Mossa

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2020. július 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 490 Ft

Gyengéd ápolás: a természetes összetevők gyengéden tisztítják a bőrt és eltávolítják a sminket a bőr természetes PH egyensúlyának felborítása nélkül.

Ár: 3 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

kisko

2021. január 21.

Kicsit magasabb árfekvés, de jobb is legalább annyival, mint a drogériás társak.
Nem tudtam a csodás, mindent eltüntető japán olajos lemosómat rendelni, ami után második körnek elég volt egy enyhe szappanos lemosás is, így most ezt a lemosót használom második tisztítónak este úgy, hogy a zuhany alatt kis ideig rajta hagyom az arcomon. Ebből látom, hogy tényleg hámlaszt kicsit, nem csak simán tisztít. Remekül tisztít, puha, egyenletes bőrt eredményez, nem szárít nagyon. Az állaga valahol a géles és krémes között, picit szokatlan. Kevesebb a pattanásom, mióta használom, lassan elfogy, újra is fogom venni gondolkodás nélkül. Sminket, fényvédőt nem tudom mennyire szed le. Az összetevők közt nincsen alkohol az én példányomban.
Jó kis márka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Jó kis márka!

Drzsu

2020. szeptember 15.

Az illatát nagyon szeretem és egész jól megbirkózik a szempillaspirállal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Az illatát nagyon szeretem és egész jól megbirkózik a szempillaspirállal.

bugeyes

2020. augusztus 29.

Azt vettem észre, hogy szépen lassan egyre több termék kúszik be a rutinomba a márkától és a bőröm nagyon szereti őket, jól reagál rájuk. Ezt a lemosót abszolút sos-ben vettem, gyorsan kellett valami és megláttam, illetve tetszett a termékleírás is. Az én példányomban hál'istennek nincs benne már az alkohol, mint összetevő. Jobban örülnék, ha teljesen illatmentes lenne, de ennek ellenére azt kell, mondjam, hogy már 2 hónapja hű társam és még mindig van benne. Nyáron nem hámlasztok, mert - kövezzetek meg - de én szeretek napozni, persze megfelelő fényvédelemmel ellátva.
Szépen tisztítja a bőröm, és nem szárítja, de természetesen hidratálni egyébként is kell. Azt vettem észre, hogy egyáltalán nem került rosszabb állapotba a bőröm, mint amikor hámlasztottam, sőt! Őszintén meg vagyok vele elégedve és bátran tudom ajánlani, mert az ár-érték arány is szuper. Nekem abszolút veri az eddigi drágább géles/krémes lemosóimat is, a PC krémes állagú lemosója sem tud többet/jobbat ennél az én tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

kissagi19

2020. augusztus 20.

Nagyon jó. Az illata nagyon kellemes, és a bőröm szereti. Újraveszem ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Nagyon jó. Az illata nagyon kellemes, és a bőröm szereti. Újraveszem ha elfogy

nikolett93

2020. július 2.

Nagyon szeretem! Sejtettem, hogy jó lesz, de nem gondoltam, hogy ennyire. :) Az arcradírozós tisztítókról már rég leálltam, többet ártanak, mint használnak. Valami viszont kellett a bőrömnek, a BHA krémem és a sima DM, Rossmann saját márkás és minden mentes arctisztító kevésnek bizonyult. Kb. 2 hete használom, de sokkal egyenletesebb a bőröm. Az illatát pedig imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Boriskajuliska

2020. június 30.

A kiszerelése nagyon praktikus, szeretem a pumpás dolgokat szerintem kényelmes a használatuk. Fehér, kicsit krémes, kicsit géles állaga van ami szintén jó pont, de ami igazán kellemes meglepetés az az illata. Engem egy az egybe egy habkönnyű citromos jughurt tortára emlékeztet:) Esti lemosásnál használom a micellás tisztítást követően és úgy néz ki a zsíros bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

jenny summerville

2020. június 26.

Jaj de nem szereti ezt a lemosót a bőröm :(
Jó lett volna ha működik, de nekem túl sok napi szinten gyümölcssavazni. Teljesen tönkretette a bőröm, nagyon szomorú vagyok miatta és remélem lassan rendbe jön az amit ez a lemosó elszúrt. A lábamra próbálom elhasználni, de még a lábam is sebes lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Jaj de nem szereti ezt a lemosót a bőröm :(

Alida71

2020. június 20.

Legjobb arclemosó amit valaha használtam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szép lemossa a sminket és nem szárítja az arcbőrt. Kellemes meglepetés számomra,újra fogom venni !!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

lushaholic

2020. június 1.

IMÁDOM!!! Egyszerűen nem tudok mást mondani rá. Alapból pattanásos bőröm (mélyebb komedók is) gyönyörűen letisztultak, csak mióta ezt használom együtt a Fofommal. Szuperek az összetevők, enyhén hámlasztó hatású a benne található gyümölcssavaknak köszönhetően, de egyáltalán nem szárít, ára is szuper, DM pedig mindenhol van, az egyik legjobb dolog, ami a bőrömmel történhetett! Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

nreni20

2020. május 25.

Nagyon szeretem, örülök, hogy rátaláltam. Kellemes állagú és illatú, szépen tisztít és egyáltalán nem szárítja az arcbőrömet. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid