Mossa

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hármas hatású természetes és gyengéd mikroemulzió málna kivonattal, vitaminokkal és hialuronsavval tisztítja a bőrt, eltávolítja a sminket, tonizálja és táplálja a bőrt egyetlen lépésben.

Vegán

dlrexqs

2021. július 9.

A legszuperebb micellás arctisztító, amit valaha használtam! A flakon könnyű, jól záródik, ha véletlenül el is dől, nem folyik ki a tartalma. Pont ezért kissé körülményes a kinyitása, erősen kell ugyanis lenyomni a tetejének egyik felét, hogy kinyíljon a másik; a felpattintós kupak talán kedvezőbb lenne mindenki számára. De mindössze ennyi "hibát" találtam benne. Ahová a flakonra ragasztott papír nem ér el, egy csíkban látható, mennyi folyadék van még benne, így nem érhet meglepetésként, ha elfogy. Alaposan megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől, valamint a sminket (én nem használok vízállót!) is maradéktalanul eltávolítja. Nem csípi az érzékeny szemeimet, s irritációt sem okoz, kifejezetten kellemes áttörölni vele az arcomat. Az illata visszafogott, gyümölcsös, hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Októberi Lány

2021. június 6.

Nem tudom, miért kerül eredeti árán ennyibe, én féláron vettem, de ennél azért többet vártam.
Persze szép összetevők, de ez minden. Nekem a vattakorong, amivel használom, szétizéli a bőrömet, annyira dörzsöli, amikor ezt próbálom használni. Valahogy az állaga lehet gond, vagy nem tudom, akármennyire megnedvesítem a vattát, nem elég “csúszós” a bőrön. Biztos hülyén hangzik, de ennél jobban nem tudom megfogalmazni.
A csomagolása enyhén átlátszó, ami jó, hiszen látom, mennyi fogyott, illetve szintén értékelem, hogy rendes lejárati idő is van rajta, nem csak a felbontástól számított intervallum. Na de a kupak! Rettenetes, valahányszor felpattintom, fröcsköl a cucc mindenfelé, használhatatlan.
Összességében bizonyára teszi a dolgát maga a folyadék, de kényelmetlen számomra a használata. Ha 3000 forintért vettem volna meg, szívnám a fogamat rendesen, így sem ez volt életem alkalmi vétele. Legyen 3 pont az INCI miatt. Nem veszem újra.
Update: szárít is! Lepontozom. 😒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Update: szárít is! Lepontozom. 😒

mucskalaura

2021. május 7.

Teljesen jó ez a micellás víz, nagyon alulértékelt ez a márka szerintem. Én 1000 Ft ért vettem egy leértékelésen, így pláne megérte. Teljes áron nem feltétlen venném meg, de imádom ezt a terméket és a csomagolás is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Eszti12

2021. április 15.

Meg vagyok vele elégedve. Pont annyit tud, amennyit ígér, se többet, se kevesebbet. :D Tényleg vizes állaga van, nem hagy maga után semmilyen kellemetlen érzetet. Én csak sminklemosásra használom, arra nekem bevált, könnyen és szépen el tudom vele távolítani a sminket és nem kell durván dörzsölnöm se a szemem vele. A málnás illata csak akkor érződik kicsit, ha direkt megszagolod, amúgy kb. semmit nem érzek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

takacsdalma98

2021. április 13.

Akárcsak az eddigi összes próbált mossa termékkel ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve! Csodálatos ! A Mossa termékek mindig azt teszik ami a dolguk. Nem hagy zsíros érzetet maga után, lemossa a sminket. Sajnos erősebb smink lemosásáról nem tudok nyilatkozni mivel azt nem viselek , de a műszempillát például egyeltalán nem bántja nem oldja, nem potyog tőle.
Az ára valóban egy cseppet borsos, nem is olyan nagy kiszerelés, de aztán arra jutottam hogy natúr kozmetikum , jó összetevőkkel, a gyártás módja környezetbarát, ahogy a csomagolás is. Innentől azt hiszem nincs indokom miért ne adhatnám meg neki a maximális pontot , tekintve hogy egy óriás kiszerelésű micellás víz konkrétan hiába olcsóbb megromlik mire az üveg aljára ér az ember....legalábbis én

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

clairenoctuelle

2021. január 28.

Nagyon szeretem ezt a micellás arctisztítót: remekül tisztítja és hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.