Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dorothea, az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   12ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színes, pasztelles színek, mattos gumis hatás – akár az édes gyümölcsös rágógumi!

8 színben kapható: 621 Mojito (zöld), 622 Limoncello (citromsárga), 623 Tangerine (narancssárga), 624 Sweetie (korall), 625 Love Love (rózsaszín), 626 Tuti Frutti (bíbor), 627 Lollipop (lila), 628 Jelly Bean (kék)

mumini

2018. március 15.

A rózsaszín Love loveot és a kék Jelly beant vettem meg, érdekes az állaguk, kis idő után mattra száradnak nagyon hamar. Tényleg kicsit gumis hatása van, nekem nagyon bejön, tartós is, könnyen felkenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

A Limoncello, Jelly Bean, Tuti Frutti színek vannak meg.
A Limoncello extra gyorsan száradó "vaj-sárga" szín, én extra fényes fedőlakkal " szentségtelenítem meg" :-) ezért alapból nem tudom, milyen lenne a textúrája :-)
A másik 2 színt mèg nem próbáltam ki, de azt gondolom, ők is gyorsan száradó, szép, tartós színek lesznek.
Alap-, és fedőlakkal nekem simán birt egy hetet.
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A Limoncello, Jelly Bean, Tuti Frutti színek vannak meg.
Alap-, és fedőlakkal nekem simán birt egy hetet.
Csak ajánlani tudom

biusz

2017. június 29.

Egy halvány levendulás árnyalatban van meg és imádom. Két réteg kell belőle, de nagyon hamar megszárad nekem. És a tartóssága is valami fantasztikus. Egy-másfél hetet nekem simán kibír. Biztos beszerzek belőle még pár színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

egetoerika

2017. április 9.

Száradási után kicsit matt valóban (az is divat egyébként) ha ezt valaki nem szereti, fedje fényes fedőlakkal. Én szeretem ahogy van. (Néha a fényes lakkra kenek mattító fedőlakkot. Mikor mihez van kedvem...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

queenofhearts

2017. január 3.

A Mojito van meg nekem, nagyon szeretem, csodás a fedése, a színe is jó, az egyik kedvenc körömlakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Vizililiom

2016. december 26.

Szeretem a Moyra lakkokat, csak győzzem kivárni, míg megszáradnak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Szeretem a Moyra lakkokat, csak győzzem kivárni, míg megszáradnak

kea

2016. november 6.

Nagy rajongója vagyok a Moyrának - legalábbis a sugar sand-nak, a sand-nak, és a gel looknak. Vettem egy bubble gumot, világoskéket. Mert világoskék lakk kell, és kész. De nem ez :S. Az első réteg vállalhatatlan, minthí vízfesték lenne, a második már szinte csíkmentes. De sérülékeny, a harmadik napon vállalhatatlan. Kár érte, a színe is szép, a kissé matt finishe is. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

Timi01

2016. szeptember 24.

A rózsaszínűt vettem meg, de egyszerűen nem akar megszáradni pedig a matt lakkok nagyon gyorsan szoktak. Többször próbáltam de ez most sajnos nagyon gyengén szerepel, a többi Moyra lakkomban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

xixi

2016. augusztus 31.

A sweetie van meg, nagyon tetszik a színe, ennyiben ki is merül minden jó tulajdonsága. Nagyon rosszul terül, foltos marad. Két vastagabb rétegben nem fed szépen, másnap kell egy harmadik réteget festenem, hogy szép legyen. Nehezen szárad annyira is a két réteg, hogy a fedőlakk még sokszor elhúzza, bár tényleg picit vastagabban kenem a pocsék fedése miatt,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Cannes

2016. augusztus 24.

A képen látható van meg nekem nagyon jó a minősége az ára pedig nagyon baráti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

A képen látható van meg nekem nagyon jó a minősége az ára pedig nagyon baráti

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol