Moresque

Ár:   130 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 9.

Ár:   130 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: elemi (kanárifa gyanta), rózsabors

Szívjegy: májusi rózsa

Alapjegyek: egzotikus fűszerek, fahéj, fehér pézsma, római kömény, szantálfa, vanília

Moresque Rosa Ekaterina
Ár: 2,5ml/ 4.300ft 5ml/ 8.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Fújós! Moresque Rosa Ekaterina EDP
Ár: 6000/11800 Ft. , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, MPL, vagy Foxpostal tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gardia

2021. szeptember 4.

Vakon vettem, mert nagyon jó áron tudtam hozzájutni. Az üvege egy műalkotás, és az illata sem rossz. Rózsa, enyhén szúrós , enyhén savanykás vonalon. Tehát nem a fullasztó, édes rózsás történet.
Tartós, és nagy a szilázsa. Férjemnek tetszik..nekem viszont nem újravevős, mert a különlegesebb illatokat favorizálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

laracroft

2021. május 31.

Rózsaimádóknak kötelező!
Én egy kicsit visszafogottabb, púderesebb illatot vártam, úgyhogy nem tudom, szerelem lesz-e, mindenesetre rózsaillatnak gyönyörű. Erős, erőteljes, nagy hatósugarú, kicsit hasonlít a Delina Exclisuf-ra, de kevésbé édes, viszont pikánsabb, fűszeresebb. Rózsabors egyértelműn kiérződik, magáról a rózsáról nem is beszélve, és egy kis pézsmás-vaníliás, fűszeres alap, ami puhít és édesít, de messze nem olyan mértékben, mint a Delina Exclusifnál.
Tartósság brutális, na és nem győzöm hangsúlyozni a hatósugarat - kettőt fújtam a csuklómra, és még nekem is sok... :) Majd meglátjuk, mennyire leszünk jóban.

UPDATE: végül nem tudtam megszeretni, túl is adtam rajta. A rózsa a fűszerekkel egy kicsit szúrós, bár nem vészes, úgyhogy még mindig azt mondom, hogy rózsaimádóknak kötelező kipróbálni! És ezzel a hatósugárral nekem egyszerűen túl sok volt a jóból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Rózsaimádóknak kötelező!

Antioxidánsok: BHT