Mollis

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinkal, Módosítva: 2016. május 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Masszírozó krém professzionális használatra.

Kristof94

2018. november 2.

Szerintem egész jó kis krém. Masszőrként használom. Növényi alapú és hypoallergén (bár a paraffin alapú krémekkel sincs bajom). Könnyen beszívódik (így többet kell belőle használni), nem hagy foltot a ruhán. Van egy kis mellék-illata, ami a napraforgóra emlékeztet, de nem rossz! Nem drága krém, én megszerettem :) 4-5 csillag között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

herczegno33

2018. október 31.

Tetszik, hogy ha használat után az ember felöltözik semmi kellemetlen èrzès, nem ragad. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

MseSabo

2016. december 21.

Ha masszőr vagy és szeretsz krémmel dolgozni ne ezt választ. Egy tégellyel elhasználtam, de már vártam h elfoggyon. Állagra se, sehogy sem tetszik, nem szerettem vele dolgozni, nem nagy minőség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Dorinkal

2016. július 23.

Masszőrként szeretek krémmel is dolgozni, viszont erős illatanyag allergiám van, így ennek kapcsán próbáltam ki ezt a terméket. Egy pár tégelyt már elhasználtam, és nagyon elégedett vagyok vele, az allergiám elmúlt mióta ezzel dolgozom (persze ezen kívül mindenemet illatanyagmentesre cseréltem). Ezen kívül nekem fontos volt az is, hogy az összetevői is rendben legyenek, és bátran állítom, hogy e tekintetben messze veri a konkurens krémeket (pl. Yamuna, Sara Beauty Spa).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 23.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.