Mr. Nail

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rohodi.mariann, az összetevőket feltöltötte: Fatyolfelho, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyors eredményt érhetünk el vékony és gyenge körmök esetén. Beépül a köröm mélyebb rétegeibe, alaplakként is használható. Gyorsan szárad természetes hatást bizosít.

Rikki

2017. november 24.

Kb. 3 éve használom ezt a körömerősítőt szinte folyamatosan, pár nap pihentetéssel. Alapvetően lemezekben "pattogott le" a körmöm, illetve kiszáradt és megtört a körmöm teteje bizonyos ujjaimon. Nekem remekül rendbe hozta és a körömlakk alá egy szuper jó bázist ad, így tovább fent maradnak. Önmagában hamar megszárad és vállalható ráfestés nélkül is, ezt (is) nagyon szeretem benne. Viszont tényleg nem minden körömlakkal működik a gyors, lenyomatmentes száradás (a gömb Miss Sportykkal ok!), ezért minden márkától a gyorsan száradókat választom inkább. Azért csak 4 csillag, mert biztosan van jobb, natúrabb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Fatyolfelho

2016. március 25.

A laponként szétváló és töredező körmömre használtam ajánlásra. Lassan szárad, nem oldja meg a töredezés kérdését, csupán mint egy lakk, lefedi azt. Mivel a színe tetszik és tartós, így 2 csillagot kap, de mint körömerősítő nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

ronavolgyifanni

2014. március 22.

Hát nem is tudom, elég vegyes véleményem van erről a termékről. Nekem alapjáraton is, elég erős és hosszú körmöm van, de gondoltam valahogy mégis ápolni kellene a körmeim, így megvettem ezt. Eleinte tetszett, de mostmár elkezdett repedezni tőle a körmöm, és sokkal könnyebben törik le, mint ezelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.

rohodi.mariann

2013. szeptember 21.

Most kentem fel először, pikk-pakk megszáradt, úgy megkeményítette a vékonyka körmeimet, hogy a rózsaszín résznél beszakadt körmöm meg se moccan :))
Eddig 5-ös, majd update-elek.
UI: Fodrászkellékesnél 500-600 Ft körül mozog, 8 ml, és van még kb. 8 féle-fajta

UP: Sajnos egyik lakkommal se tud együtt működni (csíkoztat és semmi pénzért nem száradnak együtt :((( ), de körömerősítésre kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Eddig 5-ös, majd update-elek.

Illatanyagok: Acetil Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.