Moschino

Ár:   14 900 Ft, 21 500 Ft és 28 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   14 900 Ft, 21 500 Ft és 28 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: mandarin, alma, magnólia

Szívjegyek: bazsarózsa, fehér ribizli, jázmin

Alapjegyek: szantálfa, borostyánfa, pézsma

Ár: 12000 , Eladó: Rituss2018
Állapot: Teli, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás előre
Ár: 9.800 Ft Foxposttal , Eladó: Evu227
Állapot: 1x próbált (30ml), Helyszín: Miskolc , fizetés: Előre utalás után Foxpost

Nikoledo

2020. január 13.

Nagyon kellemes illata van, azonban az illata hamar elillan az árához képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Nagyon kellemes illata van, azonban az illata hamar elillan az árához képest.

Dorothyfk

2019. december 11.

Első fújásra szinte alig éreztem belőle valamit, és ez sajnos a második és a harmadik fújásra is így maradt. Az üvege különc, az illatában viszont semmi különlegeset nem találok. Mintát kaptam belőle, de venni ilyet biztos, hogy nem fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

angelina69

2019. november 6.

Erről az illatról egyből a nyár ugrott be, mégpedig egy kehely gyümölcsfagyi vagy egy édeskés, gyümölcsös tusfürdő. Az illat is édeskés, gyümölcsös, kicsit fanyar, ugyanakkor friss, üde, kicsit hűs. Könnyed és bohókás. Kívánja a meleget, bár nem tudom, akkor milyen gyorsan illanna el, mert így is az átlagot éppen csak megütő volt rajtam a tartóssága. Amúgy nem az az illat, ami elvarázsolna, megbabonázna. Részemről felejthető. Nem szeretnék korosztályra hivatkozni, meg marketingre, meg ízlésekre... Azt hiszem odaadom az unokahúgomnak a pici fújkálósomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

6vilag

2019. október 8.

Nagyon tetszik nekem ez a kissé idiótácska mackó. Legalábbis ami benne van. Már párszor teszteltem, mindig imádtam a mintát. Tiszta, friss illat, mégis van benne valami "moschinos" fricska, ami külön pluszt ad neki. Valamire piszokul hasonlít, de eddig még nem jöttem rá, hogy mire, s ilyen értelemben, pedig nem is annyira egyedi, ennek ellenére mégis kiemelkedik az átlagból. Ez boldogság, tündér illat és nem áll be a jelenleg hódító cukorkás illatok közé.
Tartóssága: bőrön sokáig érezni, egyébként pedig átlagos.
Megvárom a melegebb időt, próbálom akkor is, és ha pont ugyanúgy tetszik, mint most, velem jön bizony ez a mackó.
Az üveget inkább nem minősítem /nem lenne pozitív/,de a neve minden elmond: ez Moschino.
Most olvastam, hogy az orr mögött a nagy kedvencem Alberto Morillas és Fabrice Pellegrin áll. Azonban az általatok említett hasonlóság ez és az Omnia Parabia között nem a véletlen műve. A mester ugyanaz. Hát ennyit az egyediségről.
És időközben rájöttem (nekem) mire hasonlít: a Trussardi Tre, amit annyira imádtam, de aztán azt is meguntam, éppen ezért ez sem kell.
Visszasírom azt az időt, amikor nem volt ennyi választék. Minek ennyi illat, ha az újak megjelenésével sokszor fog el a dejavu érzés. Nehéz egyedit alkotni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 8.

Tartóssága: bőrön sokáig érezni, egyébként pedig átlagos.

pomme

2019. október 5.

Én az az embertípus vagyok, aki agyban nagyon nem bírja követni az idő múlását, és képes egy gyors "- hány éves vagy?"-ra tök komolyan azt válaszolni, hogy 21, amikor igazából 32 :D Legutóbb egy esküvőn "szóltam el" magam, amikor azt mondtam, hogy tök jó az ültetés, mert a felnőttek ülnek a tánctértől távolabb, a párhoz közel... A velem szemben ülők meg néztek, hogy dude, te is felnőtt vagy, sőt öregebb egy csomó mindenkinél akinek magyarázol :D Ízlésben is kb itt tartok, ezzel az illattal megvettek megint kilóra. Nagyon hasonlít az Omnia Paraiba-ra, csak picit frissebb és picit szappanosabb, de ugyanúgy csupagyümölcs nyári vidámság. Nekem maracujásnak/nektarinosnak hat, de elvileg egyik sincs benne. Az infantilis énemnek a macis üveg annyira nem úúúristendecuki (ha cicás lenne az lenne), meg nekem nem is illik az illathoz, mert nem alvós-kuckózós-ölelgetős, mint egy maci, hanem nappali, futkorászós, pörgős és szupervidám. Ha látok akciósan, mindenképp szerzek egyet a szanfankoktélos kedvenceim mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Lilien3

2019. augusztus 18.

