Mollis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit89, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Diónyi mennyiséggel bedörzsölve a hajat, száradás után rögzíti a kialakított frizurát.

Készül: zsíros hajra - zöld, normál hajra - piros, száraz hajra - sárga, erős kivitelben - kék, extra erős kivitelben - lila színnel.

Dana1983

2013. augusztus 5.

Én ezt a zselét akkor használtam, amikor a lovaknak fontam a sörényét versenyekre. Tök jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

mili

2013. augusztus 5.

Volt ilyen hajzselém nekem is, párszor használtam, aztán valamiért hanyagoltam. Tesóm használta el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Wiikii

2013. július 17.

Régen mindig ezt vettük, nem volt a legjobb, de öcsém hajára pont megfelelő volt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.