Montagne Jeunesse

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ripokk, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Mélytisztító arcmaszk normál, kombinált és zsíros bőrre.

"Tápanyagokban gazdag holt-tengeri ásványokat és nyugtató levendulát tartalmazó természetes arcmaszkunk kitisztítja az eltömődött pórusokat a tiszta és puha arcbőrért. A szennyeződések távoltartása érdekében használd hetente."

miho_muffin

2020. november 24.

Nekem a nem lehúzandó, agyagos maszkokból ez az abszolút favorit. Nagyon szépen tisztít, nem szárítja túl az arcomat, bár nekem elég zsíros a bőröm. Amikor nagyon lepukkant/kiégett hetem volt, és ez az arcbőrömön is látszik, ez egy gyors "tűzoltás" rá (hasznos pl. másnaposan vagy fesztiválból visszatérve). Egy megjegyzés: egyáltalán nincs kék színe, inkább fehér :) Mindenképp a tubusosat éri megvenni, mert az adagonként fóliázott egyszerre túl sok, viszont ahol levegő éri, beszárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

xXxFruxXx

2020. május 26.

290Ft volt az EuroFamily-ben, gondoltam adok neki egy esélyt, tekintve, hogy a márka eddig kipróbált termékeit szeretem.
Nem bántam meg. Amint először kipróbáltam másnap rohantam is venni még két tubussal. Szerintem ezzel mindent elmondtam.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Ripokk

2018. november 10.

Az összes termékét imádom, ma végre találtam tubusos kiszerelést a DM-ben. Igazi ragya gyilkos. Utána én nem teszek fel semmit, hogy ne tömítsem el a pórusokat, de pár óra után azért egy kis hidratálás kelleni fog. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 10.

Hidratálók: Glycerin, Glucose, Silt, Sorbitol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Sorbitol h 1 1

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.