Tényleg idióta ez a mackó és nem vagyok egy nagy parfüm guru de nálam szerelem első szaglásra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

silence

2019. június 11.

Friss: 2019. Június 11.
Őszintén szólva az első találkozáskor nem becsültem túl nagyra ezt az édes kis mackót.... pedig az üvege első látásra szerelem volt, de a tartalma nem nyújtott többet, mint egy kellemes, friss és könnyed nyári illatocskát….
Aztán teltek a hetek, hónapok.... beköszöntött a kánikula idén is.... és mit vettem észre? Egyre jobban vágyok erre a friss, könnyed, hűs nyári fuvallatra!
Újabb 1ml-es mintát elhasználva rájöttem, hogy annyira jól esik most ez az illat, - órákon keresztül biztosítja számomra a “frissen tusoltam” érzést, és ilyenkor más nem is kell - hogy végül megvettem egy nagy üveggel, és most boldog lakója a parfümös gyűjteményemnek ez a cukimuki kis mackó 🐻🥰

Ez egy újabb bizonyíték arra, hogy nem érdemes leírni első alkalomkor egy-egy illatot, érdemes több esélyt adni nekik, más-más évszakban tesztelve magunkon.

2019. Április 9.
Amikor megláttam, azonnal elvarázsolt ez a kis cuki-muki mackós üvegcse! 😍
Persze hogy ki is akartam próbálni…..egy 1ml-es gyári mintát sikerült magamon tesztelni.
Tulajdonképpen aranyos kis illat, de semmi több, semmi eget rengető újdonság…csak egy kellemes kis könnyű nyári fuvallat.
Friss, tiszta, könnyed…..
Ez az illat inkább csak egy frissen tusoltam érzést kelt bennem, minthogy azt érezzem, parfümöt viselek….
Egyedül sportoláshoz (de akkor nem parfümözök) vagy kánikulai nyári napokra tudnám elképzelni magamon (az meg nincs olyan sok egy évben, hogy ki is használjam.)
Így egyelőre úgy döntöttem, nem vágok bele a megvásárlásába….

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Friss: 2019. Június 11.

2019. Április 9.
Amikor megláttam, azonnal elvarázsolt ez a kis cuki-muki mackós üvegcse! 😍
Friss, tiszta, könnyed…..
Így egyelőre úgy döntöttem, nem vágok bele a megvásárlásába….

Fanika

2019. május 27.

Ha már Müller, akkor ezt is kipróbálom - gondoltam. Annyira gagyi az üvege, hogy szinte fáj, még az is észreveszi, akinek egy csepp stílusérzéke sincs. (Lehet, hogy ez volt a cél?) Az illat maga nem lenne rossz, de sajnos nagyon emlékeztet valamire vagy valamelyik régebbi illatélményemre. Kellemes kis pézsmás lötty azoknak, akik biztosra akarnak menni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 27.

zia06

2019. május 22.

Ajándékba kaptam egyik vásárlásomkor egy ilyen illatmintát. Már első kipróbálásnál nagyon megtetszett az illata, finom és nőies. Reggel befújtam magam és mikor este hazaértem, még mindig érezni lehetett az illatát. Akkor döntöttem el, hogy megveszem. (2 hete) Azóta azt használom és teljesen meg vagyok elégedve vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Manitabarbara

2019. április 13.

Nekem nagyon tetszik ez a termék. Számomra nagyon fontos, hogy ne legyen tolakodó egy parfüm és a nap végére ne akarjam lekaparni magamról,mert fáj tőle a fejem. Kellemes,nyárias, kicsit citrusos illata van. Azoknak tökéletes, akik szeretik,ha van rajtuk parfüm, de nem akarnak egy illatfelhőben lenni egész nap. Csomagolása nagyon aranyos, de nem táskabarát. Nagy helyet foglal. Ettől függetlenül nálam most ő a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)