Moschino

Ár:   13 300 Ft és 19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   13 300 Ft és 19 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es megjelenésű női parfüm, mely citrusos, virágos és fás jegyek keveréke.

Fejillat: pink grapefruit, fekete ribizli, gyöngyvirág

Szívillat: rózsa, gránátalma, pink jácint

Alapillat: pézsma, ambroxan, cédrus

Moschino Pink Fresh Couture EDT mini
Ár: 2990 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 4 ml bontatlan mini, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

Vivus.Laszlo

2021. október 18.

Mar regota nagyon vonzott ez az uveg es szerencsere megtudtam vasarolni ezt a parfumot akciosan. Vakon vasaroltam az elso fujasnal meg gondolkodtam, hogy jo lesz ez nekem? A valasz igen. Nagyon viragos, friss tavaszi-nyari illat, kis edessel megbolonditva. Annak ellenere, hogy EDt nagyon tartos. Egyszer szoktam ujra fujni, hogy mindig erezzem az illatat. Sokaknak tetszik az illat es ez is jo benne, hogy nem fogja senkinek az orrat bantani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

senskin

2019. március 16.

Az ablaktisztítós uvegje nem tetszik, de kellemes finom friss illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Az ablaktisztítós uvegje nem tetszik, de kellemes finom friss illat. :)

Asianlover

2018. május 10.

Szerintem is egy abszolút lightos, vidám, hétköznapi komfortillat. Nálam ez a doboz viszont katasztrófa, nem értékelem ezt a poént :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

mafalda

2018. április 4.

Finom könnyed tavaszi illatocska, abszolút hétköznapi futkosós!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Finom könnyed tavaszi illatocska, abszolút hétköznapi futkosós!!

mujerconfused

2017. november 26.

Pixis minim van, nagyon gyümölcsös, friss, igazából meglepett mennyire tetszik, általában nem ilyen parfümöket keresek - az illata egy nagyon régi gyerekparfümömre emlékezet. A tartóssága rajtam közepes, az üvege pedig szerintem zseniális poén. Valószínűleg nem venném meg csak nosztalgiázni, de ha valaki könnyű kis nyári parfümöt keres, mindenképp tegyen vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

csill87

2017. október 5.

Ud.: A hűvösebb időben még inkább előjön egy édeskés oldala, ami most nagyon tetszik, pedig nem szeretem az édes illatokat, de ezt most nem érzem túlzásnak. Nem szabad leírni ezt az illatot, sokoldalúbb, mint elsőre tűnik.

Ud.: Mostanában nagyon szívesen használom, rajtam a citrusos rész nem érezhető, inkább csak az édes-mézes virágosság. Nagyon megszerettem, bár az üveg nem azt sugallja, mint ami benne van, mert nekem nincs benne semmi Fresh....

Most próbáltam ki. Valamiért engem nagyon emlékeztet a Nina Ricci L’Extase-ra. Ez sem egy friss illat ,nagyon virágos és inkább tavaszra való mint nyárra szerintem. Vagy inkább úgy fogalmaznék hogy ez az illat 30 fok felett mindenképp felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

googles

2017. augusztus 31.

Nem rossz illat, de tényleg nem annyira különleges. Nekem ez kicsi túl gyümölcsös és édeskés, és valahogy nem fog meg benne semmi. A kék változatában több érdekességet talált az orrom. Ez se zavaró vagy kellemetlen, csak nem venném meg. Erősem a Bright Crystalra emlékeztet, éés picit a Burberry Brit Sheer illatra is, de utóbbi azért épp azt az érdekességet hozza, amit ez a Moschino nem.
A véleményemtől függetlenül ez az illat lehet, hogy másoknak épp az, amit keresnek, mert finom azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

ssyakaky

2017. augusztus 30.

az üvege zseniális, vicces, kicsit polgárpukkasztó, tényleg imádom. és figyelemfelkeltő is, nem úgy mint maga a parfüm. nagyon kellemes, citrusos virágos, de őszintén szólva semmi különös, nagyobb a füstje, mint a lángja. szerintem picit hasonlít az antonio banderas queen of seduction-re, csak egy leheletnyit fanyarkásabb, és jóval drágább. ha ajándékba kapnám, akkor elhasználnám, de magamtól biztos nem venném meg. vannak ettől sokkal jobb moschino illatok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

florcsiii

2017. augusztus 22.

A másik változata(kék) már megvolt, mikor ebből kaptam egy termékmintát. Először csak a kezemre fújtam, úgy sokkal jobban tetszett, mint a kék. Akkor úgy voltam, hogy egy ilyet vennem kell. Aztán egyik nap a tesztert elhasználtam "magamra", napközben jöttem rá, hogy ez az illat nagyon nem tetszik, és egésznap zavart magamon. Szóval nem vettem meg. De a dizájn meg a szín miatt adok 2 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

szsuzsis

2017. augusztus 16.

Nekem nagyon telitalálat ez az illat!
A régi Calvin Klein Escape-re emlékeztet, de nagyon szeretem, hogy lágyabb és édesebb, mint amilyen az Escape.
A csomagolása is nagyon tetszik, szeretem a megosztó dolgokat, szeretem, ha valami a megszokottól eltérő.
Az én bőrömön tartósan megmarad az illat, 2 fújás egész napra elég.
A testvéremen az édesebb, rajtam a citrusos jegyek érvényesülnek jobban a parfümből.
Mindketten nagyon szeretjük és köszönjük a Moschinonak <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nekem nagyon telitalálat ez az illat!
Az én bőrömön tartósan megmarad az illat, 2 fújás egész napra elég.
Mindketten nagyon szeretjük és köszönjük a Moschinonak <3

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.