Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: lupelupe, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kellemes barackos illatú olaj, táplálja és védi a körmöt és a körömágyat a kiszáradástól.

tsolya

2020. március 14.

Nagyon kellemes illata van, nekem az ananászos változata van meg. Alapvetően szeretem, jól hidratál. Felviszem szépen a kis ecsettel, majd alaposan belemasszírozom a bőrömbe, hasonlóan az előttem szólókhoz, hatni hagyom egy kis időre, majd alaposan lemosom. Így nem lesz olajos érzete a bőrömnek sem, viszont a hidratáltság megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Gabria

2019. október 6.

Nekem hidratálja egy picit a bőrömet, szerintem jó. Kellemes az illata, nekem az ananászos van meg! Nagyon jó! Az ilyen olajok nálam alapból nem igazán szívódnak fel, szóval nem is lepődtem meg, nekem már alapból működik az, hogy hagyom hatni 10-20 percig, közben olykor megmasszírozom, majd megmosom a kezemet. Amúgy sem szeretném a lehetőségét sem adni semminek sem, hogy olajos legyen, szóval mindig megmosom a kezem utána, még ha a nagyját letöröltem papírzsebkendővel is. Én adok neki egy 5 csillagot, bár mindig elmondom, hogy alapvetően én rendszeresen szoktam ápolni a kacsómat mindenféle krémmel és olajjal, szóval soha nem kell túl nagy dolgot csinálnia ezeknek a szereknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Alera

2018. május 25.

Nekem nem igazán akar beszívódni, nem is érzem hogy nagyon hidratála. Mostanában csak akkor szoktam bekenni vele a körömágyamat amikor visszatolom a körömről a fölösleges bőrt mivel tényleg szépen felpuhítja. Az ananászos illat van meg, de a szaga nem jön be, őszintén szólva engem inkább emlékeztet autóillatosítóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Fairy0124

2018. május 9.

Finom illatú, olcsó és remekül ápolja a körömbőrt. Jó az ecsetes megoldás is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Finom illatú, olcsó és remekül ápolja a körömbőrt. Jó az ecsetes megoldás is.

SzL

2018. március 23.

Nem nyűgözött le. Az ananászos változat van meg, de nekem nem tetszett az illata. Elhasználtam főleg fürdéskor amikor volt rajtam haj- és arcpakolás, akkor mindig jól bekentem vele a körmeim körüli bőrt és jó alaposan beledörzsöltem a bőrömbe. Így puhított, de ezt a víz és testápoló is megteszi. Az első 1-2 alkalommal száraz kézen próbáltam, de nekem úgy nem vált be. Nagyon nem szívta be a bőröm és csak ragacsos maradt. Jó volt kipróbálni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

vivko89

2018. február 23.

Elég intenzív barackos illatú. Szerintem az ecset túl merev. Olajos lesz tőle a körömágy viszont szerintem nem igazán tápláló ezért csak három csillagot adok neki. Egyébként nem drága És sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Audrey80

2017. június 1.

Azt hittem, csak nekem selejtes az ecsetem, de akkor alapból ilyen. Enyém ananászos, teszi a dolgát, ennyi pénzért remek.
Update: azóta vettem másikat is és annak puha, normális ecsete van.

Update 2. Sajnos hosszú távon nem vált be, mert nem szívódik a bőrbe, de hát mit vártam az összetevők alapján, nem is értem. Jobb a DM-es stift, annál maradok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Update: azóta vettem másikat is és annak puha, normális ecsete van.

Berrke

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Isteni illata van, még szobaillatosítónak is jó :D Ha bekenem vele a körmöm körül a bőrt azegész szobában érezni ezt a kellemes illatot. Viszont a bőrt nem igazán hidratálja arra már inkább valami mást próbálnék majd ki. Az illata, ára miatt adok neki ennyi csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

Rendoca

2017. március 15.

Minden este használnom ezt a körömágyápoló olajat. Megszámlálni sem tudom, hogy hány alkalommal vásároltam újra.
Finom illata van, érezhetően óvja és puhítja a bőröm. :) Sokáig kitart és az ára is nagyon kedvező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Elinor95

2017. február 3.

Nagyon jó, nagyon imádom, nagyon bevált! Szerintem ezen nincs mit ragozni. Bőven megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.