Montblanc

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. július 25.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml

Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Ár: 9000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 75/50, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

emb1p3

2020. március 23.

Fémesen édes, mint a frissen vásárolt százasszög, írta Skin, és teljesen egyetértek. Olyan, mintha a fémes, hideg és kisség jellegtelen virágillatra lenne "ráolvasztva" egy furcsa, ragadós, nagyon-nagyon természetellenes vaníliáscukor-akkord. Rajtam kusza, hideg, mégis olyan örömtelenül tapadós, mint amikor véletlenül belenyúlok a liliom bibéjébe. Egyáltalán nem nevezném orientálisnak, nem is értem. Valószínűleg csupán teljesen inkompatibilis a bőrömmel. Érdekes módon úgy érzem, hogy az üvege nagyon pontosan illik hozzá, hideg fehér virágon az idegen, olcsónak tűnő aranyszínű műanyagmáz, ezért adok egy plusz csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

rabbitdoubt

2019. november 6.

Ó, igen. Akciós volt, megnéztem itt, innen való vélemények alapján + azért, mert orientális világ (és azok az illatok fognak meg), megrendeltem. Dobozból ki, legelső szaglásra fura, ilyet még nem szagoltam, de nem bőrre fújtam.
Másnap rögtön kipróbáltam. Rajtam tartós volt, tényleg kicsit maszkulin illat, ami az előttem szólók alapján néha 'beszúrja' magát a világodba, majd otthagy a varázslatban, vágyakozva. Minden pillanatban vártam a következő beszúrást. Azt hiszem, egy kicsit szerelmes lettem magamba. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 6.

karakumsivatag

2019. június 22.

Úgy látszik, még nem véleményeztem, nem is értem, hogyan maradhatott ki. A napokban átgondoltam, hogy a kb. 100 darabos készletemből mi az,amit tényleg megtartok, mert a lakásban a szekrények száma véges és a korábban nagyon kedvelt illataimtól is megváltam, mert változott az ízlésem és az utóbbi években szinte csak uniszex illatok tetszenek. Úgyhogy mostanában nem is került elő ez az üveg, a szekrény hátuljában csücsült, már nem is emlékeztem az illatára és amikor most fújtam belőle, ismét elkapott a WOW! érzés. Száraz, mandulás, picit maszkulin illat és mégis nőies. Úgy gondolom, hogy elég sok a hasonlóság a másik nagy kedvencem a Chevignon Forever Mine és a D'une között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

candee

2017. szeptember 3.

MIndenkitől elnézést kérek, biztosan az én bőröm más mint a többségé, mert rajtam ez a parfüm sem érződik, egyáltalán nem tartós...igazából semmilyen hatással nem volt rám. Sajnálom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

tgerika74

2017. július 25.

Első illatolásra nekem kamillásnak tűnik, bár tudom, hogy nincs is benne ilyen illatjegy. A leszáradása azonban nekem túl maszkulin. Amúgy egyedi, minőségi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

skin

Szív
orchidea, ciklámen

Alap
brazil rózsafa, vanília, szantálfa, mahagón, pacsuli

Évek óta itt csücsül egy sötét dobozban a polcomon ahol a kincseimet tartom. Kedves férjemtől kaptam. Nem voltam tőle elájulva túl gyenge , bőrközeli illatnak tartottam . Mégis megváltozott a véleményem róla amikor rájöttem, hogy ez valami kuriózum bizonyára a bors az oka mert attól mindig elcsábulok. Rajtam fémesen édes , mint a frissen vásárolt százasszög, amit vanília eszenciába mártottak. Furcsa hasonlat ez tudom, de a fémessége nagyon meghatározó. Egyébként egy lágy nem villongó illat és a legjobban a csikorgó hidegben tud érvényesülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 1.

Összetétel

brazil rózsafa, vanília, szantálfa, mahagón, pacsuli

3tara2

Korcsoport: >54
2016. október 1.

