Morphe Brushes

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zorra, Módosítva: 2015. december 16.

Ár:   10 000 Ft

35 meleg színből álló szemhéjpúder paletta.

KERESEM! Morphe Brushes 35W/N ? Paletta
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Szanszi
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 7000 Ft , Eladó: rekkso
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás vagy személyes átvétel esetén készpénzben

nikkike

2018. február 16.

Nagyon szerettem, de túl sok a hasonló szín, ennyire azért nem vagyok profi. Azóta a Jaclyn Hill és a Dare to Create háttérbe szorította szegényt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

malvada

2017. december 2.

A színek egyszerűen GYÖNYÖRŰEK!! Nem bírok betelni velük, még sokkal szebbek, mint amit a képek és swatchok alapján vártam (pedig megnéztem egy párat). DE: a minőség enyhén szólva hagy némi kívánnivalót maga után. Végigpróbáltam az összes színt, így számokat is tudok mondani: a 35 színből 3 van, ami extrém jól pigmentált és 14 amire azt mondom, egész jól pigmentált. Tehát a paletta több mint fele rossz minőségű, alig látszik. Emellett szinte mindegyik szín iszonyúan porol, érdemes először a szemet sminkelni és utána az arc többi részét, mert tönkrevágja az alapozást a sok pigmentpor. Mégis azt mondom, megéri az árát, mert gyönyörű a színösszeállítás, és ha mind a 35 szín tökéletes lenne, akkor nem ennyi lenne az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

BibianaBirova

2016. december 26.

A kedvenc Morphe palettám!! Hihetetlenül pigmentált, teljes mértékben megéri az árát! (kb. 25€)
Tényleg minden sminkőrültnek kötelező darab!
Ha csak egy palettám lehetne, mindenképp ezt választanám, egyszerüen csodás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Tényleg minden sminkőrültnek kötelező darab!
Ha csak egy palettám lehetne, mindenképp ezt választanám, egyszerüen csodás!!!

rouquine

2016. február 23.

Egy amerikai vlogger hívta fel arra a figyelmem, hogy a Morphe palettákon belül a különböző árnyalatok minősége nem egységes: van, ami csodálatos, van, amiből az ujjammal sem tudok rendes swatchot húzni, van, amiből rengeteget vesz fel az ecset és ennek ellenére a szemhéjamra alig jut valami (világos narancsos árnyalatok - pedig nekem ezek tetszettek a legjobban.:(). Viszont gyönyörűek a színek és szerintem is jól satírozhatóak, hideg és meleg, illetve különböző finisű árnyalatok egyaránt megtalálhatóak benne. Nekem egész nap tartós (reggel hét körül csinálom meg a sminkem és négy-öt körül mosom le), nem ül be a redőkbe, nem kenődik, alig fakul (maybelline color tattoot használok szemhéjalapnak). Jó darabig biztosan nem veszek másik palettát, igazából ez és a makeup revolution flawless szerintem minden közepes büdzsével rendelkező sminkőrültnek elég egy életre.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

profectuscat

2016. február 18.

Atyaúristen! Nem élhet sminkőrült a földön eme paletta nélkül! Nem és kész! A legvilágosabb színek is B-R-U-T-Á-L-I-S pigmentáltak, egyszerűen ha hiszitek ha nem: beleérintitek az ecsetet és ott a szín, és már talán túl sok is van az ecseten! :D Én nem akarok már mást használni, egyszerűen megbabonázott a minősége, tartossága. Ja és nem mellékesen: a színek olyanok felkenve mint a palettában, nem mást vagy hasonló színt kapsz, hanem ugyan azt, és még több óra után is (legolcsóbb, kis RdeL Young szemhéjalappal) ugyan olyan intezív, és élénkek a színek mint első felvitelkor. A színeket egyébként baromi könnyű elsatírozni, hihetetlen jól össze lehet dolgozni konkrétan mármilyen színt a másikkal.
Beautybay-en tudjátok megrendelni a legtöbb palettát (bár a Jaclyn Hill palettát ott se találtam, na de az méregdrága), ingyenes postaköltséggel!
Vegyétek, vigyétek!

szerk: Sleek minőséget hozza, de szerintem sokkal jobb. Könnyebb elsatírozni, és jobb minőségű. Aki szereti a Sleeket, ezt imádni fogja! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Vegyétek, vigyétek!

zorra

2015. december 4.

A paletta Amerikából a Morphe Brushes oldaláról illetve különböző oldalakról, például a beautychamber.co.uk angol webshopról rendelhető. A paletta önmagában kicsit több, mint 5 ezer forint, ami 35 színért nagyon jó ár. A szállítással együtt húzósabb kicsit, így nagyjából 10 ezer forintba kerül. Az összes szín eléggé porol, tehát érdemes kicsit leütögetni az ecsetről a felesleget mielőtt felvisszük.
Egy-két kivétellel az összes szín erősen pigmentált, nagyjából 8-9 órát bírnak ki kopás illetve anélkül, hogy összegyűlnének a redőkbe.
A problémám az vele, hogy a színeket nem mindig lehet szépen összedolgozni és sok hasonló árnyalat van a palettában, azonban ez 35 szín mellett azt hiszem megbocsátható.
A paletta mérete miatt nem igazán utazásbarát illetve kézben fogva is kicsit kényelmetlen, emiatt le is ejtettem egyszer és a korongok harmada kiesett. :( Szerencsére egyik szín sem tört el és egy kis ragasztóval orvosoltam a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0