Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2021. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyei: mandarin,bors,bergamot,pipacs,gránátalma,bazsarózsa,virginiai cédrus,vanília,benzoin

RITKASÁG! Moschino Couture!
Ár: 5700 Ft / 9500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Ár: 5500 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: a képen látható állapotba, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy GLS

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

UlrikeMeinhof

2021. november 6.

2004 és 2005 környékén fedeztük fel gimis barátnőmmel ezt a parfümöt random Douglas-os fújkálásaink során. Már az első alkalommal letaglózott minket, pedig mai szemmel visszanézve abszolút nem voltunk érettek erre az illatra, de nem tudtunk szabadulni tőle. Vidékiként Borsodból akár hányszor Bp-re mentünk vásárolni, ezt be kellett szerezni. Évekig a polcunkon figyelt még egyetemistaként is, szóval jó pár évünket végigkísérte. Soha nem gondoltuk, hogy valaha is megszüntetik, ami óriási hiba volt a cég részéről, ugyanis azóta sem találni még csak hasonlót sem.. Mindig ezt kajtatom, eddig sikertelenül... Szóval, ha valakinek feltűnt már hasonló illat, ne habozzon megosztani itt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Bonnieoo7

2021. október 6.

Még nem véleményeztem, pedig kb. 30 éves koromig ez volt a kedvenc parfümöm. Többször újravettem, ajándékba is kaptam, de volt, hogy eltulajdonította valaki a teljesen újonnan beszerzett kedvencem.😓
Mai napig őrzök 2-3 ml- t egy régi 100 ml-es kiszerelésben. Most is tetszik, de az ember változik, vele együtt az ízlése is formálódik. Sajnos már nem gyártják, s a most interneten rendelhető darabok eredetét nem ismerem, így nem rendeltem újra. A tartóssága rajtam nem kiemelkedő szerintem, igazából magamon szinte semmi sem az, így ez sem meglepő, hogy nem húzom a csíkot, pedig azt szeretném!☺️ Az üvege is nagyon szép, gazdagságot sugall, az illata pedig semmihez sem fogható. Manapság nem kifejezetten trendy, nagyon elegáns, nem nehéz illat, a 2000-es évek stílusát tükrözi. Gyönyörű kívül, belül! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

kissagi19

2021. január 29.

Még a főiskola alatt volt egy dohányzó barátnőm. Az egyik cigihez repiajándéknak adták, így jutott hozzá az illathoz. Csodás volt rajta, csóró kis fősulisként mindig tervezgettem, hogy megveszem...
Aztán elfeledkeztem róla, a barátság is megszakadt...
Az illat emléke viszont jó érzéssel tölt el, megvenném ha kapható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Aztán elfeledkeztem róla, a barátság is megszakadt...
Az illat emléke viszont jó érzéssel tölt el, megvenném ha kapható lenne.

Feketebarbi

2019. december 3.

Szegfűbors és gyömbér. A csoda és csodálat illata. Advent, Karácsony, Hit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Szegfűbors és gyömbér. A csoda és csodálat illata. Advent, Karácsony, Hit.

LoRs

2019. október 4.

Szerencsére nekem is volt egy üveggel, amikor 17-18 éves voltam, ami belegondolva lehet kicsit túl komoly parfüm volt hozzám, de nagyon szerettem. Még csak hasonló illatot sem találtam azóta mióta kivonták. Annyira különleges, elegáns, egyedi, szerintem továbbra is lenne helye a parfümpiacon. Nagy kár érte! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

judit82

Korcsoport: >54
2019. augusztus 23.

Egyik legkedveltebb illatom, szerencsére sikerült a kivonása után még egy 100 ml-est beszereznem. Színházba, komoly alkalmakra fújom, számomra ez egy elegáns illat. Ősszel és télen használom, nyáron pusztító lenne. Szeretem benne, hogy egy kicsit masculin, határozottságot sugall. Nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Renike77

2019. január 16.

Régi nagy kedvenc volt, fáj is érte a szívem... Luxusszappan-illat. Nagyon erős, nagyon nőies, és mégis tisztaság-illat. Kiskosztüm, magassarkú, piros rúzs.
Párja nincs azóta sem. 10 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Párja nincs azóta sem. 10 csillag

Verona5

2018. november 6.

Nagyon beleszerettem - itt is köszönöm a mintát Annamari! :) Azt hittem, hogy a DK Cashmere-je lesz az, ami rám vár, de helyette őkelme lett az új favoritom - nagyon kellett. Ő az optimizmus illata számomra! Visszarepít a 80-as 90-es évekbe, a friss egyetemista korszakomba, amikor még mindnyájan bizakodva vártuk a nagybetűs életet és éreztük, hogy bármivé válhatunk, bármi lehet belőlünk és mindent elérhetünk a világon, amit csak szeretnénk! A kezdődő tanév, a kora őszi BNV-n való barangolás az aranyló napsütésben, a répanadrág, a válltömések és a denevérujjak ideje - totál nosztalgia! Későn érő vagyok, a parfümök terén úgy tűnik biztosan, most találtam rá e kincsre, és ugyan 2004-es alkotás, nekem sokkal korábbra datálódnak az általa felhozott illatemlékek. A bors kevésbé érezhető számomra /hol is van ez a L'Agent borsosságától!/, inkább a citrusok, a benzoin, a finom vanília és fásság kombinálódik egy nagyon kellemes bódító eleggyé a bőrömön. Tiszta diszkós Boogie Wonderland... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Chrissy

2018. április 8.

Szeretem ezt az illatot, már nagyon régóta. Aranyszín és piros csomagolás, az illat pont ilyen, elegáns, de erős is, határozott. Nőies. És rendkívül tartós, hosszan tartó, intenzív illat - legalábbis rajtam. Soha nem éreztem még máson, ezzel nálam plusz pontokat szerzett. Persze most már nem is gyártják, így még inkább feljebb került a ranglistámon, hiszen kuriózum.
Egy Hölgy illata, Kicsit mandarinos a nyitány, és a mandarinnak nem a lágy változata, hanem az erős. Ezt még meg is borsozták, igen, fűszeres lesz, de édes, ugyanakkor fanyar is és elég tömény, ebből nem szabad hanyagul mindenhová permetezni, nem, nem! Ezt csak módjával kell adagolni. A fűszeressége ugyan csökken, ahogy múlik az idő, de az erőssége nem, csak lágyul az illat, vaníliás lesz. Rajtam meg még pézsmás-púderes is. Dem émelyítően, de igenis számottevően.
Ott marad mindenütt, a kis illatmolekulák megülnek az orrban, a ruhaszövet szálai között, a hajszálakon és a levegőben is, ezzel nyomot hagysz magad után. Olyan nyomot, amire szagot fognak a nők és férfiak egyaránt ...magasba emelik orrukat, szimatolnak... keresik, kutatják honnan és kitől jön ez az illat, mert rabul ejtő és látniuk kell kihez tartozik. Nem szabad csalódást okozni nekik.
Kiváló partner minden alkalomra, amikor meg kell jelenni. Színház. Randi. Céges vacsora. Opera. Hasonlók.
Timi8-nak igaza van, aki szereti a Chanel illatokat (én! én! én!), annak ez az illat is minden bizonnyal tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

mafalda

2018. március 2.

Nagyon finom illat, kár hogy már nem gyártják, ma találtam rá régi kis mintájára, annyira jó édeskés, fás illata van ebben a dermesztő időben, totál beleszerelmesettem! :D :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Orange 4 / CI 15510

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.