Mossa

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2016. január 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd ápolás: a természetes összetevők gyengéden tisztítják a bőrt és eltávolítják a sminket a bőr természetes PH egyensúlyának felborítása nélkül.

Nessy

2019. szeptember 22.

2017.11.21

Jajjj, ez a legjobb! Egyből cserben hagytam a frissen vásárolt L'Occitane cuccaimat és megrendeltem az összes releváns Mossa terméket miután kipróbáltam! Krémes, gyümölcsös, hatékony, nagyon friss, nagyon tiszta és nagyon puha lesz utána a bőr. A sminket tökéletesen eltávolítja, nem csíp, nem bánt, nem irritál. Így télhez közeledve igazi áldás. Ez az amire vágytam. Olcsó, természetes, egy pumpálás bőven elég. Nagy szerelem. A lemosása nem mindig a legkönnyebb, de annyi baj legyen. Braun arckefével használva....nincs jobb, tényleg nincs. Bevallom, hanyagoltam egy ideig az arckefét, és csak az epilátor részét használtam, de ezzel az arclemosóval a kefe is reneszánszát éli nálam. Tökéletesek.

Up.: Hármat használtam el a régi verzióból, aztán áttértem másra. Hiányzott, így újra körbenéztem, szerencsére mostanra már egyre több helyen elérhető. Az új csomagolással az összetétel is változott, nincs már benne alkohol, így mindenképpen kíméletesebb, de a tisztítóhatása számomra ugyanolyan jó és talán egy kicsit könnyebb lemosni. Kedvenc *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

2017.11.21

Ancsuk

2019. április 15.

Kertész Kriszta youtuberes hatására vettem meg. Az illata nagyon megtetszett de sajnos én is későn szembesültem vele, hogy alkoholt tartalmaz. Abszolut luxus érzetet kelt a csomagolás. Jól habzik, de előtte egy micellás arctisztitas elkel. Double cleansinghez tökéletes választás. Csak az alkohol miatt 4 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Judittttt

2019. március 19.

Jól esett az arcomnak a termék, nagyon nagyon megtetszett. Termékmintát kaptam belőle. Már biztos is voltam benne, hogy megveszem, mire szembe vágott az alkoholos valóság, jó előkelő helyen. Nem tudom, ki hogy van vele, de engem zavar már az is, ha valamiben alkohol van, amit a fejemre/hajamra kenek, még ha ennyire elöl, az még jobban. Talán egyedül a cosrx-es fényvédőmben engedtem meg, de abban meg nincs ilyen elöl. Nekem sajnos ez kizáró tényező, rettentően rossz a bőrnek hosszú távon, én meg felszíni szárazsággal is állandóan küzdök. Kár érte. Mert amúgy jópofa, jól habzik, jó illata van, kíméletes, úgy tudom, cruelty free. De sajnos nekem ez nem fér bele. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

natulcien

2018. december 5.

Nagyon tetszik a bőrömnek. Finom az illata, és tényleg hatékonyan tisztít. A hámlasztó hatását én annyira nem érzékelem, de a bőröm szép, bár több Mossa termékkel együtt használom, így nem tudom pontosan melyik terméknek köszönhető a végeredmény. A lemosó állaga nagyon krémes, szinte tejes. Nedves kézzel viszem fel az olajjal megtisztított arcomra, majd a Mossa micellás vizével is áttörlöm az arcom, de a vattakorongon már semmilyen smink szennyeződés nincs. Egyáltalán nem szárít, amit a krémes lemosók közül csak egy koreai tudott még ezután a termék után csinálni. Ár-érték arányban tökéletes, az már csak bónusz, hogy gyönyörű a csomagolása. Beleszerettem a Mossa termékekbe, és biztos, hogy fogok még mást is vásárolni tőlük.
2018. 05.29

Frissítés: most fogyott el a 2.palack, és már megvettem a következőt. Ahogy számolom minden napos használat mellett 3 hónapig elég egy flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

2018. 05.29

barta.elisabetta

2018. október 8.

