Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetevők: bergamott, passiógyümölcs, ananász, oud, rózsa, ibolya, bőr, pézsma, vanília

LocseiZsuzsanna

2019. október 7.

Első benyomásom a Tropical Wood-ról: Lehetett volna Aoud tropical is, mert egy erős ouddal indít, ami sztem kifejezetten férfias. Hogy ez mégsem lett aoud tropical, azért van, mert ez a kezdeti oud hamar elillan, megszűnik domináns lenni, és a trópusi gyümölcsökkel egy sejmes, bársonyos, mondhatnám púderes tónus kezt kibontakozni. Ez a szakasz jobban tetszik. Nem vagyok nagy oud rajongó. Bejön a bőr, és kb. 4 óra után az illat rajtam egy kevésbé erős, bőrközeli, nagyon nagyon finom bőrös, gyümölcsös púderes, érzéki illatkompozícióvá válik, immáron 7. órája! 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

yudiger

2019. április 2.

Úgy látszik, hogy a Montale parfümökhöz való vonzódásom tartós. Nekem ez az illat is nagyon bejön. Én a gyümölcsöket érzem kevésbé dominánsnak. És nem gondolnám kimondottan nyári illatnak sem. De tulajdonképpen mindegy is. Egyszerűen tetszik. Remélem, hogy a tartósságával sem lesz probléma. Eddig egyetlen Montale tartósságával sem volt, ezért bízom a márkában. Egyenlőre négy csillagocska, de csak azért, mert bár nagyon tetszik, van ami még ennél is jobban tetszik. Ha a tartósságával nem lesz baj, jövök és kijavítom a csillagocskák számát 5-re,
UPD: visszajöttem és kijavítottam 5 csillagra.Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

UPD: visszajöttem és kijavítottam 5 csillagra.Tartós.

molnori

2018. május 14.

Trükkös, változó illat, az elején citrusos, aztán gyümölcsös-fás lesz belőle. Nem kifejezetten édes illat, pedig a gyümölcsök lévén arra számítottam. Szerintem van benne valami 90-es évek hatás is. Tartóssága megkérdőjelezhetetlen - a Montale ebben profi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

szabokrisztina7

2017. december 11.

3-4 csillag. Rajtam nem fás, csak trópusi gyümölcsöket érzek, bőrt és kevés rózsát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Aquariusgirl

2017. január 24.

Jajj, én nagyon nem erre számítottam....... nagyon fás, nagyon keserű bergamott. Néhány perc elteltével nagyon rózsa kezd lenni. Eddig számomra nyálkahártya repesztő........az agyamig hatoló valami. Kb 2 óra múlva a keserű dübörgés lecseng és előbújik ibolyácska. Így már kellemes - bár igen bőrközelire szelidül. Szóval az előjátékot nem tudnám elviselni, a lecsengést meg csak az orromat a nyakamba fúrva (mondjuk, azt nem tudom, hogy tudnám :-)) érezném, uh nem leszünk egyek az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol