Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: emagdi, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyerekbarát körömlakk

Szagtalan, vízbázisú, veszélyes és mérgezõ anyagoktól mentes, biztonságos, nem gyúlékony, meleg vízzel és szappannal könnyen eltávolítható formula.

Gabria

2019. november 20.

Az online vásárlásomhoz kaptam egy lila színűt ajándékba. Ugyan én pont annak vagyok a híve, ha egy lakk tartós, de nyilván tudom, hogy nem én vagyok a célcsoportja ennek a lakknak. Szép a színe egyébként, egy rétegben is eléggé jól fedett, de kellett azért a szebb hatás kedvéért a kettő. Seperc alatt megszáradt, konkrétan kb. 10 másodperc után alig volt egy picit ragacsos még, ez szuper teljesítmény, tényleg nagyon gyerekbarát ez a lakk. Az illata mogyorós, ez is egy kellemes meglepetés volt számomra, tetszik. A gyerekeknek kiváló lehet, örülök hogy ilyen is van a piacokon, így nem kell félnie senkinek sem, hogy valami bajuk lesz a lánykáknak. Egyébként szépen le is jött, csak egy sima kézmosás elég volt hozzá. Ugyan egy kicsit megmasszíroztam, hogy biztos lejöjjön, de gyönyörűen levált, nem kellett aggódni amiatt, hogy rajtam fog maradni. Ahol a bőröm lett olyan, egy picit dörzsölni kellett, de egyáltalán nem volt megterhelő, vagy durva a procedúra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

laruci

2016. március 4.

kislányomnak vettem, mert ő is szeretné néha kifesteni a körmét mint anya. Azért csak 4 csillag, mert volt hogy nem tudtam lemosni szappanos vizzel. Már le kellett dörzsölnöm. Egyébként szuper. Lányom szerint jó móka, hogy neki is van. Én ajánlom akár ajándékba is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

gothmarypoppins

2016. január 6.

Animátor barátnőnek vettem, persze nem bírtam megállni, és a kisujjamon kipróbáltam. :D Sima vízzel lejön, semmi szaga nincs, vékony rétegben hipergyorsan szárad. A körömágy táján nehezebb volt lemosni, kicsi dörzsölés segített. Gyerekeknek szuper lehet, de csak a következő kézmosásig fog tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Audrey80

2015. június 29.

A piros "Katie" nevű van meg, egy rétegben fed és nagyon gyorsan szárad. Különösebben dörzsölni sem kellett lemosáskor, sima szappanos vízzel lejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Orsiii

2015. június 17.

A kislányom szülinapi zsúrján ez a Moyra gyereklakk volt a sztár! Nekünk meleg szappanos vízben simán sikerült lemosni. De ami számunkra a legfontosabb volt, hogy tényleg egy gyermekek számára is veszélytelen anyagról van szó és nem kell acetont használni a lemosáshoz. Szerintem ezt jól kitalálták, én szuper terméknek tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 17.

emagdi

2015. június 7.

Vidám, "királylányos" színekben kapható, kedvező áron. Kislányoknak jó játék lehet, viszont azért arra számítani kell, hogy nagyon nehéz lemosni, ami nem pattog le magától az nyúlik, gumisodik a körmön, és sokat kell dörzsölgetni amíg lejön valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 7.