My

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Billa)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Lelőhely:   külföld (Billa)
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• mélyen tisztít
  • eltávolítja a szemsminket
  • friss bőrérzetet biztosít
  • segít megőrizni a bőr természertes egyensúlyát

Szofi

2015. szeptember 10.

Nyaraláson vettem, mert elhagytam az arclemosóm, és kb 700 forintnak felelt meg az ára, gondoltam, megér egy próbát. Jelentem, TÖKÉLETES. Gyengéd, olyan puha, ha értitek, hogy mondom, mégis hatékony. Szemre nem próbáltam még, arra van más, de a leírás szerint oda is jó, talán valamikor gyorssegélynek kipróbálom úgy is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract