My Hsin-Ni

Ár:   840 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soos.gina93, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk természetes aloe kivonatot tartalmaz, mely megfelelő nedvességet nyújt a bőrnek. Jótékonyan befolyásolja a bőr anyagcsere folyamatait. Az E vitamin antioxidánsként működik, ami meggátolja a szabadgyökök kialakulását, ezéltal lassítja az öregedés folyamatát.

Floi

2021. szeptember 14.

Nekem sajnos nem vált be. :( Túl kicsi volt a mérete és irritálta a szemem. Gondolom az illatanyag miatt. Ráadásul nekem nem is volt kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Henrietta10

2021. április 23.

Most használtam elsőnek ezt a fátyol maszkot. De újra venni fogom, nem okozott semmi problémát használat közben, szépen be szívta a bőröm a maradékot ami az arcomon maradt kellemes jó érzést hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Etes

2021. március 23.

Ez az első termék, amit kipróbáltam a márkától, az itteni vélemények miatt vettem meg.
A maszk nagyon jól illeszkedett az arcomra, rengeteg szérum volt a csomagolásban, a szövetből csöpögött szinte. Míg fent volt, egyáltalán nem csípett, illetve semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam. Több, mint 20 percet volt az arcomon, de még úgy sem tudta az egészet beszívni a bőröm. Ezért már a kezdet is elég pozitív volt, ugyanis sajnos előfordul, hogy a fátyolmaszkokban alig van szérum, ezáltal hamar kiszáradnak és semmire sem jók.
A hatása: gyönyörű, feltöltött, élettel teli, puha, egészséges bőr. Semmi pirosasság, semmi irritáció, semmi pattanás. Másnap reggel olyan nyugodt és egységes bőrrel ébredtem, hogy biztos voltam benne, hogy újra fogom venni.
A maradék szérumot még bemasszíroztam az arcomba, vártam egy kicsit míg megszárad, utána megcsináltam a szokásos esti rutint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Blenheim

2021. január 18.

Nagyon szeretem a My hsin ni maszkokat, ez a kedvencem. Van benne illatanyag, de engem nem irritált. Nagyon sok benne az anyag, én a maradékot utána vagy másnap reggel felteszem az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 18.

cattitude

2019. július 12.

az én arcom nagggggggyon szépen feltöltötte és kisimította, 4 óra alvás után is úgy néztem ki a felvitele után, mint az angyalok (na jó,talán ez túlzás)
sok szérum van a csomagolásban, én beledobok egy préselt száraz papírmaszkot és 2x is fel tudom így tenni teljesen higiénikusan.
rengeteg fátyolmaszkot próbáltam már, de ez a kedvenceim között van, bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Lina14

2019. május 20.

Jó élmény volt, hidratált és nem irritált
Finom illata van
Sok plusz lötyi van a tasakban, azt fél testre simán fel lehet kenni
Update:
Nem rég újra megvettem, szerintem még mindig ugyanaz a kellemes élmény, sok rajta a szérum, nyugtatja a bőrt, kisimítja az arcot, szívesen újraveszem majd máskor is, számomra megbízható maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Jó élmény volt, hidratált és nem irritált
Finom illata van
Sok plusz lötyi van a tasakban, azt fél testre simán fel lehet kenni
Update:

MuitoBrancaMaisBonita

2019. április 2.

A hidratáló hatását nem éreztem igazán, viszont az elkapart pattanásokat megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Vinterblot89

2019. március 23.

Nem olyan régen fedeztem fel a fátyolmaszkokat. Egyből ezt a fajtát választottam kipróbálásra a drogériában eltöltött kb fél órás tipródás után, és nem csalódtam benne. Szép összképe lesz az arcomnak utána, jó az illata a maszknak, és úgy vettem észre a gyulladt pattanásokra is jó és az utánuk maradt hegeket is halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lills

2019. január 26.

Nekem ez valóban a csodaszer kategória. Felteszem, és utána 3 napig olyan sima és puha a bőröm, hogy hihetetlen. Nagyon jól hidratál, bár különösebben bőrproblémáim nincsenek szerencsére, azokkal nem tudom mennyire bánna el. És az az igazság, hogy a fátyolmaszk olyan termék, amiből érdemes a drágábbat venni, mert pl egy Balea nálam nem igazán hozta ezt az eredményt. Valóban több szérum van benne, mint amennyit egyébként igényelne a maszk, és is olyankor "testápolóként" felkenem vállra, dekoltázsra, ott is nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Lyne

2018. december 3.

Én az utóbbi időben nagyon rákattantam a fátyolmaszkokra, többféle márkát és azon belül különböző problémákra valót, az olcsótól a nagyon drágáig tesztelgettem. Szerintem a legfontosabb azt tisztázni, ki milyen problémáját akarja orvosolni az arcmaszkkal, mert olyan nincs, ami mindenre használ + egy olyan arcmaszk sincs szerintem, ami 1-2 használat után helyreteszi a bőrt, tehát vétek volna 1 használat után véleményt alkotni! Számomra, azért lett ez a fátyolmaszk az egyik kedvenc, mert használata után rendkívül sima és puha lesz a bőröm, nagyon szépen egységesíti az arcbőröm, ami kb 2 napig ilyen is maradt. Elkezdtem heti 1szer rendszeresen használni és azt vettem észre, hogy egyre szebb összképe lesz az arcomnak.. van egy-két pigment foltom, ami elkezdett halványodni és a rosaceamra is jótékony hatással van. Egyébként pattanásokra kifejezettem hasznos, én először pont a gyulladáscsökkentő hatása miatt vettem meg és reggelre gyönyörűen visszahúzódtak! Este, lefekvés előtt szoktam használni úgy, hogy előtte leradírozom a bőrömet. Nem tudom, hogy ez jó-e, de azt gondoltam, így talán mélyebbre jutnak az összetevők és eddig úgy tűnik bevált! A fátyolmaszkok között középkategóriásnak találom az árát, már ahhoz képest, hogy heti egyszer használom, mert nyilván, ha több ezer Ft lenne, nem tudnám heti szinten használni. Egyébként találtam olyan fátyolmaszkot is, szintén ettől a márkától, (GOLD) ami olyan szinten csodaszer, hogy egy használat után tényleg olyan, mintha plasztikai sebésznél járt volna az ember, csak az a probléma vele, hogy nem hosszantartó a hatása.. 1 napig csoda.. + kétszer ennyibe kerül. DE, ha valaki fontos eseményre megy és arra van szüksége, hogy arra az alkalomra tökéletesen nézzen ki, akkor megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.