Moschino

Ár:   14 900 Ft, 21 500 Ft és 28 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   14 900 Ft, 21 500 Ft és 28 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: mandarin, alma, magnólia

Szívjegyek: bazsarózsa, fehér ribizli, jázmin

Alapjegyek: szantálfa, borostyánfa, pézsma

Ár: 12000 , Eladó: Rituss2018
Állapot: Teli, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás előre
6vilag

2019. augusztus 24.

Nagyon tetszik nekem ez a kissé idiótácska mackó. Legalábbis ami benne van. Már párszor teszteltem, mindig imádtam a mintát. Tiszta, friss illat, mégis van benne valami "moschinos" fricska, ami külön pluszt ad neki. Valamire piszokul hasonlít, de eddig még nem jöttem rá, hogy mire, s ilyen értelemben, pedig nem is annyira egyedi, ennek ellenére mégis kiemelkedik az átlagból. Ez boldogság, tündér illat és nem áll be a jelenleg hódító cukorkás illatok közé.
Tartóssága: bőrön sokáig érezni, egyébként pedig átlagos.
Megvárom a melegebb időt, próbálom akkor is, és ha pont ugyanúgy tetszik, mint most, velem jön bizony ez a mackó.
Az üveget inkább nem minősítem /nem lenne pozitív/,de a neve minden elmond: ez Moschino.
Most olvastam, hogy az orr mögött a nagy kedvencem Alberto Morillas és Fabrice Pellegrin áll.
És időközben rájöttem (nekem) mire hasonlít: a Trussardi Tre, amit annyira imádtam, de aztán azt is meguntam, éppen ezért ez sem kell.
Visszasírom azt az időt, amikor nem volt ennyi választék. Minek ennyi illat, ha az újak megjelenésével sokszor fog el a dejavu érzés. Nehéz egyedit alkotni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Tartóssága: bőrön sokáig érezni, egyébként pedig átlagos.

Lilien3

2019. augusztus 18.

Tényleg idióta ez a mackó és nem vagyok egy nagy parfüm guru de nálam szerelem első szaglásra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

silence

2019. június 11.

Friss: 2019. Június 11.
Őszintén szólva az első találkozáskor nem becsültem túl nagyra ezt az édes kis mackót.... pedig az üvege első látásra szerelem volt, de a tartalma nem nyújtott többet, mint egy kellemes, friss és könnyed nyári illatocskát….
Aztán teltek a hetek, hónapok.... beköszöntött a kánikula idén is.... és mit vettem észre? Egyre jobban vágyok erre a friss, könnyed, hűs nyári fuvallatra!
Újabb 1ml-es mintát elhasználva rájöttem, hogy annyira jól esik most ez az illat, - órákon keresztül biztosítja számomra a “frissen tusoltam” érzést, és ilyenkor más nem is kell - hogy végül megvettem egy nagy üveggel, és most boldog lakója a parfümös gyűjteményemnek ez a cukimuki kis mackó 🐻🥰

Ez egy újabb bizonyíték arra, hogy nem érdemes leírni első alkalomkor egy-egy illatot, érdemes több esélyt adni nekik, más-más évszakban tesztelve magunkon.

2019. Április 9.
Amikor megláttam, azonnal elvarázsolt ez a kis cuki-muki mackós üvegcse! 😍
Persze hogy ki is akartam próbálni…..egy 1ml-es gyári mintát sikerült magamon tesztelni.
Tulajdonképpen aranyos kis illat, de semmi több, semmi eget rengető újdonság…csak egy kellemes kis könnyű nyári fuvallat.
Friss, tiszta, könnyed…..
Ez az illat inkább csak egy frissen tusoltam érzést kelt bennem, minthogy azt érezzem, parfümöt viselek….
Egyedül sportoláshoz (de akkor nem parfümözök) vagy kánikulai nyári napokra tudnám elképzelni magamon (az meg nincs olyan sok egy évben, hogy ki is használjam.)
Így egyelőre úgy döntöttem, nem vágok bele a megvásárlásába….

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Friss: 2019. Június 11.

2019. Április 9.
Amikor megláttam, azonnal elvarázsolt ez a kis cuki-muki mackós üvegcse! 😍
Friss, tiszta, könnyed…..
Így egyelőre úgy döntöttem, nem vágok bele a megvásárlásába….

Fanika

2019. május 27.

Ha már Müller, akkor ezt is kipróbálom - gondoltam. Annyira gagyi az üvege, hogy szinte fáj, még az is észreveszi, akinek egy csepp stílusérzéke sincs. (Lehet, hogy ez volt a cél?) Az illat maga nem lenne rossz, de sajnos nagyon emlékeztet valamire vagy valamelyik régebbi illatélményemre. Kellemes kis pézsmás lötty azoknak, akik biztosra akarnak menni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 27.

zia06

2019. május 22.

