My Beauty Diary

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavas fátyolmaszk, mely hosszantartó hidratálást biztosít, továbbá ragyogóvá teszi és feszesíti a bőrt.

jirka

2016. november 6.

Heti rendszerességgel használok fátyolmaszkot, a taiwani márkákat különösen szeretem (pl. nem tartalmaznak parfümöt). A maszk állaga vastagabb, puhább, mint amit eddig használtam, a tasakban - ez My Beauty Diary jellemző - szinte alig marad esszencia, gyakorlatilag az egész a maszkban van. Körülbelül egy órát hagytam fent, de még akkor is nedves volt, amikor levettem. Csak hidratálókrémet használtam fölé. A bőr hidratált lett, bár a "feltöltésről", nem tudok kezeskedni. Az összetevőlistája is mutatja, hogy gyümölcskivonatokat tartalmazz, de bőven van benne bőrnyugtató hatóanyag is. A 32 összetevőből, a Sodium Hyaluronate csak a 25. helyen szerepel, ezért nem értem miért hívják HYALURONIC ACID MOISTURIZING MASK-nak? Többen is írtátok, én magam is fátyolmaszk előtt, agyagmaszkot használok (néhány percre), hogy a pórusok tisztábbak legyenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Beta-Glucan, Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Dimethylsilanol Hyaluronate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak