Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-virágos

Illatjegyei: ciklámen,fahéj,zsálya,koriander,jázmin,pézsma,virginiai cédrus,rózsfa,ámbra

Moschino Uomo fújósok
Ár: 550 Ft, 750 Ft, 1100 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
UOMO Moschino 125ml
Ár: 3990 , Eladó: kabocika
Állapot: 1-szer/2-szer próbált (doboz nélkül), Helyszín: Győr, fizetés: banki átutalással, postázás a vevő igényei szerint, ill. személyes átvétel Győrben

Lapo

2020. október 20.

Update: Időközben bőven betöltöttem a 35-öt és érzem már benne a "bugit" is.. :) olyannyira, hogy újra vásároltam. Éreztem én anno, hogy "nagyon adja", csak valahogy nem passzolt még hozzám. Mai orral, az elmúlt évek tapasztalata alapján ki merem jelenteni, hogy ez egy zseniális illat, amit a mai napig is vicc árban lehet beszerezni. Egyedülálló, nem tudok még csak hasonlót sem említeni.. időtlen (bár lassan 23 éves), továbbra is szikrázik és szinte egész évben hordható, a Moschino ház mai napig TOP3-as illata számomra, ha nem a legjobban sikerült.
Egyszerűen feltölt, jókedvre derít és a felhőtlen olaszországi nyaralásokat juttatja eszembe.. Jól érzem magam "benne", azt kell, hogy írjam az utóbbi hónapok egyik legfelemelőbb érzését hozta számomra parfümök terén néhány ezer Ft-ért.. bizony jár neki az 5*

2017.04.: Nagyon szerettem volna szeretni.. rengeteg jót írnak róla.. azt hiszem nem is véletlenül. Ősszel rendeltem, akkor nekem nem adta a várt illatélményt, gondoltam majd tavasszal, napsütésben, majd akkor eljön az ő ideje. Tavasz van.. sokkal jobban tetszik most de nem sikerül igazán megkedvelnem. Pedig szikrázik (ilyet nem éreztem még egyik parfümnél sem) az illat a napsütésben, egy igazi unikum..Szerintem vele kapcsolatban bennem van a hiba, mert érzem benne a "bugit" :D csak valamiért rajtam mégsem működik.
Klasszikus Olasz stílus..fehér ing, élére vasalt szövetnadrág, mokaszin, napszemüveg a kelléke ennek az illatnak illetve a minimum 35 éves kor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. július 19.

Laza, könnyú és elegáns, mediterrán hangulatú, igazi nyári illat! Kezdetben egy üde cédrus-citrus-virágos képlet érezhető, aztán a fásság háttérbe húzódik s átadja helyét a vaníliának. A narancs, a mandarin, a virágok maradnak és bejön a képbe egy pici kis hűvös-borsos fűszeresség. Ezen a ponton nekem a JPG Le Male-ját idézi, csak szerencsére az édesség nélkül, így aztán mindvégig férfias marad, amit a szó legjobb értelmében vett enyhe "barber-shop" felhang is csak erősít! Összességében egy igen kellemes, gazdag, elegáns és fiatalos illatot kreált a Moschino! Kitől várnánk ilyesmit, ha nem egy patinás olasz Ház-tól...(?) Simán megadom rá az 5-öst, annak ellenére, hogy jómagam inkább a nehéz, "brutális" fa-fűszer-bombák kedvelője vagyok. (...hiszen mindent a saját műfajában kell értékelni...!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 19.

lauran

2014. április 17.

Párom már rég kiszúrta magának, minap be is szerezte. A kezdete nem rossz, szépen jönnek a fűszerek, de a leszáradásában nekem nem jött be annyira: nagypapámnak volt egy borotválkozó kit-je, benne mindenféle habokkal, kencékkel és ennek a kavalkádnak az illatára emlékeztetett az illat. Számomra nosztalgikus és nem erotikus. Most pihen a polcon, és azt hiszem fog is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol, Cinnamal, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)