Őszintén szólva kicsit csalódás nekem ez a termék.
Elég sokat kutattam hogy találjak egy Magyarországon beszerezhető gyümölcssavas arclemosót, és ez volt az egyetlen ami szimpatikus volt.
Előtte Évek óta a Himalaya habzó tisztítóját használtam, és teljesen meg voltam vele elégedve, és hozzászoktam ahhoz a tisztításhoz amire ő képes volt, ellentétben a Mossa-ssal, ami pattanásokat okozott nekem. Pontosabban nem maga a termék, hanem inkább az hogy nem tisztítja le teljesen a sminkem, és a pórusaimba ragad a "kosz" ami az amúgy is érzékeny bőrömet gyulladttá tette.
Az állaga kifejezetten nem tetszik, túl krémes és nagyon nehezen mosható le, ami a reggeli sietségben kicsit idegesítő tud lenni.
Az illata nekem nem a kedvencem(de nyilván ez szubjektív) inkább grapefruitra emlékeztető.
Az állaga miatt szinte mindig sikerül valahogy a számba folynia, hiába szorítom össze az ajkaimat, és nem kell mondanom, hogy nem a legfinomabb a grapefruitos-tisztítószer íz.
Biztos vagyok benne hogy nem veszem újra, és sajnos ár-érték arányban kicsit túl van árazva :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Őszintén szólva kicsit csalódás nekem ez a termék.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Csodás termék fini illattal, szép összetevőkkel. Az állag félig zselé félig krémes joghurtra emlékeztet, gyengéden habzik, nem csípi a bőröm, nem szárít, szuper ár és nagyon sokáig elég. Mostmár a Rossmannban is lehet kapni Mossa termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

EszterMolnar

2018. március 1.

Hatékony hámlasztó, nekem hamar sok lett belőle, így arcra csak ritkán használom. Főleg testre fogom elhasználni, azt még nem tudom, hogy beruházok-e rá ismét, testhámlasztó gyanánt. Finom illat, könnyen használható állag és rendkívül szuper megjelenés, valamint extra praktikus csőrős adagoló megoldás jellemzi, amit imádok benne. Volt alkalmam találkozni a márka magyar képviselőivel, számomra nagyon ellenszenvesek voltak, ám a Mossa termékek kitűnőek, így tökmindegy. Egyszerűen rajongója lettem a gyümölcsös csodaszereknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Eszter88

2017. június 21.

Roppant érdekes termék, nekem nem vált be, mert két használat után túlhámlasztott. Azt gondolom, hogy ez nem a termék hibája, ez valószínűleg azért van, mert az én bőrömnek nem pont ez kell. Megtartottam, a nyak és dekoltázs, valamint váll részeken tisztítom vele a bőröm. Ezeket a területeken egész kellemes eredményt hozott. Praktikus a csomagolása, nekem tetszik a fura illata is, de nem veszem újra, mert nem erre a típusra van szükségem. Szerintem azok számára, akiknek erőteljesebb AHA hámlasztás kell, megfelelő lehet, hiszen a hámlasztó hatást nagyon is tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

hessviky666

2017. június 1.

3 hete használom és nagyon megkedveltem. először nem voltam benne biztos, hogy jól használom, mert nagyon krémes textúrájú, szinte arctej és gondolkodtam, hogy lehet hogy vattakoronggal kellene áttörölnöm az arcomat, de letettem róla, mert nedves arcbőrbe masszírozva, vízzel leöblítve tökéletes eredményt produkál. Nem szárítja az arcbőrömet, de mégis eltünteti az elhalt hámréteget. Én konjac szivaccsal szoktam a végén finoman áttörölni az arcomat.
Nagyon kellemes illata van és jó a pumpás, lezárható kiszerelés is. Én abszolút kedvelem és ajánlom, főleg kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrre. Amióta ezt használom, sokkal kevesebb a miteszerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

BarabasEdina

2017. május 12.

A legjobb arclemosóm, mert mióta használom látványosabban szebb a bőröm és sokkal puhább is valószínűleg a benne található gyümölcssavak okozzák ezt. Nagyon kevés kell belőle már hónapok óta használom és alig látszik meg, hogy fogyott belőle biztosan nagyon sokáig elegendő lesz nekem ez a kiszerelés, így az árát is abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid