Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nyugtató luxuskompozíció hyaluronsavval, vitaminokkal és pezsgővel, mely azonnal feszesebbé, élénkebbé teszi a bőrt.

Kiszerelés: 2 x 5ml / tasak

2014. november 12.

Még kiárusítás alatt vettem hónapokkal ezelőtt (gondolom megszűnt azóta), de valahogy eddig csak ott hevert a fiókban. Tegnap gondoltam, hogy kipróbálom, úgyis itt a hűvös, kell az arcomnak a plusz táplálás, hidratálás. este kentem fel, kb. a tasak felét (vagyis a felének a felét, mert a képen látható tasak tulajdonképpen két tasak). Tényleg folyósabb, gélesebb állagú, nem maszktól megszokott sűrűbb krém. Letörlésre nem volt szükség, mert teljesen beitta a bőröm, még az orrom és állam is, pedig ott hajlamos fényesedni, zsírosodni. A használata alatt nem tapasztaltam semmi különöset, sehol nem csípett, pedig az orrom tövét sok hidratáló maszk csípi. Nem irritált, az esti krém helyett teljesen jó volt, van benne peptid, meg E-vitamin, meg hyaluronsav, biztos jót tett. Ami összezavart, hogy a tasakon azt írják (legalábbis az eredeti, német feliratozásban), napi használata javasolt. Akkor miért nem arckrémként árulják? Na mindegy, összességében jó kis maszk, még 3 alkalomra elég ami van, el fogom használni, ha lehetne még kapni lehet hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

SierraBp

2013. március 26.

Azért vettem meg, mert több DM-eset is ki akartam próbálni.

Nem krémes, inkább gél-es az állaga. Nagyon hamar felszívódott. Amíg rajta volt, film-réteg hatást éreztem. Enyhe bizsergető vagy élénkítő hatást éreztem (de ez teljesen minimális volt). Nem csípett egyáltalán.

Eddig 2x használtam. Jónak mondanám. Ár-érték arányban is jó.

De ez is bőven elég (1 ív) 4 használatra.

(Bár a Balea nedvességpotló aloe vera-s maszkja, nekem jobban nyugtatott. De valószínűleg ezt is meg fogom még venni, a hatóanyagai miatt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Azért vettem meg, mert több DM-eset is ki akartam próbálni.

Eddig 2x használtam. Jónak mondanám. Ár-érték arányban is jó.

De ez is bőven elég (1 ív) 4 használatra.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Tripeptide-10 Citrulline
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak