Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. január 8.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: ámbra, írisz, oud, pacsuli, rózsa, sáfrány, szantálfa

dnl

2019. március 30.

Az illatokkal nagyon vigyázni kell, mert az érzelmekkel játszanak.. főleg ha olyan parfümről van szó, melyben rózsa is van, mint a romantika egyik szimbóluma.
Jómagam designer-párti parfümmániás vagyok (nem a jelenlegi trendek alapján, hanem a 15-20 évvel ezelőtti alkotásokat figyelembe véve..), de kétség sem fér hozzá, hogy a niche szegmensen belül is akad 1-2 kiemelkedő alkotás. Néhány hónapja költöztem Bp-re, és azóta nagyon sok niche-t kipróbáltam (szvsz a legtöbb termék valóban túlárazott, és semmitmondó..), viszont azt kell mondjam, hogy ez a legszebb niche rózsaillat férfiaknak, melyet valaha készítettek.
Ilyen érzéki leszáradással legutoljára a régi M7 esetében találkoztam, fantasztikus parfüm.. mit ne mondjak egyből kirázott a hideg..
Kurkdjian Lumiere noire homme-ja és a Black aoud 2 hetes tacskók ehhez képest.

Mi más... 10/10..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Kurkdjian Lumiere noire homme-ja és a Black aoud 2 hetes tacskók ehhez képest.

Mi más... 10/10..

adelmus

2015. április 29.

Számomra egyértelműen brutális, férfias illat ellentmondást nem tűrő oud.. ami a "oud-szűz" orr számára meglepő, akár kellemetlen is lehet. Jó pár óra múlva csendesedik le de a lime, a citrus nagyon enyhén kerülgeti az "agarfa" illatát.
Nekem tetszik de az a baj ezekkel az oud-os illatokkal, hogy legtöbbször aki először érzi annak bizony ellenszenves tud lenni.
Sőt.. "kifejezetten undorító visszajelzést" is kaptam már.. Illetve ezekből a 100ml egy életre szóló befektetés, annyira kevés elég belőlük..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

médea

2012. március 11.

Ebből az illatból csak mintám van. Nagyon erőteljes bene az aoud, érdekes együtt ez a füstös (kicsit talán égő gumira is emlékeztető) illatjegy a citrommal. Szerintem elsősorban férfi illat, de magamon is el tudom képzelni. Talán egyszer lesz ilyen illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.