Morphe Brushes

Ár:   €24.80   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   €24.80

Magasan pigmentált és hosszantartó színek. A 35T 35 Color Taupe Palette 35 szemhéjfestéket tartalmaz a fényes aranytól a barnákon át egészen a barackos nude-ig matt illetve csillámos formában.

Piko888

2018. június 3.

Ez a harmadik Morphe palettám a 35F és a 35OS után. És ez az első ami némi csalódással tölt el. A színek tökéletesek, többnyire barna, mályva és arany árnyalatok, vegyesen matt, szatén és csillámos. A problémám a pigmentáltság. Míg két testvére extrém pigmentált, addig a 35T egy gyengébb Sleek palettával vetekszik. Sem a finist, sem a színt nem tudom előcsalogatni, max 10 réteggel és sajnos satírozni is nehézkes. Hétköznapokra jó lehet, de alkalomra nem biztos, hogy megállja a helyét. Pozitívum, hogy nem porzik és nem kopik. Nem mondom, hogy megbántam, de a korábbi jó tapasztalatok alapján a Morphe-tól többet vártam. Ebben az esetben az érzelmi értéke miatt kap 4 csillagot, teljesítményre inkább 3 lenne. Még barátkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

balvenie

2018. március 20.

Régóta szemeztem már vele, mire be tudtam szerezni. Jó az ár/érték aránya, ennyi pénzért ez egy szuper paletta. A színei tartósak, és szépek, pigmentáltak, jól lehet velük dolgozni. Nekem nem igazán porzik, Zoeva ecseteket használok főként, ha ez számít esetleg... Én mindig odavoltak ezekért a mályvás árnyalatokért, akinek ez szintén a szíve csücske, érdemes volna megfontolnia beruházni egy ilyen palettába. Érdekes módon annyira világos csillámos árnyalat nincs benne, bár nekem annyira nem hiányzik. A mattok nagyon szépek, világos szemen nagyon jól mutatnak. Nem hiszem, hogy valaha elfogyna (nagyok a "pan"-ek - hogy mondják ezt magyarul?), de akkor újravenném szívesen. Teljesen elégedett vagyok vele, szívesen és sokat használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0