Best of Beauty 2019

Montagne Jeunesse

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2018. november 21.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kétrészes lehúzható arcmaszk

• Passion Peel Off (gránátalma és golgotavirág) - mélytisztítás és védelem
  • Lemon Zest Peel Off (citrom és zöld tea) - méregtelenítés és pórustisztítás

bernadettu

2019. február 26.

Update: Kipróbáltam a Passion peel off részt, olyan fura, hogy rózsaszín/piros marad az arcra felkenve.
Akár két használatra is elegendő lett volna benne a krém, de nem volt kedvem tégelyt keresni neki, őszintén szólva nem is tudom, hogy a csomag felbontása után ne szilárdult volna meg akár tégelybe átkanalazva...
Szóval kentem belőle bőven, még a nyakamra is jutott.
Ami elsőre megcsapott, hogy fura szaga van, a termék nem járt le, de kifejezetten szaga volt, nem illata.
Fent hagytam kb 20 percig, az alatt nem irritált, eltávolításkor sem húzta a bőröm, viszont bizonyos részeken nem száradt meg illetve nem jött le egyben, így macerásabb volt használni, nem győztem leszedegetni az arcomról a darabkáit illetve a lehullott darabokat feltakarítani.
A macera és az illat miatt nem hiszem, hogy megvenném újra magamtól, ha ajándékba kapom szívesen elhasználom, mert azért a bőröm simább lett utána, de így már csak 3*-ot adok.

Mystery bagben kaptam én is, magamtól nem vettem volna meg mert a drogériás lehúzható maszkokkal eddig csak rossz tapasztalataim voltak, de ez!
Nagyon puha lett tőle a bőröm, a Lemon zestet próbáltam most és könnyű volt egyenletesen felkenni, kb egyben le tudtam húzni, az illata is kellemes, lehet érezni rajta egy picit a zöld teát is.
Ami itt van feltüntetve INCI az a Lemon, szerencsére engem egyik piros sem irritált.
Az egyetlen dolog ami miatt nem adnék rá 5*, hogy nincs belőle tubusos kiszerelés, az praktikusabb lenne és legalább újrahasznosítható lenne a csomagolás.
Ettől függetlenül nem kizárt, hogy újraveszem, ha a duó másik fele is ilyen jó hatással lesz a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Szóval kentem belőle bőven, még a nyakamra is jutott.

Panka86

2018. november 10.

A duo első felének a Passion Peel Off-nak van saját egyedi kiszerelése is, annak értékelése ott található, ezen az oldalon a Lemon értékelése található, ennek nem találtam sem önálló oldalt, sem külön nem duós kiszerelést. Egy használatra bőséggel elegendő. Tetszik az állaga, az illata, az ára elfogadható. Imádom hogy száradás után maradéktalanul lehúzható. Igazából a hatását nem különösebben érzem erősnek, puha és tiszta érzetű lett a bőröm, de ennyi, inkább ilyen wellness kezelésnek használom ha szeretnék kis én időt beiktatni. Pink Pandán a Mysteri bag-ekbe szokták tenni, mindig örülök neki, venni lehet nem venném, bár akcióban még az is előfordulhatna. Sajnos az INCI-jében a 3 piros nem túlszimpi. Ettől függetlenül nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract