Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém tartalma egyedülálló kombinációja a Holt-tengerből származó értékes sóknak és ásványi anyagoknak, a jojobaolajnak, A- és E-vitaminoknak, D-panthenolnak, oxigénkeveréknek és a bőrbarát Q10-koenzimnek.

Ria13

2011. július 19.

Bár elégedett lettem-lehettem volna ezzel a krémmel...Az összetevői közül mindenki látja, hogy melyek a gyanakvásra igencsak okot adó "momentumok", de sajnos nálam a hatása is megkérdőjelezhető volt. Nagyon zsíros krém, abszolút nem szívódott fel, a kispárnám pórusainak inkább tett jót, mint nekem...(A vasalást azért a párnahuzatnál sem úsztam meg:-D) Többet vártam a Murnauers termékektől...Azt már megtanultam, hogy a méregdrága, luxustermékek sem biztos (sőt!), hogy nagyon jók-hatékonyak és attól, hogy valami olcsó, pedig igenis lehet használható-hatékony...Csodát sem várok egyik terméktől sem, mert nem hiszek abban,hogy bármelyik kozmetikum 100%-os alternatívája lenne mondjuk egy plasztikai sebészeti beavatkozásnak, vagy egy kozmetológiai kezelésnek, vagy magának sz "örök ifjúság" szérumának:-) Ez a krém engem kicsit a Nivea Q10 Éjszakai krémre és az "ÁJÁNDÉK-os" / aki ismeri, érti:-D/ Seacret éjszaki krémcsodájára emlékeztet...Végül-kínomban- a kezemre kentem, vagy végső "elkeseredésemben" szemfestéket próbáltam eltávolítani vele...A kézbőrömre volt még a leghatékonyabb...Remélem, hogy másoknak jobban bevált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbeth-30, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.