Montale

Ár:   25 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. július 10.

Ár:   25 100 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ha a Jasmin Full illatát egy érzékletes képpel kívánjuk lefesteni: mintha vakítóan fehér virágok világítanák be a trópusi éjszakát. A jázmin-narancsvirág akkordja váratlan és érzéki ábrándozásra késztet – mintha csak románc, titokzatosság és némi veszély lappangana körülöttünk.

Idővel az illat édessége enyhül, puhábbá, kellemesen frissé válik. A levegősebb, ugyanakkor földesebb, zöldebb szívfázis után a végső szakasz se lesz nehéz. És ez így van jól: mintha a fülledt éjszaka végén a hajnali szellő emelne át az új napba...

Illatjegyek: jázmin, mézvirág, narancsvirág

Ár: 7000 postánmaradóval , Eladó: dalma92
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: -, fizetés: Utalás után postánmaradó
NICHE FÚJÓS/MINTA CSOMAG! Montale Jasmin Full
Ár: 4990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Kb. 14 ml összesen, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy FoxPost csomagautomatába
Fanika

2019. december 6.

Hát ez tényleg fullos jázmin! Semmi mást nem nyújt, de azt minden mennyiségben! Nekem a téli túlélőcsomagom része, pillanatok alatt képes a nyári fülledt mediterrán éjszakákat felidézni. Néha nem is vágyom többre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 6.

Lina6

2019. augusztus 3.

Nem erzek mast csak jazmint. E!eg egysikú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nem erzek mast csak jazmint. E!eg egysikú...

Chirmook

2019. május 18.

Ez volt az első Niche parfümöm, mivel gyerekkorom óta jázmin rajongó vagyok, kötelező volt megvennem. Ahogy beleszimatoltam, egyből tudtam, hogy hazaviszem! Azóta is imádom, sajnos nem túl tartós. 2-3 órát bír, de addig jó erős. Pont olyan, mint a kertünkben levő jázminok. Nem érzek benne sem loncot, se narancsvirágot. JÁZMINJÁZMINJÁZMINJÁZMINJÁZMINJÁZMINJÁZMIN................

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Zsuzsixy

2019. május 3.

Hát ez virág illat a javából felfújom és 3 óra múlva is csak érzem a jázmint mégtöbb jázmit és nem változik sajnos rosszul lettem tőle tényleg pedig csak egy puff volt a csuklómra.Brutál édes és túl sok ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

cattitude

2018. december 16.

ezzel a parfümmel se lettem jóban, jázminos zöldteaillata van rajtam, aztán kb 3 óra után eltűnik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

LxndrHrvth

2018. november 23.

Hogy ha valakinek a jázmin a kedvence, ez kötelező darab. Levegőbe fújva, alá állva, különben sok! Egy az egyben adja vissza magát a virágot, mintha (ahogy előttem írták) belehemperegnék egy nagy kád jázminba.
A jázmin iránti szerelmem jó pár éve kezdődött, amikor ugyanazon az úton sétálva hazafelé mindig egy “bokrot” szaglásztam májustól őszig. Ezután ültettem otthon a kertbe is, és jázmin illóolajat vettem parfüm helyett.
Ez a parfüm nekem mindig azt au érzést adja vissza, ahogy nyáron este sétálok hazafelé, és érzem a meleg levegőt, az édes-jázminos illatot, szabad vagyok és boldog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Parfuwoman

2018. május 25.

Hű,hát,egyelőre ez az egyetlen Niche parfümöm. Nem egy mindennapi darab,az Tuti. Egy az egyben olyan illata van,mintha belehemperegnék a nyíló jázminbokorba. Az első 15 percben nagyon szúrós,de aztán finom,intenzív jazminillattá szelídül,melynek a narancsvirag a kísérőtársa. Szerintem tavaszra kiváló ,néha télen is fújkálom,ha lehangolnak a kopasz fák ,bokrok. Tartóssága 8-9 óra ,szillázsa elég erős . Engem amúgy nagyon feldob,szeretem.Csak jázminrajongóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Burya

2018. május 19.

