Montale

Ár:   21 000 Ft és 29 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   21 000 Ft és 29 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy szeretnivaló, bújós barackos vanília kompozíció. Míg a Bois Vanille esetében a fák és a vanília kettőse komplex szikárságot kölcsönöz, a Vanille Extasy kedvesebb illat. Erős, de nem szirupos vaníliával indít, aztán hamar megjelenik a zamatos barack, az érzéki jázmin és a krémes ilang-ilang. Igéző, felnőtt vonás, ahogy és ahogy aztán egy idő elteltével a fák is megjelennek, remek kontrasztot teremtve a virágos vaníliával. A főszerepet játszó szantálfa, a mahagóni és a benzoé sötét balzsamossága remek befejezés.

Vancsi

2020. október 5.

Nem vaníliás inkább valami könnyű, nem tudom behatárolni. Nem rossz de nem egy agyam eldobom de jó illat. Nem is tartós nem is édes. Max 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

HelenaMerle

2019. december 9.

Rajtam idegesítő, fullasztó, öreg nénis. Kár, mert az illatjegyek alapján bejövősnek tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

heather

2019. július 12.

Egy az egyben Prada L'eau the Candy.
Téli hidegben kibontakozó illat.Bújós,puhaságot sugároz...de azért nem korszakalkotó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Egy az egyben Prada L'eau the Candy.

Yeticica

2019. január 22.

Wow! Az elso Montale alkotas, aminkifejezetten tetszik (Francis franc, mert mar pont leirtam magamban az egesz hazat tokkal vonoval).
De hogy senki nem erzi a hasonlosagot az YSL Manifesto Elixir/Le Parfum-el?!!!! Eloszor azt hittem, rossz fufut fogtam meg amikor magamra pplikaltam. De az nem lehet. Hiszen az elobbibol csak egy kenos 1 ml-sem van, utobbiakbol pedig 5-5 ml.
Dobbenetes a hasonlosag az elso 1 oraban. Mindegyik erosen balzsamos, gyumis vanilia. Eddig ketszer probaltam a vanilias extazist es mindketszer erre jutottam. Sajna rajtam a Manifestok nem tul tartosak es valahogy emelyitonek talalom oket par ora utan (megsem hagynak nyugodni). Remelem ezuttal Montale fas jegyei megmentenek ettol. Jovok kesobb updattel.
Hat ez meg mindig manifesto elixir rajtam, es kozben fzlfedeztem, hogy azon tul, hogy gyumis vanilia, mindkettoben van benzoin, meg egy adag isoE super . Valoszinuleg ezek miatt a hasonlosag.
De mindegy is. Finom. De nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

De mindegy is. Finom. De nem kell.

pagangoddess

2018. augusztus 19.

Görög barátnőm lepett meg egy mintával. Óvatosan közelítek a vaníliás illatok felé és bevallom, arra számítottam a neve alapján, hogy nem fog tetszeni. S aztán jött a meglepetés, ugyanis fojtogató vanília helyett egy igen kellemes, barackos-fás illatot kaptam, szerencsére nem dominál a vanília rajtam és ez nálam bónusz! Nagyon kiérezni a fás jegyeket, talán ezért is kellemes csalódás számomra ez az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 19.

mglilla

2017. november 19.

Finom, balzsamos, szerethető illat, kicsit többet vártam tőle, de ettől függetlenül szívesen viselem hűvösebb időben. 4csillagot mindenképp megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Ascyra

2017. január 10.

Nagyon odavagyok érte, de ő nem szeret engem :/. Rajtam egyáltalán nem tartós, még ruhára fújva sem érezni. Nem tudok belebújni, nem leng körbe, elillan mellőlem :(. Az illat az egyébként egy csoda! Ha eltúlzom, megjegyzik rajtam, de normális használat esetén semmivel sem leszek több tőle. Nagyon sajnálom, pedig megvettem az ára ellenére az 50ml-t. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Poldi

2016. november 9.

Sziasztok!
A Vanilla Extasy-t ugyan kellemesnek, viszont nem tartom különösebben eredeti alkotásnak. Nagyon sok ilyenfajta illat mozog a piacon, inkább mainstream fronton.
A száraz vanília csak-csak, viszont a barack számomra nem túl élethű, inkább egy gyümölcsös katyvaszt érzek, és sajnos a balzsamos, és orientális jegyek is elmaradnak. Tehát mélységeket, és különlegességet ne keressünk benne, és akkor nem fogunk csalódni. Amúgy teljesen rendben van.
Egy kellemes, könnyű, hétköznapi, hordható illatnak tartom, amiben túl sok extázist nem érzek, és ami nem zavar sok vizet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

Sziasztok!

HDR

2016. október 30.

Nem a gejl és sütis vanília, annál kicsit érdesebb, holott vártam némi sütibaba illatot. Nem mondanám fűszeresnek sem. Érdekes, de nekem nem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

PerfumePippi

2016. október 16.

Nagyon sokat vártam ettől az illattól, mert először nekem a Nikos Sculpture jutott róla eszembe. Annál az illatnál már leírtam, milyen érzelmi szálak, emlékek fűznek hozzá - azon túl, hogy emlékeimben az egyik legegyedibb, legfelismerhetőbb finomságról van szó, soha nem sikerült még csak hasonló illatot sem szereznem. Aztán jött Montale, és már tudatosabban néztem meg, mik lehetnek azok az illatjegyek, ami miatt nekem a Sculpture ugrott be. Talán a barack és az ylang-ylang...vagy nem. Addig birizgálta a fantáziámat, hogy ne hagyjak egy ilyen lehetőséget futni, hogy mintát szereztem belőle...és nem. Emlékeztet rá, de teljesen más. És akkor innentől kezdve már beszélhetek erről a konkrét parfümről:

Számomra ez nem különleges illat - egy egyszerű, gyümölcsös-vaníliás alkotás, és - az én bőrömön- még csak nem is egy különösen tartós, vagy szépen leszáradó darab. Sőt! Montale-tól szokatlanul jelentéktelenül múlik el, egy csúnyán barackos utózmányt hagyva a csuklómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.