Molton Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. július 11.

Kategória:   Tusfürdők

Gyömbérrel, tubarózsával és szantálfával.

sabrirory

2019. december 1.

Volt szerencsém hozzá. Az illata elég egyedi, nem is tudom mihez hasonlítani. Nekem sok kellett belőle a habzáshoz és a bőrömet is kicsit szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Katie

2018. szeptember 25.

Vagy módosították azóta az összetevőket, vagy valaki valamit elnézett, mert az enyémben nincsenek parabének, most néztem meg. Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt, és mivel odafigyelek rá, hogy parabénmentes termékeket használjak, direkt átnéztem a flakonon az összetevőlistát, mielőtt kipróbáltam volna.

Egyébként nekem a flakonban még nem annyira tetszett a szaga, de mikor elkezdtem vele zuhanyozni, akkor már nagyon jó volt. Magamnak nem vettem volna meg, nem kerestem rá, hogy most mennyibe kerül, de írták itt, hogy nagyon drága. De szerintem ha olcsó lenne, se vettem volna meg, mint mondtam, mikor a flakonba szagoltam bele, akkor annyira nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bogczi

2017. december 15.

Lookfantastic calendarban volt egy 100 ml-es verzió és szerintem is igazán különleges illata és állaga van. Érdekes, sűrű gél, nagyon jól habzik és az illata egész nap elkísér, ha reggel tusolok vele. Selymesebb a bőröm, pedig nem szoktam ilyesmit várni egy tusitól, de ez tényleg szupi. :)
Nem vagyok sznob, szerintem is drága, de messze nem egy Fa tusi szintje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Nem vagyok sznob, szerintem is drága, de messze nem egy Fa tusi szintje.

Marietta1977

2017. november 16.

Én imádom az illatát, igazi luxus érzése van az embernek mikor ezzel fürdik.
Az én bőrömet szépen táplálja, selymessé teszi, számomra felüdülés hogy nem egy tucatillat, mint a fa tusfürdő pl...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Én imádom az illatát, igazi luxus érzése van az embernek mikor ezzel fürdik.

IzabellaRita

2012. szeptember 1.

Ahhoz képest, hogy milyen k*rv@ drága (elnézést a jelzőért), összetevőit tekintve, olyan mint egy sima mezei Fa tusfürdő. Hát hiába, a flancos csomagolás és a márkanév ugyebár...(fejcsóválás). Ehhez már tényleg sznobnak kell lenni, hogy valaki megvegye, de nem is akárhol mert ahogy olvastam csak luxus hotelek és a Liszt Ferenc reptér termináljának butikjaiban lehet hozzájutni kb. 11.000 Ft-os áron. Ami még röhejes az az, hogy a MB cég bemutatkozásában úgy ismerteti termékeit, mint "természetes alapanyagokból válogatott összetevők,, khmmm.... Én tettem fel ezt a terméket, mert kaptam két mintát (ezt a tusfürdőt és a testápolóját, amit hamarosan felteszek, hogy lássátok azokat a 'természetes összetevőket'), de ha milliomos lennék se venném meg, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)