Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

galysos

2016. július 17.

Nagyon jó állagú tusfűrdő, kellemes és krémes habja van. Az illata és az ára miatt vettem meg. Sajnos semmilyen illatot nem hagy a bőrön, ez nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Lana93

2015. augusztus 8.

Mini kiszerelésben vettem meg utazáshoz. Nagyon szeretem a legtöbb Aveo tusfürdőt és ennek az illata is nagyon kellemes. Igaz, hogy nem tartós, de ennyiért nem sajnálom azt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

jetroh

2015. február 28.

Nagyon jó illata volt,azért vettem meg. De nekem nem habzik és fürdés közben alig érezni az illatát.Utána meg végképp semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

josey123

2014. augusztus 5.

Igazi nyári Hawaii élmény :) Kedvező ár,finom illat.Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Igazi nyári Hawaii élmény :) Kedvező ár,finom illat.Nekem nagyon bevált!

Csajszi26

2014. július 28.

Egy darabig tényleg nagyon jó volt az illata is finom de nekem valahogy megromlott vagy nemis tudom de rossz szaga lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 28.

ct

2013. október 23.

A mangót tuti, hogy kihagyták belőle és kókuszból sem kapott túl sokat, mert elég diszkréten kókuszillatú csak.Ennek ellenére egy rossz szavam sem lehet rá, mert vidám, színes a csomagolása, a flakon átlátszó, tehát tudom követni, hogy mennyi fogy, árban is rendben van és nem is szárít, az a kevéske kókuszillat meg persze nem marad meg a bőrön zuhanyzás után, de nekem ez nem is létfontosságú. Ha érezném a mangót vagy a kókuszt rendesen, erősebben, akkor lenne 5 csillag, így eggyel kevesebb csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

cicatapmancs

2013. augusztus 4.

Többször vettem már újra. Nagyon szeretem az illatát, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Többször vettem már újra. Nagyon szeretem az illatát, jól habzik.

mazsika92

2013. július 28.

Imádom főleg az illatát , állaga is jó nem szárítja ki a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Imádom főleg az illatát , állaga is jó nem szárítja ki a bőrt.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.