Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: ámbra, írisz, oud, pacsuli, rózsa, sáfrány, szantálfa

Ár: 500ft , Eladó: mariann33
Állapot: 2ml gyári minta,hiánytalan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó(650ft)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dnl

2019. március 30.

Az illatokkal nagyon vigyázni kell, mert az érzelmekkel játszanak.. főleg ha olyan parfümről van szó, melyben rózsa is van, mint a romantika egyik szimbóluma.
Jómagam designer-párti parfümmániás vagyok (nem a jelenlegi trendek alapján, hanem a 15-20 évvel ezelőtti alkotásokat figyelembe véve..), de kétség sem fér hozzá, hogy a niche szegmensen belül is akad 1-2 kiemelkedő alkotás. Néhány hónapja költöztem Bp-re, és azóta nagyon sok niche-t kipróbáltam (szvsz a legtöbb termék valóban túlárazott, és semmitmondó..), viszont azt kell mondjam, hogy ez a legszebb niche rózsaillat férfiaknak, melyet valaha készítettek.
Ilyen érzéki leszáradással legutoljára a régi M7 esetében találkoztam, fantasztikus parfüm.. mit ne mondjak egyből kirázott a hideg..
Kurkdjian Lumiere noire homme-ja és a Black aoud 2 hetes tacskók ehhez képest.

Mi más... 10/10..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Kurkdjian Lumiere noire homme-ja és a Black aoud 2 hetes tacskók ehhez képest.

Mi más... 10/10..

adelmus

2015. április 29.

Számomra egyértelműen brutális, férfias illat ellentmondást nem tűrő oud.. ami a "oud-szűz" orr számára meglepő, akár kellemetlen is lehet. Jó pár óra múlva csendesedik le de a lime, a citrus nagyon enyhén kerülgeti az "agarfa" illatát.
Nekem tetszik de az a baj ezekkel az oud-os illatokkal, hogy legtöbbször aki először érzi annak bizony ellenszenves tud lenni.
Sőt.. "kifejezetten undorító visszajelzést" is kaptam már.. Illetve ezekből a 100ml egy életre szóló befektetés, annyira kevés elég belőlük..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

médea

2012. március 11.

Ebből az illatból csak mintám van. Nagyon erőteljes bene az aoud, érdekes együtt ez a füstös (kicsit talán égő gumira is emlékeztető) illatjegy a citrommal. Szerintem elsősorban férfi illat, de magamon is el tudom képzelni. Talán egyszer lesz ilyen illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Salicylate, Limonene, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Cinnamal