Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, az összetevőket feltöltötte: Akane, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografiukus hatással.

Maniac

2021. január 23.

Egy gyönyörű lilája volt meg. Jó az ecset, a festék, a pigmentáltság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Egy gyönyörű lilája volt meg. Jó az ecset, a festék, a pigmentáltság.

Ciklon3

2019. október 19.

Én nyomdázni vettem meg , az itt olvasottak alapján az ezüstöset :) Gyönyörű. Éjkék alapon jégvirágokat szoktam vele nyomdázni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Gabria

2019. október 2.

Szeretem őket! Az összes árnyalat megvan belőle, kivéve a zöld. Mindegyik ideális nyomdázásra is! Mattul, ha szárad, de erre megoldás a fedőlakk! Körültekintően kell bánni vele, mert fel tudja a második réteg hozni az elsőt, de ettől eltekintve nekem tetszik. Az állaga is megfelelő, szeretem a csillogását is nagyon. Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Ad-Namah

2019. május 3.

Két rétegben fed, vigyázni kell vele, mert nagyon csíkoz. A 253-as árnyalat van meg, szépnek szép, de Moyra megszokott minőségéhez képest csapnivaló. Kb egy napot sem bír ki.

Ud: megvettem egy másik árnyalatot, az előző zöld holografikus lakkot kb két éve vehettem. Most a no.255-t vettem újan, és három rétegben tökéletesen fed, nincs az az idegesítő csikozas mint a másikkal, és a színe gyönyörű. Kíváncsi leszek Naba fedolakkal mit produkál, de eddig a másik árnyalatot úgy oldottam meg, ha közé víz alapú fedolakkot tettem, úgy nem csikozott és normálisan viselkedett. Megelőlegezek egy 4*-t, mivel most jobbnak tűnik a minőség. Nyomdának nem próbáltam még, de ha annak is el lehet használni, akkor megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

porcukor

2019. február 2.

Az arany színű lakkot tartottam meg belőlük és trükkösen használva egészen szép. Az első réteget felviszem rendesen, majd a másodikat nem rákenem, hanem ütögető mozdulatokkal hordom fel (körömágytól a körömvégekig). így nem szedi fel a 2. réteg az elsőt. Pocsék egy minőség, de egy kis trükközéssel még szép is lehet. Árát tekintve igen kedvező, és tényleg szép színe van, de a macera miatt csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

random

2019. január 14.

három színre sikerült lecsapnom, a 251 Sirius ezüstre, a 252 Infinity nude-aranyra és a 253 Luna zöldre. sajnálom, hogy sötétebb árnyalatokat nem készítettek... egyébként a megfelelő fényviszonyban nagyon szépek, ezek a legerőteljesebben holo lakkjaim jelenleg (mindent ehhez mérek :D), plusz gyorsan szárad, és nem kimondottan sérülékeny félszáraz állapotban. viszont fesőlakk nélkül erősen szórt fényben ill. árnyékban kb. radiátorfesték hatása van (ezt egy pasi mondta nekem), ami viszont nem valami vonzó... ja, és csak megfelelő alap- ill fedőlakkal tartós, anélkül nagyon hamar kopik. ezt viszont ellensúlyozza, hogy lehet vele nyomdázni is. mivel imádom annyira, hogy megvegyem az összes többi árnyalatot is (még a rózsaszínt is, ami tőlem igencsak idegen), ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Veronikaa

2018. június 24.

3 színben van meg, az ezüstös, a kékes és a rózsaszín. ÓRIÁSI CSALÓDÁS, már másnap elkezd kopni a felülete, nem a körmöm végén, hanem a teljes felületen, így még nem jártam egy körömmlakkal sem. Ecsete kicsi, nehéz használni. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

BorosAlexandra

2017. december 19.

Két árnyalatban is megvan, csak 100 Ft-ot fizettem darabjáért, így azt mondom megérte. Többet nagyon nem fizetettem volna, mivel, ahogy az előttem is szólók is írták, a tartóssága pocsék. Egy rétegben semmit nem ér, két rétegben másnapig kibírja. Ráadásul nagyon csúnyán kopik. Ma kipróbálom fedőlakkal is. Sajnálom, mert nagyon szépek a színek, csak emiatt 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

BlindedByLipstick

2017. szeptember 25.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: gyönyörű szín, pocsék minőség. Egy ideig keseregtem miatta, de rájöttem, hogy ha összeöntöm a DM-es bordó lakkommal, akkor egy nagyon vagány őszi körömlakkot kapok, ezért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

ver0nika

2017. szeptember 9.

A színe nagyon szép, szórt fényben gyönyörűen kijön a holo effektus. Viszont a lakk minősége valami borzalmas. 3 réteg alatt egyáltalán nem fed, majd 2 órán belül a lakk szinte mindentől amihez a köröm hozzáér, lesúrolódik. Egy napot nehezen bír ki fedőlakk nélkül, a fedőlakk meg mattítja és le is szedi. Kár, hogy nem foglalkoztak sokkal többet maga a minőség javításán, mert akkor tényleg megérné megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.