Best of Beauty 2019

Murnauers

Ár:   795 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabokatka, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

wildrose

2019. március 10.

Illatmentes, könnyű állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul szívódik fel. Csodásan ápol, nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

juditjanka

2017. november 3.

Rendben volt a hatása, örültem, hogy nem glicerin alapú, mert általában azok nálam egyből kukacosodnak ( de lehet ne a glicerin a ludas, csak ráfogom:D). Ha nagyon be volt viszont repedezve a kezem, a só miatt kicsit csípte, az nem volt túl jó, illetve anyukám szerint sózott szalonna szaga van :DDD Hát neke ez nem jutott eszembe róla, de tény, hogy nem egy fincsi, mégcsak kellemesnek sem nagyon mondható illata van, és egy idő után tényleg furának hat. Estére oké, de arra én el tudnék képzelni ennél is gazdagabb krémet. Illat és ár-érték arány miatt -1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

szmelinda01

2017. július 19.

Nagyon száraz a bőröm télen, már szinte vérzik annyira kirepedezik. Próbáltam mindenféle kézkrémet, de ez vált be az egyik legjobban. Nem csípte a kezem mint az összes többi, eléggé rendbe hozta. Igaz kb egész nap kenegettem, de elég cudarul nézett ki a kezem, így muszáj volt. Az ára is nagyon jó, tökéletes kis krém számomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Milendoria

2016. január 5.

Sajnos nekem nagyon nem vált be :( a hidratáló hatás nagyjából 10 percig tart, nem szívódik be túl gyorsan, és a szagát se szeretem... A Tibolina árban és hatásban is felülmúlja ezt a krémet, plusz még gyorsabban is szívódik be...irodában kenegetem hogy elhasználgassam valahogy, de nem akar fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

gzsofi912

2015. december 15.

Nagyon jól hidratál, ennek ellenére nem túl drága. Az egész családom imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Nagyon jól hidratál, ennek ellenére nem túl drága. Az egész családom imádja.

nnneee

2015. november 23.

Kiszáradt, ekcémás kezemre szuper, télen is jól hidratál. Nekem pl. jobban teljesít, mint a Neutrogena illatmentese. Hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, illatmentes, nem irritálja az érzékeny kezemet, egyszerűen szuper. A müllerben a legolcsóbb, mindig ott veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

tedy

2015. január 28.

Nagyon szuper kis krém!Borzasztóan száraz a kezem,rengeteg krémet-drágábbakat!-próbálgattam,de eddig ez vezet!Az ára is elfogadható.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

timilla

2014. december 4.

Szuper kézkrém, állati gyorsan beszívódik, jól hidratál, és illatmentes, bár egy kevés amolyan gyógyszertári szaga azért van. Nagyon szeretem, már egy éve csak ilyet veszek, de Prof. Dr. P. Schlieper borzalmas fizimiskáját igazán leszedhetnék a tubusról. :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 4.

koperd

2014. november 24.

Nagyon jó krém, de sajnos eltűnt a boltok polcairól. Eddig a Tescóban vettem, de már nem lehet kapni, megnéztem a DM-ben, a Rossmannban, de sehol nem kapható. :-(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

farkasreni

2014. augusztus 14.

Nagyon szuper krém! Egyedül ez vált be az állandóan kiszáradt, berepedezett kézfejemre. Az első őszi fuvallattól olyan tud lenni a kézfejem, hogy az valami borzasztó. Tényleg nem csíp, villamgyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol