Montagne Jeunesse

Ár:   590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kakaó- és sheavajban gazdag tisztító maszk borsmentával, az intenzív hidratálásért és frissítő hatásért.

ancsaanna

2017. július 20.

Könnyű felvinni,viszonylag gyorsan (5-6 perc alatt) szárad meg.Én egy kicsit tovább is hagytam az arcomon.Nagyon jó illata van. :) Sokkal puhább lett tőle az arcom.Azért adok neki 4 csillagot mivel én nem tudtam lehúzni az arcomról,csak lemosni lehetett..Lehet, hogy ez az én hibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Captainblonde

2016. június 22.

Én a Müllerben vettem jó áron, és azt kell mondanom felüdülés volt elhasználni :) Valóban csokidarabok vannak benne, és használat után olyan illatú a bőröm mint az After Eight csokinak :) Szép ragyogó arcbőrt eredményez és az illatáért pedig plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Sucrose

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lac

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.