Montagne Jeunesse

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Montagne Jeunesse 7th Heaven Hair range -kókusz protein hajmaszk/hajpakolás, a leghidratálóbb kókuszos hajmaszk, amit valaha próbáltál, tápláló kókusszal és quinoával a hidratált hajért

vmarti

2020. április 22.

Nagyon szépen helyreállítja a töredezett hajszálakat:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Nagyon szépen helyreállítja a töredezett hajszálakat:)

Kremcica

2019. december 16.

Egy csomaggal kaptam ajándékba amit balzsamként háromszor is tudtam használni. A hajam finom puha lett tőle, de az illata szerintem borzalmas. Kókuszos, de van benne valami más műillat is ami kellemetlené teszi. Sajnos az illata tartós is, annyira hogy egy sima zuhanyzás után a nedvesség hatására masszívan dőlt a hajamból ennek az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Vanda234

2019. június 29.

Imádom az illatát az állagát már többször használtam puha jó illatú lesz a hajam viszont nagyon kevés a számomra a benne levő termek lehetne nagyobb vagy legalábbis több termek is benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 29.

Feame

2018. augusztus 26.

Valami borzalmas az illata, legalábbis számomra és napokig érződik. Ezt leszámítva nagyon jó hatása van, kicsit dúsabbnak és selymesebbnek éreztem a hajam utána, de mégsem tudom újra venni a szaga miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Gyalogkakukk

2018. július 26.

Kellemes illat, könnyed fésülhetőség, sima balzsam hatás. Nem rossz, de nem lesz a kedvencem. Ezt sem veszem újra.
Nálam ő és a manuka mézes is hasonló kategória. A termékcsaládból eddig az argános hozta a legtutibb eredményt, de az nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

tiamoitalia

2017. december 25.

annyira finom kókuszos! :-O A hajam könnyen kezelhetö, csillogó, puha és még másnap is isteni kókusz illatú volt töle. Nálam újravevös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.