáron nem fogom használni, a melegben csak lefolyna (szerintem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

eo

2016. december 4.

Sajnos nekem nem lett kedvencem, de nem rossz. Kifejezetten vízhiányos és nagyon világos bőrűeknek ajánlanám, akiknek nem igazán van bőrhibájuk, mivel fedése nagyon minimális. Egyébként kellemes, nagyon könnyű krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

ViktoriaVrd

2016. április 5.

Naggggyon szeretem! Még csak egy hete használom, de imádom. A fesése tényleg nem erős, maximum enyhe közepes, de imádom, hogy végre valami, ami nem emeli ki a száraz részeket az arcomon. Egyenletes tőle az arcbőröm, rég volt ilyen szép. Annak meg külön örülök, hogy ilyen világos, hófehérke is vagyok, meg fényvédőzök is, szóval sosem leszek ennél barnább. Amit kicsit sajnálok, hogy kémiai fényvédő is van benne, ráadásul nincs túl jó híre, ahogy nézem, de ez már csak az én heppem. Ezt leszámítva szuper, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

sztich

2016. március 11.

Enyhe fedésű, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Enyhe fedésű, de jó.

Heyhoo

2015. október 26.

Nyárra vettem, de sajnos ahhoz túl világos. Ki fogom próbálni most, hogy fakóbb az arcom már. Az állaga, a fedése, és ahogy hidratál, viszont tetszett már első használat után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.