Montblanc

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: Carson32, Módosítva: 2019. január 2.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Douglas

A kompozíció ribizli lekvárral kezdődik, majd a rózsaszín rózsa és a barack követi. A szív intenzív és fás, beleértve a szantálfát, a pacsulit és rózsafát. A végén, a kompozíció intenzíven sugározza a pézsma és a málna felhangjait.

Ár: 6000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Carson32

2019. január 3.

Karácsonyra kaptam! Először rajtam nagyon hasonlít az illat a Versace Bright Chrystal illatára, de ahogy láttam azért van különbség köztük. Nem rossz, nem rossz, de valami nagyon hiányzik belőle és nekem valahogy van egy szappanos beütése! Bár nem hiszem, hogy megvenném magamnak ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

GHettie

2018. szeptember 9.

Tavasz, rózsa... nekem sajnos annyira nem jött be, pedig reményekkel vártam. Tény, hogy nem egy kislányos illat, tetszik a fanyarsága, tartóssága, szillázsa és hogy érezni rajta a minőséget, mégsem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Burya

2017. április 7.

Málna, rózsa, barack. Ribizlit nem érzek benne, pedig az egyik kedvenc összetevőm, főleg rózsa mellett. Bőrön még nem próbáltam, félek is tőle, hogy csak a barack fog dominálni (rajtam az valamiért mindig elnyom minden mást...), pedig így papírra fújva olyan szép, friss bogyós gyümis rózsás illata van, úgy megörültem neki. Egy kicsit a Versace Red Jeans-re emlékeztet, kicsit fanyarabb (talán itt bújik meg a ribizli?). Szép illat, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

széva

2017. március 29.

Nem rossz ez olyan kis barátságos tiszta tavaszi illat. 4 órája próbáltam ki és még finom a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

nicestgirl7

2016. augusztus 27.

Rajtam ez csak és kizárólag barack. Semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Rajtam ez csak és kizárólag barack. Semmi más.

nyarigabi

2016. augusztus 18.

Gyümölcs (barack)- fás illat- pézsma, így halad előre. Kellemes, biztonsági. Négyest megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

szeliger

2015. szeptember 19.

A töltőtollgyáros ismét belekóstolt a parfümiparba, szerintem nem túl sok sikerrel. Kifújáskor kellemes ribizlis-málnás rózsa, kaptunk már az idén ebből a kombinációból az Estee Laudertől. A két illat mégsem mondható hasonlónak, a Montblanc esetében az illat kevésbé édes, inkább fanyarabb, savasabb és teljesen mellőzi a vaníliát. Az elején kényelmes komfortillat, nem lehet vele mellélőni, nem bántó, biztonságosan hordható. Leszáradásában kb. egy óra múlva egyre inkább erősödnek a fás jegyek, szantált érzek, de sajnos nem a nemesebb fajtából. Az idő múlásával egyre bóvlisabbá válik a parfüm, ami azért egy ilyen luxusmárkától nekem nagy csalódás. Hatósugara kényelmes, tartóssága 4-6 óra, de bőrközelben ennél sokkal hosszabb. Nem fog bekerülni a parfümgardróbomba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)