M&D

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2017. március 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali, ultimatív hatású öregedésgátló, innovatív formula érett bőrre.

Hatóanyagok: kollagén és hyaluronsav koncentrátum, elasztin, MSM, C-vitamin, E-vitamin

A hatóanyagok gyulladáscsökkentő, antioxidáns hatásúak és serkentik a bőrsejtek megújulását, stimulálják a bőr kollagén és elasztin termelődését. Fokozzák a vérkeringést, bőrszerkezet javító hatásúak, így a legmélyebb ráncok halványítására is alkalmasak. Hosszantartó hatás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lenizsu

2019. május 20.

Nagyon jóleső érzés használni. Könnyen beszívódik, kellemes tapintásúvá és feltöltötté teszi az arcom. Éjszakára használom. Már kétszer újravásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

csill87

2018. november 2.

Tényleg elég jó ez a szérum. Én csak egy mintát próbáltam, de ennyi idő alatt is feltűnt, hogy tényleg simít, jobb a bőröm állaga, könnyen beszívódik, nem ragacsos, kellemes viselet. Gondolkodom, hogy beszerzem teljes méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Chrissy

2017. október 18.

Meglepően jó! Ajándékba kaptam a barátnőmtől, aki sejtelmes mosollyal csak annyit mondott, mikor átadta, hogy próbáljam ki és majd meglátom. Őszintén szólva nem számítottam nagy durranásra, de kellemesen csalódtam. Ez az áttetsző, sikamlós-géles cucc azonnal beszívódik mindenféle ragacsos érzet meg filmréteg nélkül, maradéktalanul felszívódik, "bőrré válik". Selymes bőrérzetet hagy, azonnal hidratál és kisimít. Én a számra is kenek belőle, meg szem alá is. Kiváló sminkalap. Annyira eltünteti a bőr, hogy egy soklépéses rutinba is kiválóan beépíthető, mert erre még lehet "pakolni".
Egyedül az arany golyókkal van benne bajom, igen ritkán jutok hozzájuk és kisebb alaszkai aranyláz-feeling kiszedni egyet-egyet...Lesüllyednek ugye a kis üvegcse aljára, meg elúszkálnak a géles cuccban és valahogy sosem kerülnek bele a pipettába.
Csak 15ml, olcsónak se nevezném, de nagyon kiadós, mert kevés is elég belőle. Nekem nagyon tetszik, tényleg szépen dolgozik és olyan jó, hogy felkenem és utána sima az arcom rögtön! Jó hozzáérni is, tényleg semmi, de semmi ragacs nem marad utána, csak sima, puha bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 21.

Ígéretesnek tűnik ez a szérum! Kristálytiszta, géles jellegű, szinte azonnal felszívódó és a bőrt mintha kivasalná, olyan hatást érzek felvitel után. Még csak most ismerkedünk, de eddig határozottan tetszik! Nem utolsó szempont az sem, hogy magyar márka.
Előnye, hogy reggel a kapkodásban is használható, sminkelésnél nem kell rá hosszú perceket várni, hogy felszívódjon.
Hogy gonoszkodjak is egy kicsit: akkor jövök vissza, ha le kellene venni a pontszámból - de remélem, erre nem kerül sor!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 21.

0808

2017. március 5.

Akartam egy MSM tartalmú terméket is, sok jó és ígéretes tanulmányt olvastam róla ezért megvettem. (Bár az Art naturals C vit szérumában is van ami a hűtőmben lapul.)
Előtte leginkább ízületi gyulladással, reumával tudtam összekapcsolni az msm kifejezést.
Bár aknéra , rosaceara , tág pórusokra is nagyon ajánlják nekem inkább a bőrszárazság mérséklése, ill. a ráncok miatt került képbe.
Még csak 2 hete használgatom és imádom! Ha elfogyott visszajövök és meglátjuk újravevős lett e. Eddigi tapasztalataimra alapozva megelőlegezem az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Collagen, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Sorbitol h 1 1

Felületi hártya képző anyag.