Hűha, na most bajban vagyok. Nem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e a jázminos parfümöket, mert bár többször megtetszett valami olyan, amiben benne volt, valahogy sosem volt az igazi. De most már tudom, hogy ez csakis a többi összetevő hibája lehetett. Ez ugyanis hihetetlenül finom! Első kifújásra (2 ml-es mintából, ami ugye épp csak egyet szusszan) valami rettentően erős, arcbamászó SZAG csapta meg az orrom, és rögtön felsejlett előttem egy péppé zúzott zöld faág, valamint egy katicabogár képe. Aki fogott gyerekkorában katicát, az tudja, milyen szagot áraszt, amikor ráereszti az ember kezére azt a sárga levet... :D Na hát ennek a parfümnek pontosan ilyen szaga volt, szaladtam is lemosni és elkönyveltem magamban, hogy kész, most már bizonyosságot nyert, hogy a jázminos illatokat nem nekem találták ki. A szappan el is tüntette a szörnyű szagot, viszont ami a bőrömön illatozni kezdett a nyomán... Hát az bizony maga volt A JÁZMIN, teljes pompájában, ahogyan az ablakom alatt szokott illatozni a kora nyári éjszakákon. Tisztán, frissen, zölden, levelével együtt, a nedves föld illatával, mintha a kertben lennék. Annyi jázminos illat után már hinni sem mertem, hogy valaha megtalálom azt, amiben megragadják ennek a virágnak a különös illatát anélkül, hogy rosszul kevert citrusok vagy krémes, vaníliás, édes rettenetek vennék körbe. És mégis itt van. Mivel folyton a csuklómat szagolgattam, tettem még egy kísérletet a kis fújós mintával, ezúttal olyan távol tartottam magamtól, amennyire csak tudtam, és egyetlen egyet fújtam a levegőbe, majd belesétáltam. És láss csodát, ezúttal se zúzott faág, se katica-szag! Azaz nagyon halványan az első 10 percben ott volt, de határozottan elviselhetőbben, majd olyannyira visszavonult a háttérbe, hogy már csak a friss, hűvös jázmin maradt. Nagyon tömény, ezzel számolni kell, ráadásul sokáig lehet érezni (7-8 óra). Szerintem aki ebből egy fújásnál többet használ, az 15 méter sugarú körben fulladásra ítél mindenkit, viszont mértékkel használva ő a legeslegszebb, legigazibb jázmin illat, amivel találkoztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

szabokrisztina7

2017. december 22.

Kifújás után elég szúrós egy ideig, utána megszelidül, finom jázminillattá válik. de van marad benne szintetikus jelleg, amitől kissé tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

PerfumePippi

2017. augusztus 21.

Komolyan bajba kerültem eme kis csoda pontozásával - eleve halogattam az értékelését, mivel sem jázmin-rajongó, sem jázmin-szakértő nem vagyok; igazából egyetlen igazán jázmin profilú illatot ismerek (YR), és azt is évekig édesgettem magamhoz, mire elkezdtem az értékeit fölismerni. És ez a parfüm is ilyen: rejtett értékekkel bír. Nekem csak fiolás mintám van, abból gyakorlatilag képtelenség élvezhető mennyiséget adagolni, oly tömény - valószínűsítem, hogy az élmény egy levegőbe fújás,permet-alá-állás esetében exponenciálisan nőne.
De nekem akkor is olyan érzésem támadt, hogy első körben kiirtja a szaglóhámomat! :-) Nagyon, nagyon tömény, és egyetértek Sky-jal, hogy olyan, mintha sokféle virágot összetömörítettek volna - számomra mégis a jázmin dominál. Ugyanakkor Montale sallangmentesen, nagyon nyersen tolja az orromba: a pici, bódító, önmagában édeskés virág óriásira nő (mintha egy óriási nagyító alá kerülne...), szinte szúr, annyira intenzív, és igen! Nekem kámforos is; emiatt nagyon izgalmas. És nyers. Ezt újra leírom - nem darabos, nem szögletes, mivel igen egységes ez a parfüm. De nyers és a kámforossága miatt nekem zöldes is. Ugyan a szív fázisában valóban sokat puhul, és élvezhető, de sajnos tényleg elég rövid az életideje (Montale-hoz mérten legalábbis): 4 óra elteltével bőrközelivé válik, és igen, megkopik az illat, s rajtam ez az alapillat elég jellegtelen is - emiatt levonok egy csillagot.
Illatélménynek határozottan izgalmas, de magamon nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Illatélménynek határozottan izgalmas, de magamon nem tudom elképzelni.