Morphe Brushes

Ár:   €25.6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: beauty88lover, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €25.6
Kiszerelés:   56,2 g

35 erősen pigmentált színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, 7 teljesen új matt és 28 gazdag, metálos árnyalattal.

sznikolett

2018. november 13.

Felelmetesen pigmentalt es szuperul epitheto! Igaz nem a kedvencem ez a paletta, kisse tul sok benne a csillogas, de surun nyulok utana. Nagyon szuper marka a Morphe, mas palettak beszerzesen vagyok a markatol ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Piko888

2018. február 14.

Szintén Beauty Bay szerzemény. Rengeteget vacilláltam rajta, mert eredetileg a Nabla Dreamy palettára vágytam. Hetekig bújtam a YouTube-ot, swatchokat néztem mindkettőről, minden szempontból összevetettem őket pro és kontra. A poént már lelőttem, a 35F lett a "győztes" :) Gyönyörű élőben (mert a netes színminták koránt sem adják vissza a valóságot), nagyon pigmentált, alig kell az ecsetet beleérinteni. Sok hétköznapi árnyalatot tartalmaz és pont ezért nem vonzott eleinte, viszont a Nabla mindössze 12 színe között meg kapásból van 2 extrémebb amit maximum szökőévente használnék. Főleg a burgundis színek tetszenek, a 3. sor pedig önálló palettaként is megállná a helyét.
A színek nem potyognak, nagyon tartósak, intenzívek, metálos fényűek. Satírozhatóság tekintetében akadnak eltérések. Hatalmas plusz a matt sor, pont annyi amennyi kell. A csomagolás kicsit nehezen kezelhető, de egy ilyen palettánál ez egyáltalán nem érdekel :) És persze ha már lúd, legyen kövér: nem egyedül jött, hanem a 35OS-el ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

kiscsillag1990

2018. január 19.

A héten érkezett meg BeautyBay-ről az első Morphe palettám, ennek a csodának a személyében. Nem csalódtam benne. Egyszerűen gyönyörű színek vannak benne, a pigmentáltság valami brutális, kicsit porzik ugyan, de még ezt is elnézem neki. Az ára pedig fenomenális. Biztosan nem az utolsó Morphe palettám....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

petrahkiss

2018. január 1.

BeautyBay-ről szereztem be ezt a csodát, azóta csak ezt a palettát használom!! Egyszerűen tökéletes, tartós, fixáló spray-el egy teljes napot is kibír, és nagyon pigmentált. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

lobolagi

2017. december 29.

nővéremtől kaptam ajándékba és imádom! gyönyörű színek, nagyon jól pigmentáltak, nem potyognak. egyszerűen csodálatos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Xnano

2017. december 6.

Munkaügyben Belgiumban jártam, és Antwerpenben talaáltam egy boltot ahol kaphatók voltak Morphe palleták. Nehezen álltam meg hogy ne vegyek többet :D de ő jött velem végül csak. Nagyon szeretem, a matt színek ecsettel felhordva a legszebbek, a csillogósak ujjal, de könnyen satírozhatóak és összedolgozhatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

originalthea

2017. december 5.

Egyik legjobb befektetésem! A paletta pigmentált és ha fel viszem a szemhéjamra akkor addig marad amíg le nem mosom. Sok érdekes sminket kipróbálhattam vele az egyszerű barna füstöt szemtől az extrém arany és burgundy glam sminkig. Ha szeretsz sminkelni, és ha még kezdő is vagy meleg szívvel ajánlom neked.

U.I: Most már van lehetőség Angliából is rendelni így a szállítás is olcsóbb! Weboldal: https://uk.morphe.com/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

laura07

2017. augusztus 24.

Imádom ezt a palettát, egyszerűen tökéletes. A színek pigmentáltak és tartósak. Délben elkészítettem a sminkem, mentem dologozni, még este 11-kor is ugyan olyan volt, mint amikor felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

viirag

2017. január 30.

Ma kaptam meg, szüleim hozták nekem kintről, oda rendeltem rokonokhoz és így megspóroltam a horror szállítási díjat. Ennyi pénzért ennyi szín szerintem alapból ajándék. De ez a minőség, a pigmentáltság egyszerűen mesébe illő. Egyedül a legalsó sor színeitől nem ájultam el, nem annyira erősek mint a fényes, csillámos tesóik. Összeségében egy gyönyörű palettáról beszélünk, inkább az alkalmi sminkekhez jó, de minden másra meg ott a 35O, ami örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.