Montagne Jeunesse

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlankaGroom, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a természetes anyagokat tartalmazó maszk kitűnően tonizálja és tisztitja a fáradt arcbőrt. Hatóideje: 10-15 perc.

Kiszerelés: 20 g

reka3972

Korcsoport: < 18
2019. január 28.

Szerintem egy nagyon jó termék.Nagyon szépen megtisztitotta a bőrömet és nagyon puha lett a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 28.

Lili2109

2018. november 11.

Nem rossz, de kipirosodott tőle a bőröm és kicsit szárít is. De legalább könnyű volt lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

cattitude

2018. szeptember 14.

kicsípte az arcom, pedig más maszkok nem igazán szokták :/ sajna a hatása sem volt olyan jó, mint pl a DM-es cinkes maszknak, zsíros érzetű maradt utána a bőröm és az SF-eket se nagyon piszkálta meg. újravenni nem fogom, hiába olcsó és nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Petrappp

2017. november 10.

Szeretem ezt a pakolást, mert szépen hidratálja és puhává teszi a bőrömet, és egyáltalán nem pirosodom ki tőle. Nem ragacsos, jó érzés viselni, én olyan 20-25 percig hagyom fönn, annyi idő alatt szépen megszárad. Az ára is nagyon kedvező, pláne, hogy 2-3 használatra elég a tasak tartalama. Sajnos nincs olyan színe, mint a képen, inkább halvány mentazöld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

szakszil

2016. június 8.

a többi drogáriában kapható arcmaszkhoz képest sokkal jobb, hatásos de azért a kozmetikust nem pótolja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

nagyheni92

2016. május 7.

A müllerben lehet kapni kb 500.- ért, bazi nagy adag van benne. Imádom!!! Heti 1x. Használom kb 3/4 órára és télleg teszi a dolgát! Egy csoda, kitisztítja a bőrt és eltünteni a szennyeződéseket!!! Mindenkinek ajánlom. Számomra más arcmaszkkal amiket drogériákban lehet kapni össze se lehet hasonlítani!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

vadvirag919

2016. április 17.

Abszolút kedvenc. Teszi a dolgát, nem irritál és viszonylag nagy adag. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

AkInImOd

2016. március 10.

Egy pink pandás rendelésemhez kaptam ajándékba (bár más kép van rajta, de ugyanez a holttengeri kékes-zöld színű cucc van benne). Nem kellett belőle sok, harmad adagot vittem fel az arcomra. Ami nem tetszett benne, az a férfias illat, és az, hogy enyhén csípett, amíg megszáradt... De puhább nem lett tőle a bőröm, inkább felfrissült, illetve segített eltávolítani a maradék hámsejteket, amiket előtte a hámlasztóval fellazítottam (de éppen emiatt nem vagyok biztos abban, hogy ez mit is művelt pontosan). Utána még muszáj voltam hidratálni az arcomat a hagyományos kék Niveával, mert éreztem, hogy igényli a bőröm.
Elhasználom, amikor félévente rám tör a wellness arcpakolási roham, de ez a csípés... örülök, hogy csak ajándék volt, magamtól nem fogok ilyet vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

ST-ke

2014. július 29.

ettől is ufófejem lesz, szóval a viccfaktor miatt már megéri :D nem gondolnám különleges dolognak, csodaszernek meg pláne nem. de igen pihentető ezzel a pakolással az arcomon relaxálni :D hatása nem valami hosszútávú, egy-két napig kitart. esemény előtti maszknak el tudom képzelni, mert finom puha, sima és egyenletes lesz a bőröm =) ha épp jól jönne egy kis plusz, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

ingrid0411

2014. július 4.

Tiszta Holt tengeri iszapot szerettem volna venni de egyenlőre még nem találtam ezért erre esett a választásom mert az INCIje nagyon szép. Könnyen kenhető és a száradás közben figyeltem és valami hatása tényleg van mert úgymond "kiemelkedtek" a pattanások/miteszerek. Gondoltam na ez az jó lesz ez, de mikor lemostam csak azt vettem észre hogy puhább a bőröm és az elhalt hámsejteket szépen lehozta. Azt hogy a pattanásokra /miteszerekre milyen hatással van mondjuk egy alkalom után nem is lehet nagy következtetést levonni. Nem rossz, szerintem még teszek vele egy két próbát
Müllerben (405 Ft) és Rossmannban (399 Ft) is kapható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Müllerben (405 Ft) és Rossmannban (399 Ft) is kapható

Hidratálók: Glycerin, Glucose

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.