Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2015. február 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyei: mandarin,bors,bergamot,pipacs,gránátalma,bazsarózsa,virginiai cédrus,vanília,benzoin

Ár: 3000+ posta , Eladó: rupililla
Állapot: 2 fújás hiányzik, Helyszín: HAJDUSZOBOSZLO, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm ; személyes átvétel lehetséges Hajdúszoboszlón és Debrecenben is
FÚJÓS - Moschino Couture!
Ár: 5 ml / 10 ml 2.200 Ft / 4.000 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
Feketebarbi

2019. december 3.

Szegfűbors és gyömbér. A csoda és csodálat illata. Advent, Karácsony, Hit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Szegfűbors és gyömbér. A csoda és csodálat illata. Advent, Karácsony, Hit.

LoRs

2019. október 4.

Szerencsére nekem is volt egy üveggel, amikor 17-18 éves voltam, ami belegondolva lehet kicsit túl komoly parfüm volt hozzám, de nagyon szerettem. Még csak hasonló illatot sem találtam azóta mióta kivonták. Annyira különleges, elegáns, egyedi, szerintem továbbra is lenne helye a parfümpiacon. Nagy kár érte! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

judit82

2019. augusztus 23.

Egyik legkedveltebb illatom, szerencsére sikerült a kivonása után még egy 100 ml-est beszereznem. Színházba, komoly alkalmakra fújom, számomra ez egy elegáns illat. Ősszel és télen használom, nyáron pusztító lenne. Szeretem benne, hogy egy kicsit masculin, határozottságot sugall. Nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Renike77

2019. január 16.

Régi nagy kedvenc volt, fáj is érte a szívem... Luxusszappan-illat. Nagyon erős, nagyon nőies, és mégis tisztaság-illat. Kiskosztüm, magassarkú, piros rúzs.
Párja nincs azóta sem. 10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Párja nincs azóta sem. 10 csillag

Verona5

2018. november 6.

Nagyon beleszerettem - itt is köszönöm a mintát Annamari! :) Azt hittem, hogy a DK Cashmere-je lesz az, ami rám vár, de helyette őkelme lett az új favoritom - nagyon kellett. Ő az optimizmus illata számomra! Visszarepít a 80-as 90-es évekbe, a friss egyetemista korszakomba, amikor még mindnyájan bizakodva vártuk a nagybetűs életet és éreztük, hogy bármivé válhatunk, bármi lehet belőlünk és mindent elérhetünk a világon, amit csak szeretnénk! A kezdődő tanév, a kora őszi BNV-n való barangolás az aranyló napsütésben, a répanadrág, a válltömések és a denevérujjak ideje - totál nosztalgia! Későn érő vagyok, a parfümök terén úgy tűnik biztosan, most találtam rá e kincsre, és ugyan 2004-es alkotás, nekem sokkal korábbra datálódnak az általa felhozott illatemlékek. A bors kevésbé érezhető számomra /hol is van ez a L'Agent borsosságától!/, inkább a citrusok, a benzoin, a finom vanília és fásság kombinálódik egy nagyon kellemes bódító eleggyé a bőrömön. Tiszta diszkós Boogie Wonderland... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Chrissy

2018. április 8.

Szeretem ezt az illatot, már nagyon régóta. Aranyszín és piros csomagolás, az illat pont ilyen, elegáns, de erős is, határozott. Nőies. És rendkívül tartós, hosszan tartó, intenzív illat - legalábbis rajtam. Soha nem éreztem még máson, ezzel nálam plusz pontokat szerzett. Persze most már nem is gyártják, így még inkább feljebb került a ranglistámon, hiszen kuriózum.
Egy Hölgy illata, Kicsit mandarinos a nyitány, és a mandarinnak nem a lágy változata, hanem az erős. Ezt még meg is borsozták, igen, fűszeres lesz, de édes, ugyanakkor fanyar is és elég tömény, ebből nem szabad hanyagul mindenhová permetezni, nem, nem! Ezt csak módjával kell adagolni. A fűszeressége ugyan csökken, ahogy múlik az idő, de az erőssége nem, csak lágyul az illat, vaníliás lesz. Rajtam meg még pézsmás-púderes is. Dem émelyítően, de igenis számottevően.
Ott marad mindenütt, a kis illatmolekulák megülnek az orrban, a ruhaszövet szálai között, a hajszálakon és a levegőben is, ezzel nyomot hagysz magad után. Olyan nyomot, amire szagot fognak a nők és férfiak egyaránt ...magasba emelik orrukat, szimatolnak... keresik, kutatják honnan és kitől jön ez az illat, mert rabul ejtő és látniuk kell kihez tartozik. Nem szabad csalódást okozni nekik.
Kiváló partner minden alkalomra, amikor meg kell jelenni. Színház. Randi. Céges vacsora. Opera. Hasonlók.
Timi8-nak igaza van, aki szereti a Chanel illatokat (én! én! én!), annak ez az illat is minden bizonnyal tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

mafalda

2018. március 2.

Nagyon finom illat, kár hogy már nem gyártják, ma találtam rá régi kis mintájára, annyira jó édeskés, fás illata van ebben a dermesztő időben, totál beleszerelmesettem! :D :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

galagonyanya

2018. január 1.

Így két hónap után talán lenyugodtam annyira, hogy tárgyilagos(nak tűnő) véleményt írhassak erről a parfümről. Nem, nem az elragadtatás sorai lesznek ezek, hanem az értetlen csalódottságé. Nagyon dicséri mindenki, nem lehetett kérdés, hogy kipróbálom. Beszüntették? Annál inkább... szóval lelkes voltam és kíváncsi. Magamra fújtam - és nem értettem. Ez lenne egy nagybetűs, legendás illat?! Se nem elegáns, és nem is kimondottan nőies illat. Kezdetben nagyon borsos, de azért tüsszögnöm nem kell; aztán citrusok, citrusok minden mennyiségben. Ez eltart egy darabig, néha már-már olyan, mint az Allure Homme Blanche (azért a Chanel jobban csinálja) és egyszerűen ennyi az egész!!! Borsos narancs meg citrom. Nekem ez hatalmas csalódás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Anne74

2016. december 20.

Rendkívül elegáns és kifinomult illat...
Lágyan körbeölel bujaságával és melegségével.

Nem mindennapi hatás... Nem csak nekem tetszik, a környezetem is imádja...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 20.

Rendkívül elegáns és kifinomult illat...
Lágyan körbeölel bujaságával és melegségével.

Nem mindennapi hatás... Nem csak nekem tetszik, a környezetem is imádja...

Ariel001

2016. október 8.

Tinikorom talán legelső igazán maradandó emléke arról hogy milyen is minőségi, elegáns parfümöt használni. Barátnőm anyukájának polcáról csentük el néha és nagyon menőnek éreztük magunkat tőle - kb. 14 lehettem. (illeni ugyan nem illett hozzám az biztos 14 évesen...)Aztán rá pár évre amikor már dolgoztam vettem egy üvegcsét akciósan, ő volt a csábító, nőies illatom. Majd jöttek mentek a parfümök az életembe, pár évre el is feledtem...Most látom hogy már nem gyártják...Sajnálom nagyon, igazi őszi/téli parfi lenne újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.