Fragin orientálisnak írják le. Ezzel nem vitatkozom...lehet....Rajtam teljesen virágos, némi fás és vaníliás alappal.
Tartóssága abszolút tökéletes, üvege szép és az illat meglepően jó. Nem szokványos rózsaszín virágparfümről van szó, hanem egy orchideás,ciklámenes és szerintem liliomos kreációról, ami némi rendszerességgel szurkál. Felüti a fejét a bőrön,megcsendül, vibrál egyet, aztán maradnak a mély akkordok.
Kedvelem, tetszésemre való.
Ám valamit hiányolok belőle! Emiatt csak 4 pont. Olyan mintha nem lenne kész....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 1.

Kedvelem, tetszésemre való.

macika61

Korcsoport: >54
2016. szeptember 8.

Most kaptam kézhez...én nem tudok(és nem is akarok)analizálni egy parfümöt. :-) De az biztos,hogy nem egy mindennapi illat!Nekem már herótom van a most divatos édes,gyümölcsös,cukorkás méregdrága és egyáltalán nem tartós "divatillatokból".Hát ez nem az.A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni,de hogy a kedvenceim közé fog tartozni,az biztos.És ráadásul "vakon" rendeltem!Ez nálam úgy működik,hogy elolvasom a véleményeket és amiről nagyon rosszat is meg nagyon jót is írnak,azt kipróbálom. :-) Persze,az összetevőket megnézem.Ez most nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

sword

2016. augusztus 6.

Finom nappali komfortillat, leginkább a diszkrét és kulturált szavak jutnak róla eszembe. A hatósugara viszont minimális, és rólam 4 órán belül elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

szilviakiralyno

2016. július 25.

2014. november 4.
Megismertük egymást az illattal, és megszerettük egymást. Ropogósan friss, fás-fűszeres. A modern illatok között tökéletesen illik hozzám, ami ritka dolog. 10-15 perc után érezhető az illat mélysége, mely a fűszeres-frissessége mellett meglehetősen férfias jegyeket hordoz, és ezért vált be nálam. Tökéletes nappali parfüm, évszaktól függetlenül, bár most hűvös ősz van, mégis el tudom képzeli bármilyen évszakban. Nagyon karakteres, és önbizalom növelő illat, rendkívül tartós. Tökéletesen unisex illat, legalábbis én így érzem, olyan, mintha igazodna viselőjéhez. 2 alkalommal próbáltam, első alkalommal friss-komfortos érzés volt, ma pedig határozott , erős, masculin, ami nőként sem zavar, mert tetterősnek, és kreatívnak érzem magam tőle :) Merész, de mégsem provokatív. Bár összetevői között állítólag a vanília is szerepel, én nem érzem a jelenlétét, inkább csak lágyíthat a borsos hatáson, némileg balzsamossá varázsolva az illatot. Nem alkalmi, de különleges illat hétköznapokra, nappalra, amikor ihlet kell az alkotáshoz. Engem ma felvillanyozott. Mindenképpen egyértelmű, tiszta illat, dinamikus erővel. Fincsi!

UPDATE:
Határozottan állítom, hogy nyáreste, egy fülledt , meleg napon, még egy partira is megfelel, ahol egy szabadtéri fesztivál és ezzel egybekötött randi is van, két régi ismerős között, ahol újra fellángol valami. Az előző kommentem kiegészítéseként csak annyi, hogy mégis kiváló alkalmakra is, ahol egy dögös miniruhában, magassarkúban, de mégis a természet adta szabadtéren, kis székeken és sörpadokon, romos színpadok között, de meghitt hangulatban telik az este. :)
A parfüm pedig úgy látom, a férfiakra magnetikus hatással bír, főleg ha a nő, aki hordja, vagány és karakán, nyitott és szereti az életet..
Korosztálytól függetlenül szerintem meg lehet próbálni, hordható, de mégis figyelemfelkeltő finomság. Mmmm, szerintem még kell egy plusz üveg tartalékba..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

2014. november 4.

UPDATE:

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)