Ajándékba kaptam egyik vásárlásomkor egy ilyen illatmintát. Már első kipróbálásnál nagyon megtetszett az illata, finom és nőies. Reggel befújtam magam és mikor este hazaértem, még mindig érezni lehetett az illatát. Akkor döntöttem el, hogy megveszem. (2 hete) Azóta azt használom és teljesen meg vagyok elégedve vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Manitabarbara

2019. április 13.

Nekem nagyon tetszik ez a termék. Számomra nagyon fontos, hogy ne legyen tolakodó egy parfüm és a nap végére ne akarjam lekaparni magamról,mert fáj tőle a fejem. Kellemes,nyárias, kicsit citrusos illata van. Azoknak tökéletes, akik szeretik,ha van rajtuk parfüm, de nem akarnak egy illatfelhőben lenni egész nap. Csomagolása nagyon aranyos, de nem táskabarát. Nagy helyet foglal. Ettől függetlenül nálam most ő a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

Mufurcka

2019. április 8.

Az első plüssmackó egyértelműen elborult ötlet, ez az üveg verzió egy fokkal jobb, nem mondom hogy tetszik. Az illat megérdemelne valami kis szépet, kecseset.
Az illatot viszont Morillas tervezte és Pellegrin, aki a Diptique-nek egy csomó parfümöt (DO SON!) plusz Jo Malone-nak is készített tavaszi illatokat.

***Elképedve futottam bele ebbe a mackóba a Müllerben. Az illat tetszik, van benne valami amit nem nagyon lehet érezni másban, valami különleges, egyedi. (White currant?) Család is megjegyezte, hát nem hiába cuppantam rá:)
Sosem volt Moschino illatom, a tisztítószeres flakonjaiktól is lementem hídba. :D Ma viszont befújtam vele magam, és szerettem. Azt a különleges illatösszetevőt még este is éreztem. Meleg időben szerintem tartósabb lesz. Neten nem lehet kapni:(

*** Meg akarom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

*** Meg akarom venni!

0808

2019. március 12.

Rajtam szinte egy az egyben Bvlgari Omnia Paraiba.
A mérleg inkább a Bvlgari oldalára billen, mely rajtam kevésbé öblítős. Nincs mit ragozni , megvenni nem fogom , friss öblítős illatocska, cukin giccses idióta üvegcsébe tálalva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Rajtam szinte egy az egyben Bvlgari Omnia Paraiba.

Vaslady

2019. március 3.

Tegnap parfümériában,mivel újdonság,igy papircsikra fújtam.
Több mindent próbáltunk,és ez tetszett legkevésbé,valami kis gyümölcsös-savanyú cukorkás illata volt.
Papircsik kuka,és itthon tuti kapott volna egy negativ véleményt tőlem.
De,az történt,hogy a vásárláshoz kaptam belőle egy ki fújós mintát.
Este tesztelve,és magam is meglepődve,pozitiv lett a véleményem.
Nekem ez az illat eszembe jutatott valamit.
Az én korosztályom lehet emlékszik még arra,hogy kb alapsuli lehettem,és akkor jöttek divatba ilyen illatos radirok,tollak.
Ennek az illatnak éppen ilyen illatos radir illata van :-D,amit akkor is szerettem,és most is.
A csoda meg az,hogy rajtam működik ez az illat :-D és ez komoly,szuper rajtam a férjemnek tetszik és a családtagoknak is.
Vásárlás nem tudom egyenlőre lesz-e belőle,hiszen tegnap szerváltuk be a női és férfi Romamort,de nyárra elképzelhető,hogy be fogom szerezni.
5 csillag,tartóssága 3-4 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Tegnap parfümériában,mivel újdonság,igy papircsikra fújtam.
Papircsik kuka,és itthon tuti kapott volna egy negativ véleményt tőlem.
De,az történt,hogy a vásárláshoz kaptam belőle egy ki fújós mintát.
Este tesztelve,és magam is meglepődve,pozitiv lett a véleményem.
Nekem ez az illat eszembe jutatott valamit.
5 csillag,tartóssága 3-4 óra.

senskin

2019. március 2.

Erről az aranyos mézes mázas medve csomagolásról valami csúnyácska horror jut az eszembe. Milyen édes aztán mégis veszedelmes. Az illat pont ilyen első kifújásra olyan édes aranyos, aztán ha kitisztul a szaglásunk menekülőre fogjuk... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)