Montagne Jeunesse

Ár:   230 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Lehúzható narancsos arcmaszk tápláló C-vitamin tartalommal. Tisztítja az eltömődött pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Természetes összetevői megnyugtatja, felfrissíti a bőrt és hatékony vitaminjaival helyreállítja. Minden bőrtípusra használható.

fabyen

2018. január 4.

Friss az élmény,nemrég volt hozzá szerencsém. Az illata tényleg narancsos-technokolos, ahogy egy korábbi véleményben olvastam, nagyon kiérezni belőle a felkenéskor, de azután szerencsére elillan. A szemem kicsit ingerelte sajnos, amíg párolgott. Az egész zacskó tartalmát felkentem, így pont elég lett az arcomra, nem vékonyan kentem, így szépen lehúzható is lett, kb. 25-30 perces száradás után. Viszonylag egyben lejött. A bőröm picit feszült utána, így kapott krémet, azt viszont szépen beitta.
Árban nagyon jó, de a szaga miatt nem biztos, hogy fogok belőle venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Árban nagyon jó, de a szaga miatt nem biztos, hogy fogok belőle venni

bnorah

2017. december 10.

A leszedése egy kész tortúra volt, mivel nem akart megszáradni. Az ajánlott 5-10 perc helyett egy fél órát hagytam magamon, hátha..de a végén micellás arcvizet kellett bevetnem. Hatását pedig nem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

nusysan

2017. október 8.

Szerettem ezt a maszkot, úgy felfrissítette a bőröm, sokkal egészségesebb "színe" lett tőle. Viszont már hónapok óta sehol sem találom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

marcipan1055

2017. május 7.

Elég jó termék, használata után puha a bőröm, semmi több, de biztos nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

eelinsz

2017. január 17.

Használata után a bőröm puha, kicsit nehéz leszedni, viszont másnap pattanások jöttek ki. Az illatta nagyon erős, de elviselhető :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

thisisbeka

2016. december 29.

Tetszett az állaga, az illata és kellemes érzés volt a bőrön. Az ára is korrekt. Szépen összehúzza a pólusokat, frissít és puhít. A mennyisége miatt viszont jár egy csillag levonás, mert szeretem, ha bőségesen be tudom kenni az arcomat az ilyen tasakos krémekkel, ezzel pedig épp, hogy betudtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Orsolya13

2016. november 16.

Nagyon jó :) mindig akkor használom mikor csúnyább a bőröm és segíteni szokott. Szeretem az illatát, nem csípi a bőröm és rendesen lehúzható. Mondjuk én addig hagyom fent amíg teljesen megszárad (ami vagy 25-30 perc). Azt se bánom, hogy az a két adag ténylegesen két adag, mert mindig gondom akad, amikor felbontok egy maszkot és a fele megmarad, az pedig kiszárad és dobhatom ki. Puha lesz tőle a bőröm, nem szárított, nekem nem okozott eddig semmi kiütést vagy puklit és a bőröm színe is frissebbnek hat, miután használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Nari93

2016. november 10.

Az egyik kedvenc maszkom, az uborkás tisztítós mellett. Nekem az illatával nem volt gondom, ilyen narancsnyalókára hasonlít számomra. Puha, tiszta lett a bőröm, de tovább hagytam az arcomon,mint az a csomagoláson van,mivel nem száradt meg. Én is azért szeretem a lehúzható maszkokat,mert nem kell velük bíbelődni,gyorsan lehúzom és kész. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

fairynorah

2016. augusztus 6.

Szeretem a lehúzható maszkokat, roppant mód élvezem,hogy csak lehúzom és kész,nem kell sokáig mosogatnom-törölgetnem a fejem. Az illata leginkább narancsos-technokol, nem vagyok elájulva tőle...az én (kis) arcomra vastagon kenve is elég volt,így könnyedén le tudtam húzni (valószínüleg több idő múlva,mint ami a csomagoláson van...amikor megszáradt húztam le,nem mértem az időt). Míg száradt az orrom környékét csípte, nem elviselhetetlenül, de érezhetően (mint a pattanástalanító gélem). Lehúzás után semmit nem láttam az arcomon, majd csak másnap, mintha kisebbek lettek volna a pórusaim...de lehet, hogy csak placebo :D a lehúzható mivolta miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Izabel

2016. augusztus 5.

Kevesebb van benne, mint a Balea-s arcmaszkokban. Tudom, csak 2 ml-rel, de az is számít. Épphogy elég volt az arcomra; felvitel után pedig irritálta a szememet. Tetszett a zselés állag. Viszonylag hamar meg is száradt. Egyben lehúzni azonban nem igen tudtam. Persze ezek a dolgok, nem olyan érdekesek, mint a hatása, ami nem volt valami kifejezett. Egy fél fokkal jobban lett az arcom, de semmi extra. Maradok a Balea lehúzható arcmaszkjánál. Ezt pedig nagy valószínűséggel nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Színező anyag. (Piros)