Morgan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Virágos-gyümölcsös illat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nyarigabi

2014. január 30.

Ajándékba kaptam, hétköznapra rendben van, de semmi különleges nincs benne. Nem bántam, mikor elfogyott, nem vennék újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Darky

2013. november 14.

Barátságos az ára, bár én ajándékba kaptam, és szívesen meg is venném újra! Nem nagyon látom az üzletek polcain!? Merre találom???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

audreyx

2013. július 19.

Ez az egyik kedvenc parfümöm! Nagyon kellemes illata van, imádom ezt a fajta édeskés virágillatot, olyan kis fiatalos.
Nekem eszméletlen tartós is: reggel, ha befújom vele magam, késő délutánig-estig simán bírja! A külseje is mutatós.
Anno ajándékba kaptam, így nem tudom, boltban mennyiért lehetne hozzájutni, és sajnos mostanában nem látom a polcokon. Viszont amint szembejön velem egy, mindenképpen megveszem ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Cinna

2013. február 8.

Kicsit emlékeztet a Britney Spears cosmic radiance-re, gyümölcsös - virágos illat, semmi különleges, és nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

hedgehog

2013. január 15.

Parfümöt mindig csak ajándékba kapok, mert mire elfogyna egy már kapom a következőt. Ez volt mind közül a kedvencem. :) Édes és finom. Az üvege is nagyon teszik. Sajnos nem tartozik a felkapott parfümök közé, így nem lehet mindenhol kapni. Amint elfogy a mostani ajándék parfümöm veszek egy ilyet. Valaki írta, hogy megszűnt, én most rákerestem a neten több helyen is lehet még kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

szoszkeadry

2012. november 21.

Nagyon szerettem mind a külseje mind pedig az illata miatt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Nagyon szerettem mind a külseje mind pedig az illata miatt! :)

Alexandra

2012. november 15.

Ez volt annak idején az első parfümöm és a mai napig a valaha volt legjobbnak tartom. Imádtam az illatát és tartós is volt. Mivel már egy pár éve nem láttam a dm polcain, szép lassan váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

vlilla0522

2012. augusztus 8.

az egyik kedvenc illatom! sajnos éppen elfogyóban van, ezért mostanában csak különlegesebb alkalmakra használom. az ára baráti, de még így is kicsit sokallom, hogy 35 ml-ért 7-8 ezer forintot adjak rá. viszont, mivel kedvenc illat, így jár az 5 pont :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

svivko

2012. április 21.

Az összes morgan parfümöt beszereztem 1-2 év alatt, a kék üvegű paradise maradt meg állandó polclakóként, ez a love egy nagyon édes, nem túl különleges illat volt. Kb 2-3 óráig áradt belőlem ez az illat. Szerettem mindegyiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

dobi

2012. március 10.

Ajándékba kaptam. Sokan dícsérik és kérdezgetik, hogy mi ez és hol lehet kapni. Állítólag gyümölcspor illatú :D Nekem azért ennyire nem jön be, de bárki szagolta eddig teljesen odavolt érte, úgyhogy 5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.