Molinard

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terka25, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. március 29.

Ár:   19 000 Ft

Megjelenés éve: 2015

Fejjegyek: bergamott, szerecsendió, citromverbéna

Szívjegyek: bors, sáfrány, liliom, levendula

Alapjegyek: szantálfa, agarfa (oud), borostyán, bőr, pacsuli, pézsma

Ár: 9.500 Ft , Eladó: Soma83
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nyuszo

2019. október 10.

Nagyon szerettem volna azt a sáfrányt ouddal…
Meg a bőrt a szerecsendióval...
De sajnos ezek közül egyik sem dominál az illatban :(
Érzek viszont meggyet (?) és dohányt (?)
Simán elmenne Black Perfecto flankernek :)
Vagy egy megfizethető Tobacco Vanille-nek.
Kellemes illat, könnyen viselhető.
Nekem talán egy kicsit egysíkú / unalmas :(
Nagy valószínűséggel el fogom ajándékozni, méghozzá pour Homme.
A teremtés koronáján szerintem szebben fog muzsikálni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 10.

Nagyon szerettem volna azt a sáfrányt ouddal…
Meg a bőrt a szerecsendióval...
De sajnos ezek közül egyik sem dominál az illatban :(
Érzek viszont meggyet (?) és dohányt (?)
Simán elmenne Black Perfecto flankernek :)
Vagy egy megfizethető Tobacco Vanille-nek.
Kellemes illat, könnyen viselhető.
Nekem talán egy kicsit egysíkú / unalmas :(
Nagy valószínűséggel el fogom ajándékozni, méghozzá pour Homme.
A teremtés koronáján szerintem szebben fog muzsikálni....

Myrtle

2019. június 11.

Az első benyomás alapján engem nagyon emlékeztetett az ELDO Archive 69, Putain des palaces és True lust illataira, ugyanaz a fűszeres, rumos szilvás illat villant be, de később valóban erőteljesen jön elő a bőr. Nem a szúrós fajta, hanem egy finoman megmunkált kesztyű, egy szép bőrkabát puha bőrillata. Egy fuvallatnyi virág is megjelenik, mint a táska mélyén ottfelejtett parfümös üvegcse illata, de a leszáradást már a fűszeres, kissé férfias jegyek uralják. Az én orromnak unisex, abszolút el tudom képzelni férfiakon is. Úgy terveztem, hogy ősszel fogom használni, de nem tudtam neki ellenállni, és kellemes meglepetésként ebben a közel 30 fokban is szépen megállta a helyét, de talán ez is a jó parfüm ismérvei közé tartozik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Terka25

2018. június 22.

Na ez bőr ! Az a fajta , ami szúr , mint TM Pure Leather, csak ennél a kifújáskor nagyon finom citromos, levendulás ( legalábbis rajtam ) illat húzódik a háttérben , ami hamar elillan és csak a bőr marad . Nekem nem pasis , perverzeknek bevállalósoknak , bőrimádóknak kötelező . Tartóssága nagyon jó . 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citral, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Isoeugenol, Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol