Moda

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. február 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Diana2

2019. március 15.

Sokkal jobb mint a drogériás szemhéjpúderek ebben az árkategóriában.
És rengeteg olyan színű is van ami hihglighterként is tud funkcionálni.
Krémes,annyira nem porzik,nagyon pigmentált és nagyon szép fényük van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Sokkal jobb mint a drogériás szemhéjpúderek ebben az árkategóriában.
És rengeteg olyan színű is van ami hihglighterként is tud funkcionálni.
Krémes,annyira nem porzik,nagyon pigmentált és nagyon szép fényük van.

Noah27

2017. március 24.

332-es meggybordós van meg és úgy tökéletes ahogy van :)
Jól pigmentált,"krémes",nem porzik,tartós,ecsettel+szivacsos aplikátorral is könnyű felvinni. Pont annyira csillog,fénylik amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

332-es meggybordós van meg és úgy tökéletes ahogy van :)

andika1234

2016. augusztus 25.

még régebben kaptam ajándékba a 302-es kék árnyalatot, nagyon jol pigmentált, nagyon csillogós:) ahogy elnézem nem valami jók az összetevői, de maga a termék a kis porzástól eltekintve remek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Lettike77

2016. január 19.

Jó pár évvel ezelőtt találkoztam ezzel a márkával. Jó ideig szemeztem vele, mire a ballagásomra megvettem egy fekete/ nagyon sötét szürke árnyalatot. Egyszer használtam talán. Annyira jó volt, hogy alig tudtam lemosni a szememről. Akkor jöttem rá, hogy ezek a sötét színek nem nekem valók. Azóta is ott lapul a fiókom mélyén, sajnálom kidobni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

eveartstar

2015. május 23.

Nekem a 315-ös kéken ragyogó lila van meg. Valami fantasztikus, imádom! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

Nekem a 315-ös kéken ragyogó lila van meg. Valami fantasztikus, imádom! :))

Ingi

2015. február 15.

Nekem egy sötétebb zöldem van. Gyönyörű selymesen csillogós és intenzív zöld színű, tökéletesen tapad!
Csak sajnos összetört, így most darabokban van és nagyon porzik :(

Update: azóta szereztem be egy mélylilát, és egy sötét-rózsaszínest...gyönyörűek! Úristen annyi szép árnyalat van, sztem 1 órát tuti vaciláltam a boltban...:DD Csak azért nem vettem többet, mert nem olcsóak (sajnos ahol én találtam, ott volt vagy 8-900 ft...:( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Csak sajnos összetört, így most darabokban van és nagyon porzik :(

ZTimi71

2014. november 26.

Kérlek segítsetek!
Annyira imádom a Moda-i-shine szemhéjpúdereket, de sajnos a közvetlen környezetemben egyszerűen nem kaphatók! Kérlek írjátok meg, hogy hol lehet beszerezni! Elsősorban Bács-kiskun és Csongrád megye érdekel, de ha valahol meg lehet rendelni, az lenne a legjobb! Nagyon köszönöm a segítségeteket! Üdv.: Timi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 26.

Kérlek segítsetek!

platinakuka

2014. február 27.

Nekem van belőle fekete, de nem matt. És tényleg nagyon intenzív, viszonylag tartós. Felvitelnél picit potyog, de ez kiküszönölhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Lilly24

2014. február 1.

Fodrászkellékesnél bukkantam rá, barnás-pezsgős színbe van meg, erős,csillámos. Alkalmakra, bulikra tökéletes, de tört már le belőle, így nem merem magammal hurcolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

nagy.nikike

2013. december 18.

Nekem egy mély lila árnyalat van meg barátnőmtől kaptam. Gyönyörűen pigmentált, száraz ecsettel is szép, de nedvessel eszméletlen sokkal jobban kijön a metálos beütése. Nagyon tartós 15 órát lazán kibír. A tégelye elég stabil, és elég igényes is, hatalmes mennyiség van benne. Egyszóval teljesen elégedett vagyok vele, szerintem fogok én is venni belőle több színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate