Molinard

Ár:   13 800 Ft és 24 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. március 29.

Ár:   13 800 Ft és 24 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Megjelenés éve: 2013

Fejjegyek: citrom, labdanum, szerecsendió

Szívjegyek: mimóza, rózsa, jázmin, kunkor

Alapjegyek: benzoin, pacsuli, pézsma, vetiver

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dalma92

2020. június 9.

Valóban fehér illat, az egyik olyan, aminek üvege (de még a tapintása is) tökéletesen tükrözi a tartalmát. Az első próba alatt egyetlen szó járt a fejemben: kréta. Az iskolai hófehér, porolós.
Két illatra emlékeztet: Narciso for her edp és Shalimar edt.
A Habanitát nagyon rég szeretném megismerni és vele együtt a Cologne változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Két illatra emlékeztet: Narciso for her edp és Shalimar edt.

Bigris

2019. július 18.

2019. 07. 17.: Ennél az illatnál is elmondhatom, hogy az anyaillatot nem nagyon szeretem. Őt viszont annál jobban. Először olyan ambivalens volt a viszonyom vele. Ez az ambivalens érzés kifújáskor néha még mindig jelen van, de egy pár perc múlva abszolút eltűnik. Nagyon szeretem a labdanumos krémesen púderes illatokat. A Citizen Queen és a Rochas Absolu is ilyenek, ő is ilyen. Nekem ő a Citizen Queen "rózsamentes" párja. Azért írom így, mert ebben is van rózsa, de őbenne abszolút nem érzem a rózsát. Kifújáskor nekem kicsit gyógynövényesnek tűnik, de nem a keserű értelemben. Talán mint egy retro kézkrém. Régen, gyerekkoromban voltak valami hasonló illatú tubusos kézkrémek, amiből az egyiket a kupak szájjal való letekerése közben volt szerencsém megkóstolni is. :-) Mintha körömvirágot éreznék az elején, ami nincs benne. A mimózára tippelek helyette. A CQ-t lehet a nyár, de inkább egy gyomorfertőzés következményeképpen nem tudom használni. Pedig nagy szerelem (volt?). A L'espritet igen. A múlt heti ausztriai motorozásra több más illat mellett őbelőle is vittem egy kicsike fújóst. Tudtam, hogy nem lesz kint nagy meleg, gondoltam ez az idő alkalmas lesz a viselésére. Egy zárható zacsiba tettem az összes fújósomat. Mondanom sem kell, hogy a L'esprit fújósa szivárgott. Az egész zacsinak és az összes üvegcsének L'esprit illata volt. A szállásunk fürdőszobájában pakoltam ki a parfümös zacsit. Ki sem kellett nyitnom a zacsit, már éreztem az árulást. Amikor kinyitottam, az egész fürdőszobát bejárta ennek a parfümnek az finom illata. Egész héten L'esprit illat volt a fürdőszobában és a hozzá tartozó szobában is. Imádtam. Az emberem sem reklamált miatta, úgyhogy gondolom tetszett neki. Fújni ezért már magamra nem fújtam. Minek, ha a szálláson reggel és este folyamatosan ezt a gyönyörű nőies, tisztaságos krémpúder illatot érzem? Így nap közben használtam helyette mást. Vagyis több mást :-) Nyilván ízlések és pofonok, nekem bejött ez a kis illat. Először egy kis fújós maradék lett az enyém még a télen, ma már birtoklok egy kisebb üveggel.

Szerk: Azt elfelejtettem írni, hogy hűvösebben krémesebb, melegebb időben púderesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 18.

Aquariusgirl

2019. július 8.

Na, ő nekem egy mumus, nagyon nem illünk össze. Pedig csak a kézfejemig jutott. nyuszo véleményének az ellentétét érzem. Nálam ez az illat a diszharmónia, émelyítően, közönséges, rettenet. Én nem akarok Nő lenni, ha ilyen a Nő illata....... brrrrrr. Egy férfias katyvasz. Rájöttem, hogy a labdanum és a heliotrop külön sem az én világom, de a kettő együtt egyenesen a halálom. Na, ebben mindkettő van...........
Vagy tényleg olyan, mint amiket előzőleg írtak a lányok és az én készülékemben van a hiba...............
Vagy romlott illatból kaptam mintát................
Így nálam ez nulla csillag, csak olyat nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

Vagy romlott illatból kaptam mintát................
Így nálam ez nulla csillag, csak olyat nem lehet adni.

nyuszo

2018. november 8.

A NŐ illata....
Sugárzik belőle a harmónia, a melegség, a szexualitás....
Buja, de nem közönséges....
Édes, de nem émelyítő....
Van mélysége....
Van tartalma....
Pézsmásan púderes....

A legszebb virágos-chypre, amit eddig szagoltam!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

A NŐ illata....
Sugárzik belőle a harmónia, a melegség, a szexualitás....
Buja, de nem közönséges....
Édes, de nem émelyítő....
Van mélysége....
Van tartalma....
Pézsmásan púderes....

A legszebb virágos-chypre, amit eddig szagoltam!!!

sword

2017. május 11.

Csak egyetértően bólogatni tudok mindarra, amit Boszi írt. Habár összehasonlítási alapom nincs, mert a Pikk Dámával még nem volt szerencsém megismerkedni, de ő, a Kőr Királynő, ő maga a csoda. Minden drámaiságtól mentesen tud izgalmas lenni, és minden lágyságával együtt tud erőt sugározni. Ó, nemes egyszerűség, Habanita L'Esprit a neved.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Benzyl Benzoate, Citronellol, Isoeugenol, Cinnamal, Citral, Farnesol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.