My Hsin-Ni

Ár:   840 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soos.gina93, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk természetes aloe kivonatot tartalmaz, mely megfelelő nedvességet nyújt a bőrnek. Jótékonyan befolyásolja a bőr anyagcsere folyamatait. Az E vitamin antioxidánsként működik, ami meggátolja a szabadgyökök kialakulását, ezéltal lassítja az öregedés folyamatát.

cattitude

2019. július 12.

az én arcom nagggggggyon szépen feltöltötte és kisimította, 4 óra alvás után is úgy néztem ki a felvitele után, mint az angyalok (na jó,talán ez túlzás)
sok szérum van a csomagolásban, én beledobok egy préselt száraz papírmaszkot és 2x is fel tudom így tenni teljesen higiénikusan.
rengeteg fátyolmaszkot próbáltam már, de ez a kedvenceim között van, bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Lina14

2019. május 20.

Jó élmény volt, hidratált és nem irritált
Finom illata van
Sok plusz lötyi van a tasakban, azt fél testre simán fel lehet kenni
Update:
Nem rég újra megvettem, szerintem még mindig ugyanaz a kellemes élmény, sok rajta a szérum, nyugtatja a bőrt, kisimítja az arcot, szívesen újraveszem majd máskor is, számomra megbízható maszk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Jó élmény volt, hidratált és nem irritált
Finom illata van
Sok plusz lötyi van a tasakban, azt fél testre simán fel lehet kenni
Update:

MuitoBrancaMaisBonita

2019. április 2.

A hidratáló hatását nem éreztem igazán, viszont az elkapart pattanásokat megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Vinterblot89

2019. március 23.

Nem olyan régen fedeztem fel a fátyolmaszkokat. Egyből ezt a fajtát választottam kipróbálásra a drogériában eltöltött kb fél órás tipródás után, és nem csalódtam benne. Szép összképe lesz az arcomnak utána, jó az illata a maszknak, és úgy vettem észre a gyulladt pattanásokra is jó és az utánuk maradt hegeket is halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lills

2019. január 26.

Nekem ez valóban a csodaszer kategória. Felteszem, és utána 3 napig olyan sima és puha a bőröm, hogy hihetetlen. Nagyon jól hidratál, bár különösebben bőrproblémáim nincsenek szerencsére, azokkal nem tudom mennyire bánna el. És az az igazság, hogy a fátyolmaszk olyan termék, amiből érdemes a drágábbat venni, mert pl egy Balea nálam nem igazán hozta ezt az eredményt. Valóban több szérum van benne, mint amennyit egyébként igényelne a maszk, és is olyankor "testápolóként" felkenem vállra, dekoltázsra, ott is nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Lyne

2018. december 3.

Én az utóbbi időben nagyon rákattantam a fátyolmaszkokra, többféle márkát és azon belül különböző problémákra valót, az olcsótól a nagyon drágáig tesztelgettem. Szerintem a legfontosabb azt tisztázni, ki milyen problémáját akarja orvosolni az arcmaszkkal, mert olyan nincs, ami mindenre használ + egy olyan arcmaszk sincs szerintem, ami 1-2 használat után helyreteszi a bőrt, tehát vétek volna 1 használat után véleményt alkotni! Számomra, azért lett ez a fátyolmaszk az egyik kedvenc, mert használata után rendkívül sima és puha lesz a bőröm, nagyon szépen egységesíti az arcbőröm, ami kb 2 napig ilyen is maradt. Elkezdtem heti 1szer rendszeresen használni és azt vettem észre, hogy egyre szebb összképe lesz az arcomnak.. van egy-két pigment foltom, ami elkezdett halványodni és a rosaceamra is jótékony hatással van. Egyébként pattanásokra kifejezettem hasznos, én először pont a gyulladáscsökkentő hatása miatt vettem meg és reggelre gyönyörűen visszahúzódtak! Este, lefekvés előtt szoktam használni úgy, hogy előtte leradírozom a bőrömet. Nem tudom, hogy ez jó-e, de azt gondoltam, így talán mélyebbre jutnak az összetevők és eddig úgy tűnik bevált! A fátyolmaszkok között középkategóriásnak találom az árát, már ahhoz képest, hogy heti egyszer használom, mert nyilván, ha több ezer Ft lenne, nem tudnám heti szinten használni. Egyébként találtam olyan fátyolmaszkot is, szintén ettől a márkától, (GOLD) ami olyan szinten csodaszer, hogy egy használat után tényleg olyan, mintha plasztikai sebésznél járt volna az ember, csak az a probléma vele, hogy nem hosszantartó a hatása.. 1 napig csoda.. + kétszer ennyibe kerül. DE, ha valaki fontos eseményre megy és arra van szüksége, hogy arra az alkalomra tökéletesen nézzen ki, akkor megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

JErzsi

2018. október 31.

Már 4x vettem újra ezt a maszkot. Nem mondanám rá, hogy csodaszer, de sokkal sokkal látványosabb az eredmény, mint az olcsóbb maszkok használata után. Pattanásokat, gyulladásokat, hegeket szépen visszahúzza, és a bőröm extra hidratált lesz. Nagyon sok termék van a maszkon, amit ezáltal 2x is fel lehet használni és még így is marad, amit el tudok dolgozni a nyakamon, dekoltázsomon, kezemen. Akkor nyúlok ehhez a maszkhoz, amikor extra gondoskodást akarok nyújtani a bőrömnek. Biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Lorna

2018. október 10.

Nem rossz, de kicsit sokallom. Két alkalomra volt nekem elég. Aloe verához megszokottan egy kicsit ragacsos tapintású maradt az arcom, de nem nagyon zavaróan. Az, hogy raktak mellé műanyag maszkot, ami segíti a felrakást tényleg nem túl környezetbarát megoldás. Illata van, ami nem nagyon zavaró, de nem is kellemes. Az egész élmény nagyon meh volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Lilium

2018. június 14.

Nem életem fátyolmaszkja, de tetszett. Maga a maszk egész jól illeszkedik, nem spóroltak a szérummal sem. Van egy visszafogott kis illata, ami nekem annyira nem tetszett, de nem is volt zavaró. Miután levettem egész hamar beszívódott és egyáltalán nem ragadt. Puha lesz utána az arc, de úgy érzem, hogy vannak ennél sokkal inkább hidratáló maszkok is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

tthfnn

2018. május 31.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, hiszen ez nem csak egy egyszeri alkalmas hanem akár többször is lehet használni. Akkor szoktam leginkább, ha kijön 1-2 pattanás, felrakom és másnapra már látszik is hogy kezd elmúlni. Már másodjára vettem újra és szerintem ezek után is fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.