Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. augusztus 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

GossipGirl

2013. március 7.

Hát, nekem nem egészen jött be... Elég drága, az illata sem tetszik. Miután lemostam, akkor sem volt különösebb változás, pedig már többször is használtam. Azok a csillámok benne szerintem elég idegesítőek, még másnap reggel is találtam az arcomon, egyszerűen nem tudtam lemosni. Az biztos, hogy nem veszem újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

dorcus89

2013. február 23.

Leértékelve vettem meg a dm-ben így 250.- volt. Ennyi pénzért nem tudtam otthagyni, de örülök hogy megvettem, mert nagyon puha lett tőle az arcom. Az arany, csillámok formájában jelenik meg, ez számomra inkább csak vicces volt, mint hasznos.
Száraz, zsíros bőrre egyaránt megfelelő, nekem az illata is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Száraz, zsíros bőrre egyaránt megfelelő, nekem az illata is tetszett.

Sminkes

2011. szeptember 17.

Engem is elkapott a fiatalító arany-láz :-) ezért kipróbáltam. Az ára szerintem nem vészes, de nem is a legolcsóbbak közé tartozik, mégha 2x5 ml-t is tartalmaz, tekintettel arra, hogy nekem nem igazán volt hatásos. Az összetevők között ott van az arany szó, mely úgy nyilvánul meg magában a termékben, hogy arany színű csillámok. Feltételezhető, hogy valóban arany, hisz a Gold szó ott van az összetevők között. Maga az ásványi pakolás tejfehér színű felkenve, majd a bőr hőmérsékletét felvéve gyorsan beszívódik, selymes bőrt hagyva maga után. Nekem nem kellett utána se lemosnom, se letörölnöm, beszívódott, bár a használat szerint 15 perc után le kell mosni. Való igaz hidratál, mint a többi ásványi maszk, de semmi extrát nem észleltem a használatakor. Nem észleltem ráncfeltöltő hatást, bár ezt nem is ígér, de enyhe vérbőség fokozó hatást azt igen, valamint hidratálást. Hosszú ideig olyan a bőröm tőle, mintha selymet húztak volna rá, valóban, sikamlós.Az illatát nem nagyon szeretem, mert túl erős "olcsó húsvéti kölni" vagy nem is tudom hogyan jellemezzem, inkább intenzív púder illata van (?). De valakinek ez akár tetszhet is. Összességében egy általános gyors hidratálásra én is ajánlom, de aki valóban aranyat és minőséget akar az szerintem használjon kiegészítő terméket is hozzá. Bár ennyi pénzért még szép, hogy nincs benne több arany :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

szucslia

2011. augusztus 7.

Kedvelem ezt a maszkot. Jól hidratál, és üdévé, puhává teszi az arcbőrt. Érdekes, hogy az arany nem szerepel az összetevők között... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 7.

Aquamarine

2011. augusztus 6.

Nekem tetszett ez a maszk, szeretem az olyan termékeket, amik tengersót tartalmaznak :) Nagyon puha lett tőle az arcom, de szerintem túl sok színezék van benne, arról nem is beszélve, hogy arany valójában nincs benne, csak aranyszínű csillámpor... De ettől függetlenül szerintem ez egy jó kis maszk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

csillag1219

2011. július 27.

Az arcbőröm szép puha lett tőle. Finom az illata, az állaga gélszerű, az alapja átlátszó és tele van aranyporral. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.