Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

KuliKali

2015. november 1.

Szeretjüüüük! Barátom lepett meg vele még a nyáron,a lime-málna van meg,az illata fantasztikus, tartós,állaga,színe minden tök rendben van,nagyon szeretem,nem szárít,szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

pindakaas

2015. február 26.

A kivis van meg, valamiért nagyon imádom :) nem szárít, édes, de mégsem émelyítő az illata. Folyton váltogatom a tusfürdőket, de ezt most jópár napja nincs kedvem lecserélni, jókedvem van tőle :)
Ja és milyen király állaga van!? Már csak nézni is jó :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Ja és milyen király állaga van!? Már csak nézni is jó :P

nanachan

2014. október 19.

Nagyon tetszik a gél állaga, az illatát imádom (rozsa és vanília) és egy csöppet sem szárit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

dorcus89

2014. szeptember 11.

update: Kipróbáltam a citromos-szőlős változatot... hát a flakonban érezhető illat igen enyhe a tusoláskor tapasztaltéval szemben. Iszonyatosan erősen citromos, nekem egyből a szúnyogriasztó gyertya illata ugrott be róla. (Bár egy szúnyog így is betévelyedett a fürdőbe, szóval még ennek sem jó) Nekem ez nagyon erős, túl-túl citromos, a szőlőt egyáltalán nem érezni fürdéskor.

Még jórégen kuponnal vásároltam meg így megérte az árát, de nem nagy durranás. Az aromás jellege miatt sokkal tartósabb illatra számítottam, de nem érezni sokáig az illatát, sőt már szinte a fürdés végére elillan. Rózsás-vaníliásat használom, az illata tetszik nem túl tömény, de újra nem venném, már a krémeseket jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

candus

2014. április 23.

Nekem a frissítő citromos van meg és nagyon szeretem, olyan, mintha az indiai citromfű illóolajat kenném a bőrömre. Reggeli zuhanyzásnál szoktam használni és teljesen magamhoz térek tőle; felkelt, élénkít. Nem egy csodaszer, nem marad meg sokáig az illata a bőrünkön, de ez nem is gáz, mert úgyis használok testápolót és parfümöt utána. És nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

SexyBeauty

2014. február 15.

Nekem a vadrózsás-vanilliás volt meg.Nagyon jó illata volt ,én sokáig éreztem.Az állagáért voltam oda a legjobban.Ebből is fogok még a közeljövőben venni.Nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

nagy_agi

2014. január 16.

én a kiviset használom jelenleg és imádom!! edzés után nagyon jól esik az illata, szuper kis tusológél, ráadásul olcsó... az én bőröm igen kényes, érzékeny, de nem volt vele különösebb problémám. azt nem mondom, hogy nem fér el utána a testápoló, de csak ugyanannyira kívánja a bőröm, mint más tusi/szappan után ahhoz, hogy szép, hidratált legyen. sajnos nem találkoztam még olyan fürdőtermékkel, amivel ne így lenne, pedig elég sokfélét próbáltam már mindenféle árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

nitavondee

2014. január 16.

Nekem a levendula és ylang-ylang illatú van meg (képen a középső) én egy kicsit szeretném megvédeni ezt a tusit, pont előtte végeztem egy B.U. tusfürdővel, na attól ez sokkal, de sokkal jobb tusfürdő!
Az illata nálam 2 órán át érezhető még, de csak közelről. (mint a legtöbb tusi)
Szerintem megfelelően habzik, de látszik rajta, hogy gél állagú, nem egy krémtusfürdő, szóval ehhez viszonyítva teljesen jó a habzása :)
Nagyon kellemes, megnyugtató virágos illata van.
Nem szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 16.

Az illata nálam 2 órán át érezhető még, de csak közelről. (mint a legtöbb tusi)
Nagyon kellemes, megnyugtató virágos illata van.
Nem szárított.

Rege

2013. december 28.

A kép bal szélén látható van meg nekem, egyedül a vadrózsa-vanília kettőse fogott meg első szippantásra - tömény, érzéki, bódító illat. Gondoltam is, hogy ez ám a téli aromaterápia. Nagy csalódás volt, mert az illata - bár flakonból illetve kézbe adagolva intenzív -, a bőrön már zuhanyozás alatt sem érződik, nem hogy törülközés után. Állaga síkos, géles, minimálisan lehet csak felhabosítani, ezért inkább csak csúszkál a bőrön. Kétségtelenül olcsó, de aki szeret kellemes illatfelhőbe burkolózva kijönni a fürdőszobából, az válasszon mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

mynix

2013. augusztus 30.

Vadrózsa&vaníliát vettem az ár miatt. Az illata nem jön be túl mű, nem nagyon habzik és ez a lenyomós féloldal kupak sem tetszik. Ezt az illatot nem veszem újra tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol