Morphe Brushes

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berniponi, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   $25

35 élénk színt tartalmazó professzionális szemhéjpúder paletta

timzs

2020. március 3.

Első színes palettának jó volt, még viszonyítási pontnak, hogy na ilyet többet ne. Ha nem muszáj, mára már inkább kerülöm a használatát. Mintha krétaporral próbálnék szépet alkotni. Kár, mert szépek a színek egyébként. Mindig felduzzadt a szemem ezekkel egyébként, elég fura volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Aria249

2020. január 28.

Nem igazán értem a sok pozitív visszajelzést erről a palettáról. Nekem nagy csalódás, pedig régóta kíváncsi voltam a Morphe termékekre. Szörnyen porzik, úgyhogy mindenképp először a szemet kell megcsinálni. Először azt hittem romlott, mert állott gyereksmink szaga van. A csillámos színek pár használat után úgy megkeményednek, hogy le kell kapargatni a felső réteget róluk, hogy újra használni lehessen őket, a matt árnyalatok pedig nem ugyanolyan minőségűek, van amelyik kemény és krétapor szerű (sötét lila) és van ami túl puha (neonpink).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

arizona07

2020. január 4.

Nagyon rég vágytam már egy élénk színű palettára, és mivel az etalon Morphe paletta mini verziója épp nem volt kapható, ezt választottam helyette. Még örültem is annak, hogy ebben több matt szín van, ám hogy őszinte legyek nekem kissé csalódás. Csodás színei vannak, de sok köztük a kelleténél jobban porzik, illetve nem eléggé pigmentált, valamint a tartóssággal is voltak gondok. Úgy vettem észre hogy az erőteljesebb és a csillogósabb színek jobbak, a világos színek viszont nem hozzák az elvárt minőséget. Azt meg mellékesen hozzátenném, hogy kínai műanyag szaga van, pedig cultbeautyról rendeltem. Biztos hogy nem rendelném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

schnau.adelle

2019. június 20.

Sminkmániásoknak kötelező. Gyönyörűen pigmentált színek, könnyű eldolgozni. Eszméletlen színek, amikor ránézek mindig jobb kedvre derülök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

zsucci93

2019. március 20.

Picit meglepődtem, mikor megláttam róla itt az ódákat. Nekem azért nem ennyire egyöntetűen pozitív a véleményem az egész palettáról. Valóban gyönyörű színek vannak benne, de abszolút érződik, hogy ez még a Jaclyn Hill előtti formula. Nem a hölgyet akarom fényezni, csak egyszerűen hiányzik a krémesség a csillámos színekből, és a mattokból is egyaránt, ami a kollaboráció után viszont már inkább jellemző a márkára. Mint sok másik Morphe szemhéjpúrderrel ezzel is úgy jártam, hogy a metál színek közül egy kettő szépen bezárt egy pár használat után és le kellett kapargatnia tetején, hogy újra használható legyen. Szép szép, de sok paletta megfordult már a kezeim alatt, és ezt inkább közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Blackey

2019. január 14.

Álmom volt egy Morphe paletta és megrendeltem a hivatalos oldalról.
Imádom a színeit, bár ritkán használom.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Álmom volt egy Morphe paletta és megrendeltem a hivatalos oldalról.
Imádom a színeit, bár ritkán használom.
Csak ajánlani tudom!

fanniblue

2018. november 15.

Ez egy szuper vétel, érdemes lecsapni rá! Minden szín szinte krémes és brutál pigmentált :) Imádom a Morphe festékeit, de az eddig próbált palettái közül ez a legjobb minőségű. Tartós, kényelmes viselet, nem potyog, nem porzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

lexyweaver

2018. október 31.

Nagyon megéri megvenni ezt a palettát, rengeteg szín van benne, pigmentáltak és könnyen eldolgozhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

AsztalosLilla

2018. március 10.

Ár-érték arányban messze lekörözi az itthon szélesebb körben található palettákat (igen, a high-abb end oldalról is). A pigmentáltság első osztályú, se a matt, se a fényesebb színárnyalatoknál nem tapasztaltam indokolatlan mennyiségű porzást, az elsatírozása, eldolgozása is nagyszerű. Primer nélkül is rendkívül tartós, sőt a színek is nagyon intenzívek, teltek primer nélkül is. Sajnos csak külföldről lehet rendelni, de nekem nagyon gyorsan (4 nap alatt) megérkezett. Érdemes összeszervezni barátnőkkel/családtagokkal egy nagyobb csomagot, hogy a szállítás is ingyenes legyen. Ez volt az első Morphe palettám, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem is ez lesz az utolsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

nsaranna

2018. január 21.

Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányában tökéletes, imádom ezeket az intenzív színeket, nagyon megéri 35 gyönyörű színért. Porzik picit, de elnézhetően. A rózsaszín, narancs és a levendula színeket használom a legtöbbször, a sárga is nagyooon szép, a zöldekkel meg hamarosan el szeretnék kezdeni kísérletezni, mert az a gyönyörű limeszín az első sorban hihetetlen szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0