Montagne Jeunesse

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: captainbetti, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít a pórusok és az arcbőr megtisztításában. Vedd kezelésbe a problémás területeket különlegesen nyugtató hatású lehúzható arcmaszkunkkal. A teafa, a varázsdió és a kanadai füzike együttes erővel nyugtatja a bőrt és segít annak tisztán tartásában.

Ár: 2000 ft/5 db , Eladó: lizibartha
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,foxpost
bendi13

Korcsoport: < 18
2019. november 2.

Az elején 2 percig nagyon durván csíp, de ez nem baj, mert azt jelenti, hogy tényleg van benne hatóanyag. Nekem nagyon szépen megszáradt, rengeteg szennyeződést tüntetett el, ugyanakkor a pattanásokkal csak rendszeres használattal tud valamit kezdeni. Lehúzás után egy matt, üde, tiszta, babaposi puhaságú bőr fogadott. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 2.

Andii017

Korcsoport: < 18
2019. július 21.

Szeretem. Az elején picit csíp,de semmi pirosság vagy bármi negatív hatása nem volt. Kellemes a bőrömön. A pórusokat az orromon nem nagyon tisztítja,de a piszkot szépen leszedi, puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 21.

liladiva01

2018. november 30.

Szerintem kellemes illata van, gyorsan megszárad, maradékok nélkül, egyben és könnyen lehúzható, viszont se a pattanásokkal, se a mitesszerekkel nem csinál semmit, kicsit puhább és mattabb utána az arcbőr, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Bejus94

2018. október 18.

Nekem nagyon mart, nem hűsített.
Megszáradni 30 perc után sem magyon akart mindenhol, pedig igyekeztem egyenletesen eloszlatni. Így maradt a lemosás ami nem a legegyszerűbb dolog, elég ragaszkodó.
Az illata az inkább szag, de felkenve nem éreztem már. Hatását nem annyira érzékelem.
A márka hajmaszkjai után többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Nekem nagyon mart, nem hűsített.
A márka hajmaszkjai után többet vártam volna.

petra095

2018. október 4.

Imádom ezt az arcmaszkot, az egyik legjobb a piacon. Eddig azt hittem hogy a DM-es maszkok milyen jók, de ehhez a márkához nem érnek fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Ophelia

2018. április 20.

Szerintem nem rossz. Engem nem zavar a hűsítő érzés, idővel szinte meg is szűnik. Könnyen lejött miután megszáradt, puha és tiszta érzetű lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

SVivi

2017. augusztus 29.

Nagy reményekkel vettem meg, gondoltam biztos elváráson felül teljesít majd. Hát nem. Kibontva iszonyatos büdös szaga van, szinte elviselhetetlen. Felkenve az én arcbőrömet pedig nem nyugtatta, hanem egyfajta hűsítő, hideg érzést éreztem, amivel nem is lenne baj, de egy nyugtató maszktól nem ezt várom. Továbbá elvileg pórustisztító, de mióta felkentem és lehúztam azóta rengeteg helyen jött ki pattanás az arcomon, nagyon idegesítő. Semmi esetre se venném újra és nem is ajánlom. Ezek után a márka semmi más termékét se nagyon próbálnám ki. Rettenetes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.